6586-1
13.3.2018
Kategorie: Kultura a tipy

Kde sehnat někoho, kdo píše texty na míru?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

Pokud se umíte vyjadřovat, přesvědčit někoho svými slovy a obhájit si svou myšlenku, máte v životě z poloviny vyhráno. Ne každý si ovšem poradí s gramatikou a stylistikou. Jestliže jsou to pro vás neznámá slova a slohové práce byly už za školních let vaší noční můrou, bude lepší nechat sepisování všech textů raději na někom způsobilejším.

Situací, kdy potřebujete připravit texty na míru, je spousta. Můžete chtít například naplnit svůj web obsahem, napsat PR text, připravit řeč ke své prezentaci, přichystat příspěvky na sociální sítě, otextovat nové webové stránky, vymyslet slogan nebo heslo. To všechno jsou úkony, s nimiž si poradí zdánlivě každý, avšak odborníci se s nimi popasují znatelně lépe.

Na jednorázové úkony nemá cenu nikoho dlouho hledat

Jestliže sháníte posilu, která se bude ve vašem týmu starat o copywriting na plný úvazek, pak je na místě vzít celou záležitost zodpovědně, udělat výběrové řízení a zvolit toho nejlepšího. Pokud ovšem hledáte jen někoho, kdo vám bude nárazově psát články na míru, je zbytečné ztrácet čas hledáním a podáváním inzerátů. Spolehněte se na ověřené copywritery, kteří pracují rychle i přesně. A kde je hledat? Přece na Stovkomatu.

Vaše záchrana za pár stovek

Stovkomat je česká platforma, na níž seženete levnou pomoc s mnoha různými úkoly z oblastí psaní, překladů, programování, online marketingu, sociálních sítí, grafiky atd. V kategorii copywritingu nabízí své služby desítky odborníků. Na Stovkomatu funguje systém hodnocení, podle nějž snadno poznáte kvalitu daného člověka, nemusíte si tedy dělat starosti, že byste úkol svěřili do rukou někoho nezkušeného. Na nicneříkající texty, které sice znějí líbivě, ale nemají pořádný obsah, zapomeňte. Poutavý nadpis, klíčová slova, odkazy – odborník si už se vším poradí. Vy ušetříte spoustu času a ve finále i peněz. Na Stovkomatu ceny za 1 NS začínají zhruba na 150 Kč.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč

Celkem za měsíc: 4 273,00 Kč
Vybráno 12.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.