NEMECPOLICIE
2.9.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Každý, kdo říká svůj názor, má padáka

Sdílejte článek:

PETR BYSTROŇ

V Německu je nyní děsivý trend: Každý, kdo se odváží kritizovat závažné činy Merkelové éry, by měl být vyloučen. Thilo Sarrazin z SPD, Boris Palmer ze Zelených, Max Otte z Unie hodnot a nyní také Hans-Georg Maaßen z CDU…

 
Šéfka CDU Annegret Kramp-Karrenbauer nechala vybuchnout bombu v rozhovoru pro mediální skupinu Funke: „Nevidím v panu Maassenovi žádný postoj, který ho stále spojuje s CDU.“ Ironie příběhu: Stejná Kramp-Karrenbauer také řekla, že CDU můžete vyjádřit odlišné názory. Ale zjevně pouze ti, kteří kritizují Merkelovou imigrační politiku, nemají v CDU svoje místo.
 
Je to ještě absurdnější: „CDU je také stranou, která je podporována společným buržoazně-konzervativním přístupem. Vytvoření politiky pod rouškou CDU, která vytváří politické oponenty, zejména v jejich vlastních řadách, tomuto postoji neslouží, “řekla Kramp-Karrenbauer.
 
Oh, správně! Je tedy buržoazně-konzervativní pustit do země miliony nekulturních přistěhovalců, z nichž asi 99 procent nemá právo na azyl, často negramotných, zatěžující náš sociální systém, který od roku 2015 spáchal více než milion zločinů? Pouze v této větě se promítá celé myšlení Merkelové CDU – strana představuje levicové pozice a snaží se je prodat jako konzervativní. Nicméně: Merkelové politika neměla dlouho nic společného s buržoazním konzervativcem. Hans-Georg Maaßen to také ví. Proto zcela správně vidí protivníka ve svých řadách: „Neodděloval jsem se od pozic své strany, ale CDU se posunula hodně doleva, pod bývalým vůdcem strany (Angela Merkelová)“.
 
Mnoho let se pod Merkelovou měnilo Německo. Merkelová ukázala, že když máte vlastní názor, nemáte ve straně šanci. Že nemá smysl formulovat vize a bojovat za jejich realizaci. Místo toho, tato žena bez “vlastností”, lovila u Zelených a pak u mizející socdem SPD. Interně nemilosrdně uklidila každého, kdo by jí mohl začít jen trochu ve straně ohrožovat.
 
Dr. Maaßen přišel o práci, protože bránil pravdu proti monstrózní lži. V Chemnitzu nebyly žádné lovy na cizince, naopak lovy cizinců na místní a také útoky Antify.. Video se lží, bylo dílem Antify, milióninásobné mediální pokrytí Hitlerova pozdravu, také předvedl člen levicové extremistické scény, aby tak poškodil místní obyvatele na pokojné demonstraci. To Maaßenovi nepomohlo – musel opustit svůj post, protože systém Merkelové naprosto potřebuje, aby se legenda o krajně pravicovém davu odvrátila od jeho vlastního selhání, odvrátila se od skutečnosti, že všichni mrtví Chemnitze, Kandela, Freiburga a Breitscheidplatze jdou na její účet.
 
S dosud vysoce respektovaným senátorem a členem prezídia Bundesbanky, kterým byl Thilo Sarrazin, byl vytvořen krátký proces: během několika týdnů ztratil své místo v Bundesbank, jen proto, že napsal knihu kritickou pro migraci. Vyloučení z SPD je nyní korunováním jeho sociálního ostrakismu, který v SPD preferují.
 
Tato metoda byla již používána čínskými komunisty za Mao Ce-tunga: „Potrestejte jednoho, vychovávejte stovky!“ Zněl slogan. Důsledky pro CDU i pro celou zemi jsou fatální. Ve straně jsou zbývající konzervativci, jako poslední žijící Apachové v rezervaci. A Německo? Země se stala odstrašující, neolevicovou a nespravedlivou. Mnoho lidí si stěžuje na duchovní klima, jako v DDR na konci 80. let. Opět je zde úzký prostor, pro různé názory. Kdo ho opustí, je geschasst (zavržen).
 
Důsledky jsou ničivé. Lidé se neodvažují svobodně vyjadřovat své názory na konkrétní politické otázky. V politickém diskurzu dominují zákazy a omezení – podle německé akademie věd je slovo „zakázat“ v médiích dvakrát tak běžné, jako před 45 lety. Ale to není všechno: Levicoví politici v zásadě přinášejí témata, jako je vyvlastnění vlastnictví domu nebo bytu, či znárodnění úspěšných firem, jako je BMW, bez výrazného protestu společnosti. Místo podpory protiiniciativy a posilování odvážných a svobodných občanů je “Duckmausertum” (svěrač) odměňován a jeho následovníci podporováni.
 
Ekonom a autor Markus Krall je toho názoru, že Německo nejprve potřebuje hlubokou krizi, dokonce i kolaps bankovního a ekonomického sektoru, aby Německo mohlo znovu získat své silné stránky svobody a demokracie. Krize, jako čistící bouře. Teprve potom se lidé probudí. Myslím, že bychom neměli čekat, až se na nás prolomí to nejhorší, co za tou hrází je. Naše země již potřebuje spojenectví zdravého rozumu. Napříč stranami. Proto je tak důležité, že existují lidé jako jsou Maaßen, Palmer, Sarrazin a Otte.
 
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2020: *****

Václav Tykvart 200,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Ivan Domkář ml. 300,- Kč, Vladimír Rozinek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jana Skřenková 150,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Otakar Kohoutek 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Hruška 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libuše Polášková 500,- Kč, Stanislava Ekartová 100,- Kč, Oldřich Lhoták 1000,- Kč, MUDr. Eva Niemcová 100,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jiří Hejhálek 2000,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Miroslav Meder 650,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Milan Sobotka 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Martínek 100,- Kč, Jan Sabo 1000,- Kč, Martin Dřímal 100,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Jiří Linhart 300,- Kč, Miroslav Splítek 200,- Kč, Mgr. Luděk Tesatčík 500,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Ludmila Nováková 200,- Kč, Miloslav Pecka 300,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč

Celkem za měsíc: 20 331,00 Kč
Vybráno 58.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 290 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
loading...
23 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.