SARAH
28.6.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Katolický kardinál: Západní civilizace prožívá svou smrtelnou hodinu

Sdílejte článek:

MIKE/P.J.WATSON

Katolický kardinál Robert Sarah varuje, že západní civilizace prožívá svou „smrtelnou hodinu“, protože masy jsou ovládané „vulgárními zábavami“ a elity „se o nic nestarají, ale zvyšují luxus svého každodenního života“.

Komentáře učinil minulý měsíc během řeči na bulváru Église Saint François-Xavier v Paříži poté, co Sarah navštívil ohněm poškozenou katedrálu Notre-Dame, ale jeho řeč byla zveřejněna až teď.

Lamentoval, že církev je v současné době zpustošena požárem „mnohem destruktivnějším než ten, který zničil katedrálu Notre-Dame“, řekl, že současný stav Notre Dame byl „symbolem situace západní civilizace a církve v Evropě.”

Podle Saraha, lidé na Západě ztratili víru v poznání Boha kvůli pokušení hmotného světa.

„Notre-Dame v Paříži symbolizuje celý Západ, kymácející se a rozpadající se po odvrácení od Boha,“ řekl kardinál. „Symbolizuje to velké pokušení západních křesťanů: už se neobracejí k Bohu, obracející se dovnitř sebe, hynou.“

Sarah  varoval, že západní civilizace žije ve své „smrtelné hodině“, že stejně jako při pádu římské říše „elity se nestarají o nic jiného, než o zvyšování luxusu svého každodenního života, a lidé už byli anestetizováni další a další vulgární zábavou.“

Kardinál řekl, že „západní civilizace je v hlubokém stavu dekadence a zkázy,, lidé jsou zaslepeni svou „touhou po bohatství“, zatímco hrůzy potratů, eutanazie a „genderové ideologie“ určené k „mrzačení a zničení dětí a mladistvých“ běží zcela nekontrolovaně.

Jak jsme uvedli dříve, kardinál Sarah také varoval, že „západ zmizí“ v důsledku masové migrace a dodal, že „islám napadne svět“ a „zcela změní kulturu, antropologii a morální vize“.

V předchozím video rozhovoru Sarah varoval, že Evropa ztratila své kořeny a umírá kvůli stále nižší porodnosti. 

Zdroj: Paul Joseph Watson

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, Petr Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiří Sajbrt 1000,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Jiří Sika 200,48 Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Mojmír Prokop 1000,- Kč, Anonym 100,- Kč, Jiří Peterka 1000,- Kč, František Sous 200,- Kč, Renata Doležalová 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Otakar Ježek 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Novák 150,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč

Celkem za měsíc: 14 772,48 Kč
Vybráno 42.20%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 655 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
56 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)