cenzura317
15.1.2021
Kategorie: Společnost

Kde je CENZURA, tam není SVOBODA!

Sdílejte článek:

MATOUŠ BULÍŘ

Poté co Twitter zjistil, že mu prošlo odstranění prezidenta USA, rozhodl se přejít do ofenzívy proti všem těm, co nevyznávají jedinou povolenou pravdu.

Jádro oné “konspirace” QAnon tvoří přesvědčení, že Washington ovládá skupina pedofilů, mezi něž údajně patří řada nejvýše postavených demokratů či hollywoodských celebrit. O tom kupříkladu už před lety mluvil i Mel Gibson.
.
V USA je všeobecně pedofilie silné téma. Je to podobné, jako by Twitter začal mazat účty každému kdo tvrdí, že Andrej Babiš a lidé kolem něho systematicky rozkrádají náš stát. Všichni to víme i vidíme, ale reálně k tomu vlastně nemáme žádný faktický důkaz v podobě odsuzujícího rozsudku, takže i toto naše přesvědčení lze s úspěchem označit za konspirační a podle toho s námi na sociálních sítích zatočit.
CENZURA nabírá na obrátkách rychleji, než jsem si i JÁ dokázal představit.
.
Připomínám, že až do Norimberského procesu v roce 1946 bylo považováno za konspiraci to, že Němci systematicky v koncentračních táborech vyvražďují miliony lidí. A až do napadení Polska bylo Německo považováno za vážený a úctyhodný stát, takže věřím tomu, že být v té době Twitter, tak by byl schopen mazat účty každého, kdo by se proti Německu a osobě Adolfa Hitlera vymezoval skrze tvrzení, že tento režim vraždí lidi.
.
Nic jako CENZURA ve jménu vyššího dobra a pro ochranu svobody a demokracie NEEXISTUJE! CENZURA je CENZURA a je to TOTALITNÍ PRVEK MOCI! Kde je CENZURA, tam není SVOBODA!
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 2 655,00 Kč
Vybráno 7.58%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 795 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,74 out of 5)
Loading...
politicon.cz
40 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.