virglobalsvet
18.10.2020
Kategorie: Společnost

Kde je pravda a co bude dál?

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Tato země bude ronit krvavé slzy pokud se nenaučí lidé používat vlastní mozek. Proto nám ho matka příroda dala a my jsme dokázali i ten vlastní mozek zprznit a přestat samostatně myslet. Lidé se vrhají na zprávy a poslouchají neposlouchatelné a věří grafům které jim ukazuje hned ta strana a pak zase jiná. Grafy jsou pokaždé jiné a lidem to není divné. Víte, statistika je docela fajn nástroj na zmanipulování mysli a působí podprahově stejně reklama. To jsou věci, co by lidé měli vědět a nenechat se oblbovat.

Vám opravdu není divné že z premiantů jsme se stali neschopnými břídily? Nechováme se tak výrazně jinak, v létě klídek a pohoda a jen ten čertík tak vzadu nám vyhrožoval co se asi stane až přijde září. Vám nepřijde divné, že se sám premiér nebál viru a klidně se cákal s manželkou v moři? Máte pocit že by to dělal kdyby nevěděl, že se mu nic nestane? Já ten pocit nemám a hlavně by mne zajímalo kde všichni politici, epidemiologové a rouškaři trávili svoje dovolené.

Komu se nelíbilo, že je u nás klid a virus nám dal pokoj? Komu se nelíbilo, že jsme světu ukazovali jak to jde v klidu? Kdo dal našim politikům rozkaz uzavřít nás opět do karantény a dorazit už těžce zkoušenou ekonomiku? Někteří politici by dokonce uvítali, aby se ČR stalo dalším státem Německa. Možná nás potřebují dostat na kolena pak nás spolknout jako malinu. Už jsme německou nadvládu zažili a nikdo nikdy mne nedonutí, abych jim začala věřit. Na to jsme utržili až moc ran.

Nejvíce mne zaujala skutečnost, že Danovi Hůlkovi vyhrožovali únosem dcery, že vyhrožují lékařům co podepsali petici. Řekla bych, že zastrašováním těchto lékařů posílají vzkaz i těm ostatním aby raději drželi hubu a krok. Proto názor prezidenta, že tomu kardiologové, stomatologové, zpěváci a další nemohou rozumět pro  mne nic neznamená. Data jsou pořád jen data.

  • Předkládám vám názor dalšího lékaře:

Jakub Nabi:  Tomu koronaviru, který vznikl v Číně a putoval po celé zeměkouli se začalo líbit v Čechách a nehodlá Českou republiku opustit. Na několik měsíců jsme se dobrovolně vzdali své svobody a přestali jsme používat zdravý selský rozum. Začali jsme věřit číslům a faktům co nám servírují politici a media. Ochotně jim věříme. Člověk už neví, kde ta pravda leží, jestli je tady vůbec nějaká pravda. Strach vyvolaný v nás všech je obrovský. Svými čísly a grafy nás dotlačili do kouta. Dali jsme do rukou politiků obrovskou a ošklivou zbraň a ti ji nemilosrdně používají proti svému lidu. Jejích čísla a jejich fakta můžeme vyvrátit. My lékaři a lékařky, zdravotní sestřičky jsme považováni za hrdiny v první linii. Pokud my z první linie nepodáme informace, jak je ve skutečnosti vidíme na svých ambulancích, na svých odděleních a klinikách, tak kdo jiný? Lidé teď nejvíc ze všeho potřebují naše osvícení. My, zdravotní personál první linie, těmto lidem dlužíme fakta, jaká ve skutečnosti jsou a nikoli vymyšlená. Pokud se my lékaři a lékařky rozhodneme, že každý den uvádíme skutečná čísla ze svých oddělení a klinik a zveřejníme to každý na svých sociálních sítích, tak můžeme porazit lži mocných politiků. Neboť toto je naše pole působení a nikoli pole politiků a to je náš boj a ne boj politiků. Pojďme se toho nebát a vystupme z bubliny strachu, pojďme lidem říct pravdu. Nenechme Babišovi a Prymulovi volné pole manipulace. Jde jim o jedno. A to rozhodně není naše zdraví. Zatím bohužel jen pár málo aktivních lékařů se tomu postavilo, ale situace je tak vážná, že vyžaduje naše větší připojení. Mobilizujme svoje sily a dokážeme to. Složil jsme Hippokratovou přísahu, lidem to dlužíme a sobě tím pomůžeme. Bůh Nám Pomáhej.

MUDr. Jakub Nabi

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč

Celkem za měsíc: 12 172,00 Kč
Vybráno 34.77%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 2 427 times, 128 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,16 out of 5)
Loading...
politicon.cz
80 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.