hospodavirus
25.1.2021
Kategorie: Společnost

Karybske listy: Hospody zas odevřene, zakaz vychazani zkraceny o tři hodiny

Sdílejte článek:

LADISLAV VĚTVIČKA

VETVICKAPřemyšlam, čim to je, že polityci celeho světa su všeci stejně hlupi. Podle poučky čislo jedna, keru nesmi žaden polityk narušit je, aby se mu lidi smali. Bo to je konec každeho polityka.

Všimněte si, že vubec nevadi, že je polityk nenaviděny, nebo že mu všeci nadavaju, nebo že je stihany za vraždy, upalovani protivniku nebo šlapani po mravenišťu. To všecko je naprosto v pořadku. Ale polityk nesmi byt směšny. Nevim, kaj se to všeci uči, asi na jakesik Světove škole politycke, ale všeci dobři polityci to vědi.

A pak je poučka čislo dvě, že polityk nesmi nikdy připustit chybu. Nikdy, nikdy, nikdy!!! Može přiznat, ře vraždil, upaloval nebo šlapal po mravencach, ale musi vždycky mět dobreho marketyngoveho Geblsa, kery lidu vysvětli, že to bylo v jeho prospěch.

A proto se dnes v bananove republice hispaňolske stalo to, co robi všeci polityci ve všeckych bananovych republikach celeho světa. Prezident Chujanyto Adolf Suarez vyhlasil, že opatřeni pravě dnes splnila učel a že od středy už nebudu muset byt hospody zavřene po dvanacte hodině, ale až po třeti hodině. A že zakaz vychazani bude zkušebně zkraceny, takže lid bude moct bezcilně šmarovat ulicama o tři hodiny dřive.

Že to nema hlavu a patu? Nema. Ale ani ten největši dyktator bananove republiky prostě podle poučky čislo dvě nemože lidu řict: “Soryjako, zrobili zme chybu, odvolavame, co zme zavedli, bo to byla a je prachsprosta hovadina. A pravě proto oznami lidu pozityvni zpravu, že fčil može hrat venku kuličky o cosik dyl, přestože se na stavu nemocnych nic pozityvniho nezměnilo.

Jestli vam to cosik připomina z bananove republiky česko-slovenske, pak tato podobnost neni vubec nahodna. Republika hispaňolska se liši enem v jednym. Neni tu moc vysokych budov, z kerych by husiti mohli konat svoju občansku povinnost.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 5 175,00 Kč
Vybráno 14.78%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 060 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...
politicon.cz
15 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.