f98
18.4.2016
Kategorie: Kultura a tipy

Kávovar do každé kanceláře

Sdílejte článek:

(PR) 19|04|2016

Chutná káva se stala nedílnou součástí naší společnosti. Tradičnímu „zajdeme na pivo“ zdatně začíná konkurovat „zajdeme na kávu“. V kavárnách tráví čas studenti, pracující si u ní dávají pracovní schůzky. Bez kávy se neobejde dovolená, ale ani příjemné nedělní posezení v pohodlí domova. Protože je káva součástí určitých pracovních rituálů, kávovar nesmí chybět v žádné firmě. Proč si pořídit kvalitní kávovar a jaký vlastně vybrat? Poradíme vám, čtěte dále.

Káva pro výkon

Je známo, že káva se řadí mezi kofeinové nápoje. Kofein v našem těle potlačuje únavu a pomáhá nám tak ráno nebo odpoledne v době, kdy se necítíme svěží. Jeden šálek espressa dokáže zázraky… Pomůže vám včas dokončit práci, kterou jste dlouho odkládali a potřebujete ji nutně dokončit. Pořiďte si proto kávovar do kanceláře a zásobujte sebe i své zaměstnance kofeinem. Věřte, že se to projeví na výsledku hospodaření.

Káva pro zdraví

Káva, to však není jen kofein. Kvalitní pražená zrna obsahují také velké množství antioxidantů. Ty pomáhají v těle bojovat proti škodlivým volným radikálům a snižují tak riziko infarktu, rakoviny a dalších závažných nemocí. Přestože se tak někdy o kofeinu mluví jako o droze, pokud máte konzumaci pod kontrolou a „neklopíte“ do sebe jeden šálek za druhým, považuje se káva z kvalitních pražených zrn za zdraví prospěšný nápoj.

Káva pro obchodní schůzky

f98Čeká vás obchodní schůzka ve vaší kanceláři? Mezi manažery se velmi často nacházejí vyznavači luxusního zboží a pokrmů. Často se také jedná o osoby s velmi náročným programem, jehož nedílnou součástí je pravidelná dávka kofeinu. Ukažte svému protějšku svůj luxusní kávovar JURA F9, nechte jej přivonět k čerstvé namleté kávě a připravte mu lahodné espresso. Věřte, že při jednání bude mnohem více nakloněný vašim návrhům.

Podobně i při přijímání nových uchazečů nebo neformálních setkáních je společensky vhodné nabídnout protějšku něco k pití. Kvalitní káva zpravidla „prolomí ledy“ a učiní vaše setkání mnohem příjemnější.

Proč vsadit na kvalitní kávovar?

Pokud si chcete vychutnat opravdu kvalitní kávu, potřebujete dvě věci: kvalitní zrna a kvalitní kávovar. Švýcarské kávovary Jura, které se vyrábějí od roku 1931, vynikají nejen špičkovými vlastnostmi, ale také designem. Nejznámější druhy kávy připravíte jednoduše stiskem jednoho tlačítka, ihned se namele čerstvá káva ze zásobníku a lahodný nápoj je za chvíli hotov. Pro firmy navíc prodejce nabízí prodlouženou záruku.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Doc. RNDr. Richard Čapek 5000,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Zdeňka Brancuská 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Josef Chlebovy 300,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Svatoš s.r.o. 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 13 261,00 Kč
Vybráno 37.88%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 34 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.