zn
13.11.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Kde hledat rady když vás trápí nemoc nebo potřebujete hubnout?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

(PR) 13|11|2015

Trápí vás nemoc nebo si nevíte rady s tím, co se vám právě děje? Hledáte praktické tipy na to, jak shodit přebytečnou hmotnost nebo jak být zdravější. Každá informace se hodí a víc hlav víc ví. Proto je dobré číst různé zdroje. Dozvíte se mnoho zajímavého a něco se vám bude určitě hodit. A pokud v diskuzi požádáte o radu, určitě se vám dostane odpověď, jakou hledáte. Abyste to všechno ale mohli získat, musíte vědět, kde to hledat. A od toho je tu dnešní článek, který vám s tím pomůže.

Vyhněte se nemoci širokým obloukem

Lepší než řešit, jak se vyléčit z nemoci, je věnovat se prevenci. Na preventivní opatření není nikdy pozdě a hledání rad a chytrých tipů je pouze malá námaha ve srovnání s nemocí. Věnujte proto několik minut a podívejte se na magazín zdraví-nemoc.cz, kde se dozvíte mnoho zajímavého o tom, jak se chránit před útoky bakterií nebo virů. Nezapomínejte na to, že dodržování prevence je mnohdy výrazně levnější a méně náročné než léčení se z nemoci.

Nemůžete najít odpověď? Zeptejte se

Pokud vás trápí problém, o kterém se nemůžete nikde dočíst a ani nikdo ve vašem okolí nezná řešení, případě se jedná o diskrétní problém, který nechcete osobně rozebírat, není nic jednoduššího, než se zeptat v diskuzi. Rady od chytrých lidí nebo podobné zkušenosti se vždycky hodí a diskuze je vynikající možnost, jak se podělit o své problémy nebo jak na ně snadno najít řešení.

I pro ty, kteří chtějí zhubnout

Magazín pomůže i s dietou a najdete zde zajímavé tipy, které vás překvapí svojí jednoduchostí. Příklady, jak zařadit do života více pohybu nebo jak se pomocí několika jednoduchých změn stravovat zdravěji a ztratit snadno nechtěný tuk jsou tu jen a jen pro vás. Za vyzkoušení nic nedáte a pokud se dostaví výsledky, budete rozhodně šťastní. Být hubený totiž není pouze pro vyvolené a všichni z nás můžeme dosáhnout našeho vysněného těla. Nezapomínejte na to, že to jde i zdravě a dodržujte zásady v rozumné míře.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 5 676,08 Kč
Vybráno 16.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.