merkel_migranti1-850x540
6.6.2020
Kategorie: Politika

Každý další den vlády kancléřky Merkel škodí Německu

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

Kancléřka oklamala a lže Němcům i nadále, a to v takové míře a v takových závažných záležitostech jak to dosud neudělal ani v náznacích žádný jiný politik poválečného Německa.


Merkel je velkou ostudou pro opravdové německé demokraty, jako je například Angelika Barbe.

Angelika Barbe (od roku 1996 v CDU), bývalá oponentka komunistického režimu v NDR, spoluzakladatelka SPD v NDR a do roku 1994 členka předsednictva celoněmecké SPD prohlásila:

“Každý další den vlády Merkel škodí Německu. Každý kdo nejde na ulici (protestovat), ten selhal. “

Řekla to minulý týden v rámci rozhovorů Night Talk, které dělá Petr Bystron (AFD). Byla tam jeho jediným hostem.

Jejich hodinový rozhovor se nesl ve znamení tvrdé a neúprosné kritiky kancléřky Merkel, kterou A. Barbe velmi dobře zná ještě z NDR a ví o ní, že již v mládí byla horlivou a poslušnou funkcionářkou komunistické mládežnické organizace FDJ.

V rozhovoru se zmínila i o tom, jaká je situace uvnitř CDU a zdůraznila, že ve straně je více členů, kteří ostře odsuzují vědomé plenění Německa za režie Merkel a zároveň s velkými obavami sledují stále větší posun CDU do leva.

Merkel to výrazně demonstrovala i nedávno, když dosáhla, že na velký tlak “dobrovolně” musel odstoupit jen den po svém zvolení za šéfa vlády Durynska, Thomas Kemmerich (FDP), a to jen proto, že byl zvolen i hlasy AFD. Krátce na to byl zvolen v opakovaných volbách (s “tichým aktivním” souhlasem Merkel) Bodo Ramelow (Levice) za Durynsko předsedou vlády.

Barbe připomněla, že ti členové CDU, kteří jsou za konzervativní pravicové hodnoty, tak jak je strana vyznávala od dob kancléře Konráda Adenauera dokud nepřišla Merkel, jsou shromážděni ve WerteUnion a jsou oponenti kancléřky a jejich věrných.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 2 750,00 Kč
Vybráno 7.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 933 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,45 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...
40 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.