banner-roger-federer-2-1-1-1-1
15.9.2017
Kategorie: Kultura a tipy

Kávovar JURA: Dopřejte vašim zaměstnancům komfort a vynikající chuť kávy

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

Jen velmi složitě bychom hledali firmu, ve které není žádný kávovar. Lidé po celém světě prostě tradiční černý mok milují a dopřát si ho chtějí i o přestávce v zaměstnání. Pokud jako šéf vidíte své zaměstnance u automatu na kávu či kávovaru nespokojené, určitě vám to radost neudělá. Jejich nálada a mnohdy i pracovní nasazení klesají, což si samozřejmě nepřejete. Pořídit jim nový výkonný kávovar přitom rozhodně nemusí být až tak složité. Začtěte se do následujících řádků a bude to pro vás doslova hračka.

Malá exkurze po druzích kávovarů

Ano, samozřejmě doporučíme konkrétní kávovar do firmy! Jen se nejprve podíváme, jaké alternativy se nabízejí. V potaz rozhodně není třeba brát automaty na kávu, které provozují externí firmy. Káva z nich za nic nestojí. Stejně tak už se do firemního prostředí nenakupují přístroje na překapávanou kávu. Ta je značně nevýrazná. Jednoduchým a efektivním řešením mohou být kapslové modely. Jsou schopné kávu namlít a její chuť je lahodná. Cena kapslí je ovšem celkem vysoká. Optimální volbou je proto automatické espresso. Má totiž spousty funkcí, perfektně vypadá a dokáže připravit vynikající kávu.

Spolehlivé inovativní kávovary JURA

Výbornou volbou do kanceláře pro milovníky skvělé kávy jsou kávovary JURA. Vyznačují se spoustou specifických funkcí. Patří mezi ně kupříkladu uzamknutí přístroje anebo možnost počítání kávy zaměstnancům. Určitě se nemusíte bát ani toho, že by přístroj neuspokojil požadavky většího množství zaměstnanců. Disponuje totiž velkými nádržemi na vodu i kávu a jeho kapacita činí zhruba 45 000 káv. Ovládání je přitom zcela intuitivní, takže nepotřebujete žádné zbytečné návody. Samozřejmostí je také standardní dvouletá záruka i pro firmy. JURA kávovar si můžete zakoupit třeba také s dopravou zdarma v eshopu shop-jura.cz.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2018: *****

Václav Komrska 3000,- Kč, René Chrobok 50,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč, Zdeněk Pernický 300,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Jiří Kolátor 100,- Kč, Jan Vokáč 100,- Kč, Svatava Visser 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Anonymní dárce 288,21 Kč (0,0020 BTC)

Celkem za měsíc: 8 288,21 Kč
Vybráno 23.68%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.