bitcoin4
2.5.2021
Kategorie: Kultura a tipy

Kde nakoupit bitcoiny? Jednou z možností je platforma eToro

Sdílejte článek:

Mnozí lidé byli ke kryptoměnám v čele s bitcoinem v minulosti skeptičtí. Dnes už si pochybovat snad nikdo nedovolí. Hodnota bitcoinu v nedávné minulosti rostla tak, že jsme se nestačili divit. Rozhodli jste se i vy uložit nějaké své peníze do kryptoměny? Pak vás pravděpodobně bude zajímat, kde ji vůbec pořídit.

Největší kryptoměna na světě, globální měna budoucnosti, jedinečná šance ke zbohatnutí. Ať už vidíte bitcoin jakkoliv, stejný potenciál jako vy v něm vidí celá řada dalších jedinců i firem. Mezi nimi nechybí ani populární investiční platforma eToro, která bitcoin začala obchodovat už dávno. Platforma eToro má licenci v ČR a rozhraní je dostupné i v češtině. Důkazem spolehlivosti je dlouhá historie, eToro funguje od roku 2006. Jde tedy o bezpečné místo pro obchodování s kryptoměnami.

Žádné technické znalosti nepotřebujete

Nákup bitcoinů přes eToro je snadný. Platforma za vás vyřeší všechny technické procesy na pozadí jako nastavení peněženky.

Stačí se zaregistrovat na eToro.com, k čemuž budete potřebovat mobilní telefon (pro ověřovací kód) a naskenovaný doklad totožnosti. Pak na svůj eToro účet vložíte peníze prostřednictvím platby kartou, bankovního převodu či jiné možnosti a můžete nakupovat. Bitcoin najdete v kategorii kryptoměny, dále si vyberete množství a potvrdíte nákup. Proces je jednoduchý a intuitivní.

Nákup bitcoinu bez poplatků

Na rozdíl od některých jiných krypto platforem si eToro neúčtuje poplatky za jednotlivé transakce. Peníze vydělává prostřednictvím tzv. spreadů, tedy nakupuje za nižší sazbu a prodává vám za sazbu vyšší. Přesto byste měli mít v paměti některé skryté neobchodní poplatky:

  • za neaktivitu účtu (nejste-li aktivní po dobu 12 měsíců),
  • za převod měny,
  • za výběr peněz.

Na závěr ještě jeden tip. Chcete-li se seznámit s procesem nákupu bitcoinů a celou platformou eToro, využijte možnosti otevřít si demo účet, kde neobchodujete se skutečnými penězi.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč

Celkem za měsíc: 18 716,00 Kč
Vybráno 53.47%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 179 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...