elektro
27.11.2018
Kategorie: Kultura a tipy

Kde pohodlně nakoupit elektromateriál?

Sdílejte článek:

E1.cz nabízí velmi široký sortiment elektromateriálu pro domácí kutily i pro stavební firmy. Protože se jedná o eshop společnosti K&V ELEKTRO a.s., můžete si objednané zboží vyzvednout na některé z 15 kamenných prodejen této společnosti.

Čím je eshop E1.cz zajímavý a výjimečný? Proč je oblíbeným místem nákupu nejen domácích kutilů ale i podnikatelů a firem, které s elektromateriálem pracují? Veškeré produkty v nabídce jsou skladem. Expedice tedy probíhá velmi rychle a vy si své zboží můžete vyzvednout hned po zkompletování nabídky. Pro vyzvednutí můžete zvolit pobočku K&V ELEKTRO a.s., více než 2500 výdejních míst po celé ČR, nebo si zboží nechat zaslat přímo na požadovanou adresu. Eshop vám nabízí velmi široký sortiment zboží. Můžete zde koupit vše od drobného elektromateriálu přes topnou a regulační techniku až po transformáty, ventilátory, ale třeba také hromosvody a uzemnění.

39322-obrazek-1

Pořiďte rovnou i certifikované vánoční osvětlení

Nyní v předvánočním čase zde nakoupíte i vánoční osvětlení. Pořídíte zde ozdoby do interiéru i venkovní vánoční osvětlení. Vyberte si vánoční řetězy, girlandy i LED figurky. Veškeré produkty splňují bezpečnostní normy, u venkovního osvětlení je samozřejmostí vyšší ochrana IP.

Vše od nářadí až po topná tělesa a regulační techniku

Stavíte nebo rekonstruujete dům či byt nebo máte firmu na stavby a rekonstrukce? Pak se jistě neobejdete bez elektroinstalačního materiálu. Na eshopu E1.cz seženete vše od nářadí přes kabely až po svítidla a transformátory.

Aby eshop uspokojil co nejvíce zákazníků, naleznete v nabídce jako doplněk dokonce vánoční osvětlení. Máte-li jakékoli dotazy či nejasnosti při výběru a kombinaci některých produktů, obracejte se na odborné pracovníky přímo na prodejnách K&V ELEKTRO. Budou se vám rádi věnovat. Spokojený a stálý zákazník je nejlepší vizitkou obchodu.

Společnost K&V ELEKTRO a.s. působí na českém trhu již od roku 1 991. Velice dbá na péči o své zákazníky. I pokud si objednáte elektromateriál přes jejich eshop E1.cz , jsou vám při vyzvednutí k dispozici zkušení a vyškolení odborníci, se kterými můžete vše konzultovat.

Zařaďte se i vy mezi spokojené a stálé zákazníky E1.cz.

(PR)

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2019: *****

František Šmíd 600,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marie Švajdová 200,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč

Celkem za měsíc: 6 238,00 Kč
Vybráno 17.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 7 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.