coffee-171653_1280
13.5.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Káva podle horoskopu – jaká se hodí k vašemu znamení?

Sdílejte článek:

Znamení, ve kterém jsme se narodili, toho o nás hodně vypovídá. Prozradí na nás třeba charakteristické vlastnosti, povahu, naše silné nebo slabé stránky. Hvězdami se však můžete nechat inspirovat třeba při výběru kávy. Víte, která nejlépe koresponduje zrovna s vaším znamením?

Ohnivá znamení

Pro ohnivá znamení, jako je Beran, Lev a Střelec, je typický pozitivní přístup k životu a věčně dobrá nálada. Vyznačují se nedočkavostí, spontánností, temperamentností, neustále se nachází v pohybu. Potřebují proto kávu, která je doslova nadopuje energií – v kávovaru si nejčastěji připravují espresso, ideálně dvojité. Rádi si dopřejí také café americano, což je espresso dolité horkou vodou v poměru 1:5.

Zemská znamení

Zemská znamení, mezi něž patří Býk, Panna a Kozoroh, charakterizuje opatrnost, střízlivost, konzervativnost. Nemají rádi změny, nepotrpí si na žádné experimenty, ba naopak potěší je stará dobrá klasika. Vědí, co je pro ně dobré, a drží se toho zuby nehty. Důraz kladou na drobnosti. Nejvíce si pochutnají na pořádném šálku horkého cappuccina s dokonalou jemnou krémovou pěnou. Pokud je na ní tečka v podobě estetického latte art, pak jsou doslova v sedmém nebi. Milují totiž všechno krásné.

Vzdušná znamení

Vzdušná znamení, kam spadají Blíženci, Váhy a Vodnář, jsou neuvěřitelně zvídaví, aktivní, přizpůsobiví. Nikdy nevědí, co přesně chtějí, těžko se rozhodují a jen málokdy jim jeden nápoj zachutná natolik, aby se od něj nemohli odtrhnout. Rádi „testují“ a objevují, nebojí se zkoušet nové věci a cokoli, co je vytrhne z každodenní nudy a stereotypu. Klasickou kávou jejich chutě tedy neuspokojíte, ale takové ledová káva připravená ve frapovači, to bude přesně po ně.

Vodní znamení

Vodní znamení, kam se řadí Rak, Štír a Ryby, reagují velmi citlivě na vnější podněty. Často proto bývá jejich chování trochu nepředvídatelné a intuitivní. Jde o dynamické osobnosti, které do sebe nepotřebují dostávat energii kávou. Její chuť však milují, proto si dopřávajíkávu bez kofeinu. Jaký šálek si nejraději servírujete vy? A odpovídá vašemu znamení horoskopu?

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Doc. RNDr. Richard Čapek 5000,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Zdeňka Brancuská 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Josef Chlebovy 300,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Svatoš s.r.o. 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 13 261,00 Kč
Vybráno 37.88%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 241 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 4,25 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.