CT TELEVIZE
10.4.2021
Kategorie: Společnost

Kauza čubka

Sdílejte článek:
FRANTIŠEK KUBÁSEK
 
Tak si to shrneme. Česká televize je prý vyvážená a objektivní. Prý nemá žádné potíže a ani ředitel Dvořák nemá střet zájmů. Čistě teoreticky by se tedy mohlo říct: “pojďte, slečno Lipovská, tady máte dokumenty, tady jsou faktury. Pan Dvořák rád nabídne všechny své dokumenty, aby Vám ukázal, že vede sedmimiliardový, občany povinně placený, podnik naprosto transparentně. Nemáme co skrývat,” a okamžitě by došlo k odkrytí začernění na smlouvách a začalo by se s kontrolou.

.
Honzejk, Etzler, Hřebejk, Moravec z Česká pirátská strana a další, které jsem vynechal, by na Twitter po úspěšné kontrole psali: “Vidíte? Lipovská vše řádně zkontrolovala, dostala úplně všechny podklady a nic nenašla. ČT má čisté svědomí a můžeme se posunout dál. Děkujeme Lipovské za potvrzení, že je ČT čistá. Její aktivita vlastně zvýšila důvěryhodnost naší televize.”
.
Protože však nic z toho nenastalo a místo toho, aby Lipovská dostala podklady, tak zaměstnanci televize, kterou má kontrolovat, na ní posílají dva pouliční štáby, od jejího zvolení jí chodí výhrůžky smrtí takové, že podle Pavla Matochy (předsedy Rady ČT) se Lipovská od podzimu bojí jezdit metrem a být sama doma, smlouvy jsou stále začerněné a postupem času naopak vyplývá na povrch další a další podezření na střet zájmů ředitele Dvořáka, který tyto střety podle všeho tají přes nizozemské registry, musí Honzejk, Etzler, Hřebejk či Moravec z Česká pirátská strana psát následující:
 .
1) Lipovská je zmanipulovaná čubka
2) Když jí je vyhrožováno, má zůstat zalezlá doma
3) Policie České republiky nedělá svojí práci, když osobu, které je vyhrožováno, chrání
4) Rozvracečka ČT si ochranu PČR nezaslouží
 .
Všechno tohle obsahovaly dohromady reakce právě těch čtyř zmíněných pánů, jinak ochránců pravdy a lásky či přímo členů parlamentní strany. Oni se totiž bojí. Bojí se toho, že Lipovská skutečně něco odhalí. Vědí to. Proto kopou a chovají se doslova jako mafie.
 .
Sečteno a podrženo:

 .
Česká pirátská strana a mimo jiné ti tři zmínění chtějí ty smlouvy dál začerněné, chtějí dál tolerovat pochybné vztahy ředitele Dvořáka a jeho ženy k podnikům, které obchodují s ČT a každý, kdo proti tomu něco dělá, si výhrůžky smrtí ZASLOUŽÍ a má zkrátka sedět doma na zadku, držet hubu a krok.
 .
Kde je iDNES.cz s článkem o sexismu těch pánů? Kde je feministická autorka, upozorňující na jakési komentáře na Olga Richterova – přičemž paní Richterová ani ochranku nepotřebovala? Kde je vaše podělaná novinářská objektivita? Místo toho Newsroom ČT24 z toho dělá komedii ze strany Lipovské, Šarapatka to posílá na Forum 24 aby jako z toho udělali policejní akci pod režií Lipovské a to přebere mimo jiné právě iDNES.cz – ten napsal, že Lipovská “přivedla policii” – policie přitom přidělila Lipovské ochranku z vlastní iniciativy.

 .
Žádná objektivita.
 .
Žádná vyváženost.
 .
Žádný boj za nezávislost. NAOPAK!
 .
Výhrůžky, výzvy k mlčení a sezení doma, urážky veřejně, které pak fanoušci, takoví ti noname zoufalci, rádi kopírují (čubku už jsem od včera přečetl na různých fórech několikrát s dovětkem, že Etzler má pravdu), výzvy k násilí na Lipovskou nejsou výjimkou. Klasické jsou i dovětky, že shoří v pekle, což je prosím pěkně narážka na to, že Lipovská je věřící. Takový lidský odpad to je.
 .
Vše způsobila práce Newsroom ČT24 a dalších médií. JE TO VAŠE VINA! Česká televize NENÍ objektivní a takto ani nikdy nebude.
 .
Přidám pár odkazů o ČT ze své tvorby:
 
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 700,00 Kč
Vybráno 33.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 327 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (62 votes, average: 4,81 out of 5)
Loading...
82 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)