concert-g09ae64965_1280
25.11.2021
Kategorie: Kultura a tipy

Kde pořádat firemní akce v Praze?

Sdílejte článek:

Hledáte v Praze originální místo pro pořádání firemních akcí, konferencí, oslav narozenin a dalších událostí? Co byste řekli na jezdecký areál Chuchle Arena Praha? Právě tady můžete zažít nenapodobitelnou atmosféru a ochutnat vynikající speciality.

Areál závodiště Chuchle arény Praha (dříve Velká Chuchle) je skutečně vynikajícím místem pro organizaci firemních akcí a nejrůznějších eventů. Mají tady také konferenční a další prostory, jen o tom prostě moc lidí neví. Využijte toho a uspořádejte svoji akci v místě, které všechny návštěvníky nadchne!

Nejrůznější eventy v Praze

Chuchle aréna Praha nabídne prostory pro vnitřní i venkovní eventy. Jestliže počasí přeje, je možné využít venkovní strečový stan s projektorem, plátnem, ozvučením, wi-fi a volně přístupným venkovním prostranstvím. Ano, eventy v Praze lze prožít i uprostřed zeleně.

Co se týká vnitřních prostor, můžete si pronajmout kupříkladu salonek s výhledem na dostihové závodiště, celý club, presidentské suite, hotelové lobby či sázkovou halu. Vhodné je samozřejmě vybírat i podle počtu účastníků. Neváhejte se poradit přímo s personálem areálu Chuchle arena Praha.

Vaše konference v dostihovém areálu

Salonky Windsor a Nora Jeane jsou přímo připravené pro pořádání seminářů, školení či podobných akcí. Jsou vybavené ozvučením, projektorem, plátnem i wi-fi. Jde však patrně o jediné konferenční prostory v Praze s výhledem na závodiště, takže návštěvníky rozhodně potěšíte něčím originálním.

V létě lze konference pořádat ve venkovních stanech. Jde však o stany naprosto perfektně vybavené s komfortním usazením účastníků.

Eventy jakéhokoliv druhu

Chystáte se slavit výročí firmy? Máte v plánu uspořádat firemní večírek? Prakticky jakékoliv firemní akce v Praze lze uspořádat v Chuchle aréně Praha. Neváhejte se ozvat a dohodnout, vše se připravuje na míru, takže se určitě najde řešení i pro vás.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 124 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...