prahamigrant
16.11.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Kde se tu ti lidé vzali? Otázky, které si mediální mainstream bohužel neklade …

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (41 votes, average: 4,41 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MARTIN KOHOUT

Minulý týden rozvířil mediální mainstream dvě zajímavé události:

  1. Zveřejnění tabla žáků v jisté teplické první třídě. Kde podle zjevu dětí a jejích jmen, že se jedná o školu v klasickém imigrantském/menšinovém ghettu. To vzniklo v Teplicích za aktivní patronace dlouholetého primátora ODS J. Kubery. Z tabla je na první pohled a podle jmen 20 procent žáků arabského původu, 10 procent žáků vietnamského původu, 20 procent  „etničtí“ Češi a zbytek tedy 50 procent podle všeho Cikáni. (národnost nevíme…) To se přirozeně původním českým obyvatelům (tedy bílým Čechům) nelíbilo a establishment se z toho mohl zbláznit. Prý se údajně jedná o děti arabských „lékařů“…. (nepřipomíná vám to mimochodem ony „syrské chirurgy“, co přišli do Německa s masivní imigrantskou vlnou z Afhánistánu?!,)
  2. Druhou událostí byla údajná potyčka v pražské MHD mezi černochem ze „západní Afriky, který již 10 let žije v ČR“ a fotbalovými fanoušky z Olomouce. O incidentu víme pouze z oficiálního tisku a jsme proto ohledně skutečného průběhu této události velmi zdrženliví. Ale to není důležité. Jde totiž primárně o něco úplně jiného!

Překvapivě si nikdo neklade zásadní otázky spojené s těmito událostmi:

  • Co tu oni Arabové v Teplicích vůbec dělají? Jak se sem dostali? Jak je možně, že tu trvale žijí?!
  • Jak je možné, že skoro v polovině tříd po celé ČR jsou dnes děti vietnamských imigrantů? Když za posledních 10 let prý bylo skoro nemožné záskat pro Vietnamce české vízum!?!? Čím se živí jejich rodiny?!
  • Čím se asi živí v Praze černoch ze Západní Afriky?

Proto se pokusme na tyhle zásadní otázky odpovědět:

Je zjevné, že když Martin Konvička před asi 5 lety poukazoval na to, že v Teplicích vzniká regulerní imigrantské ghetto, tak byl osočován celou „pravdou a láskou“ ze lži. A vida, dnes to máme černé na bílém!! Teplice začínají být skutečně Muslice a establishment u toho bezostyšně lže, že v ČR je pouze prý 12 „uprchlíků“… a co tihle arabové v Teplicích, jejichž děti tam chodí do školy?! Co ty tisíce snědých mladíků prodávající drogy v Praze, Brně, Plzni, Teplicích atd?! To jsou „turisté a studenti“?! Mimochodem z policejních reportů víme, že většina muslimů v ČR je zapojena v černé ekonomice a oni „arabští lékaři“ existují pouze ve fantasii různých Palatů a Patočků a jim podobných….

V současné době se již v ČR nachází více než 110 000 Vietnamců. Z toho zhruba 25000 je tu ilegálně. Místo slibovaných „zdravotních sester a svářečů“ tu máme tisíce vietnamských drogových dealerů, podvodníků a pašeráků lidí… Většina Vietnamců se zde usadila díky podvodu, buď fiktivním sňatkem, nebo zapsáním jako otec cizího dítětě – většinou se jedná o vietnamsko cikánskou „spolupráci“..

Většina černochů ze západní Afriky se v Praze dle všech náznaků živí prodejem drog, nebo finančními podvody. Ostatně to již zcela otevřeně přiznávají i některá media (např TV Nova)a že by tento byl zrovna výjimka? Většina z nich je zde načerno, nebo žijí ve fingovaném manželství s  ČR občankou.

Tohle jsou otázky, které si musíme primárně klást. Nějaké „rasistické“ komentáře roztrpčených lidí, kterým establishment celou dobu lhal a zatím ničil jejich domovy, jsou proto zcela pochopitelné a naši lidé na ně mají právo a jestli se to nějakým imigrantům nelíbí, tak nejlépe udělají, když se vrátí do své původní vlasti!

Na závěr ještě komentář k trapnému „moralizování“  a odsuzovní „rasismu“ ze strany politického establishmentu. Bohužel jako obvykle zde hlavní roli hrají „tradiční pravicové strany“ jako TOP 09 (J. „Jiřina“ Pospíšil) a ODS (P. Fiala). Jejich pseudomoralizování je opravdu ubohé. Nepovšimnul jsem si totiž, že by se pan Pospíšil, nebo Fiala někdy dojímal nad českými obětmi menšinového a imigrantského řádění a kriminality. A příležitostí by přitom bylo dost. Pan Pospíšil by se jako homosexál mohl například začít aktivně zajímat o nově nakažené HIV/AIDS, když většina nově nakažených u nás  je nakažena právě homosexuály, kteří přitom vědí o své nemoci a přesto ji cynicky šíří dál… Zaznamenali jste něco podobného z jeho strany? Nebo pan Fiala by se mohl začít zajímat o osudy desítek tisíc českých rodin, které mají těžkého narkomana. Narkomana, kterého na tvrdé drogy  přivedli právě imigranti z Vietnamu, nebo Afriky… Jenže to oba pány nezajímá. Je jejich země a její občané vůbec nezajímají. Oni vidí pouze své pány v zahraničí a těm budou sloužit až do posledního Čecha. Jsou to prostě takoví služebníci „pravdy a lásky“… a tak jim to nezapomeňme!!

Autor: Martin Kohout

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 400,00 Kč
Vybráno 6.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
42 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.