ISLAMMOTLIDBA
17.2.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Každý muslim, který žije mezi nemuslimy, je povinen je nenávidět

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Tato slova z fatvy jsou pro každého pravověrného muslima svatá a jsou přesně tím, co je de facto nutí se nikdy neintegrovat. Muslim, který se do nemuslimské společnosti integruje, je špatný muslim, či spíše odpadlík.

 Podle světoznámých webových stránek Islamweb.net – které jsou řízeny a financovány katarským státem – je každý muslim, který žije v nemuslimském národě, povinen nenávidět svůj adoptivní národ a jeho „nevěřící“ občany (i když od nich pobírá dávky a jiné výhody, ty jsou považovány za povinnou daň podřadného bezvěrce nadřazenému muslimovi). Toto pravidlo přichází ve formě fatvy (islámského schváleného dekretu) s názvem „Podmínky, které legitimizují bydlení mezi nevěřícími národy“. Spolu se zachováním, šířením a prosazováním islámu je první podmínkou pro každého muslima, který žije mezi nemuslimy, to, že má chovat „nepřátelství a nenávist k nevěřícím“.

To mimochodem platí pro ty miliony muslimských invazistů, kteří dobrovolně migrují do západní Evropy a zaplavují ji. Berou-li islám vážně, jsou povinni nenávidět a být neloajální k těm národům, které je vítají a poskytují jim jídlo, přístřeší a zdravotní péči zdarma.

Ve fatvě stojí, že muslimové, kteří emigrují na Západ, musí mít „nepřátelství a nenávist k nevěřícím, zdržet se jakékoli loajality a lásky – loajalita a láska k bezvěrcům je v rozporu s vírou“.

Copak na to říkají všichni nadšení sluníčkáři? Myslíte, že by za tuto fatvu odsoudili byť jediného muslima tak, jako soudí za nenávist všechny, kdo na nebezpečí islamizace Evropy poukazují? Ne, muslimská nenávist je totiž nenávist nejen povolená, ale dokonce žádaná! Pokud by tomu tak nebylo, pak by EU, vlády, neziskovky, soudy a systémoví politici tak okatě muslimům nenadržovali a kritiky islámu by nepronásledovali.

Výzva vychází přímo z katarské vlády, přitom Katar spolu se Saudskou Arábií patří k hlavním sponzorům všech atributů islamizace Evropy – přispívají nemalými částkami na mešity, modlitebny, muslimské obce a různé islámské spolky. A v neposlední řadě, úplně nejšílenější je, že obě tyto země považují státy EU za spojence. Na ně ovšem sankce za nenávistné výzvy nikdy neuvalí…

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 678,00 Kč
Vybráno 30.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 624 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,73 out of 5)
Loading...
politicon.cz
62 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.