vitaskova
22.11.2018
Kategorie: Společnost

Kausa Vitásková: Vítejte v právním státě!

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

PETR ŠTĚPÁNEK 

Jsou rozsudky, které přímo demonstrují bídu zdejší justice. Ten včerejší nad Alenou Vitáskovou je přesně z tohoto rodu. Jsem tak zhnusený, že se mi o tom ani nechce znovu psát. Co si o těch panácích v talárech myslím, jsem napsal už před časem, tak to sem jen kopíruju. Stačí jen ke státnímu zástupci ještě přidat soudce.

Justice opět nahání Vitáskovou

Někteří státní zástupci by měli být superarbitrováni nikoli pro blbost, nýbrž pro neskonalou idiocii. Jeden takový exemplář právě žene bývalou předsedkyni ERÚ Alenu Vitáskovou před soud za to, že svojí náměstkyní jmenovala Renatu Veseckou, bývalou nejvyšší státní zástupkyni, která prý neměla potřebnou praxi, takže prý vznikla škoda velkého rozsahu, pročež Vitáskové hrozí až 10 let natvrdo.

Jedna blbost větší než druhá a ta úplně největší je ta údajná škoda. I kdybychom přistoupili na poněkud primitivní výklad toho, co je potřebná kvalifikace pro výkon funkce náměstkyně, jež má v popisu práce legislativu a právo obecně, a připustili idiotskou myšlenku, že bývalá nejvyšší státní zástupkyně o právu a legislativě dozajista neví vůbec nic, přesto platí, že Vesecká normálně chodila do úřadu a normálně pracovala, za což úplně normálně pobírala plat.

Extendovat výklad zákona do roviny, že tím vznikla nějaká škoda, je dokonalá fantazmagorie, která se může zrodit pouze v nemocné hlavě zpovykaného, ze řetězu utrženého prokurátora.

Jestli vzniká nějaká škoda, tak jen a pouze amatérskou činností podobných exotů, kteří zaplevelují a obtěžují soudy všech stupňů podobnými nesmyslnými kauzami, čímž devastují nejen zdejší justici, ale nádavkem ještě ve společenském vědomí zabíjejí elementární smysl pro spravedlnost.

A skuteční zločinci mezitím mají pré, neboť orgány činné v trestním řízení na ně nemají čas. Honí totiž Vitáskovou.

Vítejte v právním státě!

Autor: Petr Štěpánek

stepanek 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Jakub Malinovský 111,11 Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Miroslav Meder 300,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Pavel Šebek 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Tomáš Foldyna 754,35 Kč (30,- euro), Petr Čermák 100,- Kč

Celkem za měsíc: 6 965,46 Kč
Vybráno 19.90%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.