ROUSKA
16.5.2020
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Karanténa ničí imunitu, roušky škodí, těžké následky společenského distancování

Sdílejte článek:

JANE K.

Karanténa škodí na zdraví a ničí imunitu

Britské oficiální noviny „The Guardian“ vydaly v půli dubna článek, který měl mít další pokračování, ale to se tam nikdy neobjevilo. V článku citují Dr. Wittkowskiho, který říká, že jakákoliv nemoc dýchacích cest se zastaví pouze tím, že jdou děti do škol, lidé do zaměstnání a do obchodů a ponechá se každému volný pohyb, aby se spolu promíchali, protože aspoň 80% všech se musí dostat do styku s nákazou, aby si vytvořili imunitu. Jen tak je možno docílit to, čemu se říká „davová imunita.“ A po čtyřech týdnech na to je možno otevřít domovy důchodců, které měly být do té doby zavřeny a dovolit veškeré návštěvy, protože v té době už bude virus zničen. Článek ZDE.

Anglické slovo, které je dnes používáno na koronavirus karanténu je „lockdown,“ neboli uzamčení. Je to výraz, který se používá ve věznicích.

 

Dva lékaři, Dr. Dan Erickson a Dr. Artin Massihi z „Accelerated Urgent Care“ kliniky v Kalifornii jsou zachyceni na videu, jak diskutují současnou zdravotní situaci s reportéry z ABC News. Tito lékaři se netají tím, že karanténa zdravých lidí je naprosto špatná a že pobyt doma, beze styku s ostatními nás zbavuje imunity proti nemocem. Jejich nemocnice je rovněž málem prázdná a přesto, když přijdou ráno do práce, u dveří stojí osoby málem ve skafandrech a měří jim teplotu. Prý je to kvůli jejich bezpečnosti! Dr. Erickson říká, že jakmile někdo mluví o „naší bezpečnosti“ tak s námi manipuluje. Dává nám najevo, že my sami nejsme schopni posoudit, co je pro nás bezpečné a co ne, takže musí vláda, nebo organizace zakročit a říct nám to. Tím ovšem ti tam nahoře zkouší zjistit, jak moc svobody nám mohou ještě odebrat a když pěkně poslechneme a zůstaneme doma, tak jasně ví, že to funguje.

Oba lékaři se shodují na tom, že by nemělo být postupováno podle počítačových modelů, ale podle skutečných případů, podle pravdivých čísel a spolehlivých údajů. Na příklad, nemocnice volají po ventilátorech, požadují jich 30 tisíc a z toho jich používají pět. Protože na ventilátory mají být dávány pouze ty nehorší případy, což jsou lidé, kteří by to už dále sami na svých nezvládli.

Chřipka není nic na co bychom nebyli zvyklí a nedokázali se s tím vyrovnat,“ říkají. 96-97% všech případů této chřipky se dokonale uzdraví. A ta 4% co zemřou mají všichni nějaké další, přídavné a vážné nemoci, jako jsou selhání srdce, rozedma plic, revmatismus, artritida, lupenka a podobné. Samozřejmě, že se může stát že i naprosto zdravý člověk zemře na chřipku, ale množství těchto lidí je tak malé, že je zbytečné se o tom i zmiňovat. Video ZDE.

A hned na to se na internetu objevily články, jak tito lékaři nemají právo předkládat lidem takové nepodložené informace, že v jejich výpovědi byla spousta mylných tvrzení, a podobné nerozumné výroky. Jaká mylná tvrzení? Přece tihle dva jsou lékaři, s dlouholetou osobní zkušeností, tak jak by mohli mít „nepodložené důkazy?“ Tyto hanlivé poznámky dávají na internet často placení sabotéři, kteří celé dny a i noci brázdí internet a hledají zprávy, které by se nehodily ať už vládám, nebo farmaceutickému průmyslu, či jiným mocným organizacím – podle toho, kdo je platí. A cokoliv naleznou, zkouší takto zdiskreditovat.

Video Dr. Ericksona a Dr. Massihi dostalo celkem okamžitě 5 milionů shlédnutí a přesto je Youtube stáhlo, údajně proto, že nebylo v souladu s jejich směrnicemi. Sebastian Gorka, který dává na internet audio programy, rozmlouval s Dr. Ericksonem celkem dvakrát a pokaždé dal tyto nahrávky na internet a do 24 hodin byly obě pryč! Taková je nad námi kontrola. Audio ZDE.

Ještě že tito lékaři onu kliniku vlastní, jinak by asi přišli o zaměstnání. Naše tajné vedení si v žádném případě nechce nechat vzít tuto karanténu, protože ji nutně potřebuje na zničení celosvětové ekonomie a na zničení nás všech jak psychicky, tak ekonomicky a i zdravotně.

Každá chřipková epidemie zanikne interakcí mezi lidmi

Lékaři Erickson a Massihi prohlašují, že zavírat se doma nedává z epidemiologického hlediska vůbec žádný smysl. S epidemií se musí bojovat pomocí davové imunity. Karanténou se pouze prodlužuje trvání každé epidemie a může dojít ke druhotnému nakažení až karanténa skončí. Stejně, nikdy nikdo neslyšel o tom, že by měli být karanténováni zdraví lidé. Něco takového, co se stalo teď, lidstvo ještě nikdy nezažilo a ty následky mohou být hrozivé. Takže my jsme zde teď ti pokusní králíci!

Lékaři při operaci nosí také roušky, ale ty mají na svou a na pacientovu ochranu, na udržování sterilního prostředí. Ale ten, kdo nosí roušku dlouhodobě, oslabuje svůj vlastní imunitní systém a jen lidé, kteří absolutně nerozumí mikrobiologii mohli něco takového přikázat.

Náš imunitní systém je zvyklý na styk s druhými. My všichni sdílíme společné bakterie, jsou tam stafylokoky, strekptokoky, viry a denním stykem si cvičíme imunitní systém, aby s těmito útoky uměl zacházet. Když odstraníte styk s druhými lidmi, zavedete přísnou hygienu s používáním drsných antibakteriálních prostředků a chemikálií, pak škodíte imunitnímu systému. A když toto provozujete delší dobu, pak můžete skončit s imunitním systémem dokonale zničeným.

Nošení roušek je naprosto nevhodné, protože aktivuje naše vlastní viry, který máme každý v sobě a my pak onemocníme z naší vlastní obdoby koronavirové chřipky. Právě proto jsme v současné době velmi ohroženi, protože až pomine karanténa a všichni tito doposud izolovaní lidé se znevýhodněným imunitním systémem vyrazí do ulic, tak bude obrovské množství nemocných.

Dr. Rashid Buttar k tomu dodává, že tím, že nosíme roušky, musíme dýchat s většími obtížemi než bez nich. Musíme dýchat násilně, protože musíme překonat zábranu toho materiálu. To způsobuje v našem organismu stres. Stres je složitý proces, je to boj-nebo-útěk situace. Při stresu vypustí náš imunitní systém do oběhu látky, zvané exosomy, což jsou v podstatě viry a to z tím účelem, aby varoval zbytek těla, že došlo k napadení a je třeba se bránit. Dojde k navýšení kortisolu, což je stresový hormon. Zároveň s kortizolem se zrychlí srdeční tep, zvýší se krevní tlak, někdy se přidají zrakové potíže, bolest na prsou, silné pocení, nebo mráz přes záda, třes svalstva, náhlá zesláblost či únava a mdloby. Pak se ozvou v panice orgány v těle, což vyvolá snížení lymfocytů, a utlumení funkce imunitního obranného systému. Když nosíme roušku pořád, jsme ve stresu neustále a následky toho mohou být nedozírné.

Viry jsou zlomky DNA a RNA. Nejsou to živé organismy, ale ani nejsou mrtvé; jsou součástí naší fyziologie. Bez virů by lidstvo nepřežilo, protože viry nás přizpůsobují našemu prostředí; dělají náš systém adaptogenický. Video ZDE.

Karanténa je velmi škodlivá

Stejně tak je velmi škodlivá karanténa. Začínají se ozývat hlasy, že takové nucené izolování bylo to nejhorší, co se mohlo stát. Některými je to dokonce považováno za nemorální. Nejen že úmrtí na koronavirus nejsou prakticky žádná, ale ještě navíc, tak dlouhá karanténa a zavřené obchody a firmy bude mít za následek děsivé ekonomické, psychické a i zdravotní následky. Lidé bez styku s druhými si nemohou vyvinout potřebnou imunitu, protože když sedí sami doma, tak nepřicházejí do styku s žádnými jinými viry, bacily a jim podobnými látkami. Pouze když jsme těmto denně vystaveni, může se naše tělo naučit se jim bránit. To je to pravé, skutečné a jediné „očkování.“

Jsou i takoví, kteří se obávají, že bude snaha toto „společenské distancování“ udržovat do nekonečna. Lidé jsou v podstatě společenští tvorové, kteří nutně potřebují styk s druhými. Takové „distancování“ v nás může docela udupat co doopravdy jsme a my se staneme ustrašenými roboty, kteří pouze pracují, jí, spí a hlavně – bojí se.

Andrew Cuomo, guvernér státu New York je překvapen, že po uvolnění karantény jsou všichni nemocní lidé ti, kteří doposud poctivě seděli doma. Prověrka stovky New Yorkských nemocnic ukázala, že 66% všech nových případů byli lidé, kteří opravdu karanténu dodržovali. A 84% všech nových pacientů byli ti, kteří byli buď v penzi, nebo nezaměstnaní a tím pádem nemuseli dojíždět do práce, takže nepoužívali veřejné dopravní prostředky, ani nechodili pěšky. Jinými slovy, nestýkali se s žádnými jinými lidmi. Článek ZDE.

Důkazem, že karanténa a nošení roušek jsou skutečně škodlivé pro náš imunitní systém a že chřipková epidemie zanikne pouze když lidé spolu budou dále komunikovat a získají tím proti nákaze odolnost, je situace ve Švédsku. Švédsko se rozhodlo nepodrobit své občany žádné karanténě, aniž by uzavřelo kterékoliv hranice. Lidé mohli dále chodit do zaměstnání, děti do škol a stýkat se jako předtím. Ve srovnání s jinými státy je na tom Švédsko co se týče nemocí zhruba stejně, ne-li lépe.

Když se k tomuto Švédsko rozhodlo, svět panikoval. Ihned byl Profesorem Fergusonem vytvořen počítačový model, jak strašně na tom Švédové budou. Tento model předpovídal různé přístupy ke chřipkové epidemii, jak jsou uvedeny na obrázku vedle. Počet úmrtí je uváděn v denní úmrtnosti na 100,000 obyvatel.

Kdosi se rozhodl srovnat Švédsko s americkým státem Michigan, protože oba mají zhruba stejně velké území a stejně velkou populaci. Oproti Švédsku, Michigan zavedl velmi přísnou karanténu. Ve srovnání těchto dvou zemí, zde jsou výsledky (článek ZDE):

Švédsko 13,822 případů chřipky a 1,511 úmrtí

Michigan 30,791 případů chřipky a 2,308 úmrtí

Starší lidé více ohroženi

Starší lidé jsou koronavirovou chřipkou více ohroženi, ale nejen kvůli chřipce samotné. Je pravda, že více starších zemře na její následky, ale to jen proto, že mají jiné, přídavné nemoci, které si ti mladí zatím ještě nedokázali vyvinout. Podle toho, co pozoruji, nemoci začnou tak, že lékař předepíše nějaký prostředek, dejme tomu na vysoký cholesterol, nebo na vysoký krevní tlak. Vysoký krevní tlak je záležitost velmi sporná a zbývá vědět, jestli skutečná, dlouhotrvající porucha, kterou by nevyléčilo obyčejné magnesium opravdu existuje. Pokud o tom chcete vědět víc, přečtěte si článek ZDE.

Ale jak bylo řečeno, začne se jedním lékem. A jeden, dlouhodobě užívaný lék stačí, aby sice moc nepomohl, ale aby vyvolal další příznaky. Takže k němu přijde přidat další lék, na ty příznaky, který opět valně nepomůže, ale navodí další příznaky. Tímto způsobem, postupně bere člověk víc a víc léků a ty samy se postarají, aby nakonec vážně onemocněl. Samozřejmě, jsou i výjimky, kdy si někdo hraje na otužilce, způsobí si revmatizmus, ten mu ochromí srdce a je to. Anebo někdo jiný má pár nehod na motorce, další se živí výhradně mrkví a skončí s kolapsem jater, a podobné. Ale většinou to neselže – ten, kdo žije normální, střídmý život, občas bere potravinové doplňky a s žádnými dlouhodobě užívanými léky nezačne, většinou vážně neonemocní.

Dr. Buttar sám přiznává, že když jde někdo k lékaři s průjmem, dostane léky na zastavení průjmu. Ale málokterý lékař se ptá proč ten průjem začal, co je jeho příčinou a co tím naše tělo zkouší docílit. Naše tělo je dokonalé, ví – i bez naší rady a pomoci – jak se má zachovat. Možná se tím průjmem zbavuje něčeho, co mu škodí, možná se čistí. Ale tady dostane lék na zastavení průjmu a vyléčení může pak trvat mnohem déle, než kdyby tento lék nedostal. Nemluvě o tom, že se z takového násilného zásahu může vyvinout něco jiného.

Jen tak na okraj, znám člověka, který má od svých 16ti let poruchu srdce, způsobenou revmatickou horečkou. Tuto poruchu zjistí každý lékař pouhým poslechem. Dnes je jeden rok od osmdesátky, nikdy nebyl valně nemocný a u lékaře byl od doby své revmatické nemoci dvakrát – kvůli prohlídce, potřebné k řízení auta. Ale nikdy se nezachlazuje, nikdy si nehraje na otužilého. To je to hlavní. Dobře se obléká, stravuje se výhradně podle své chuti a ne podle toho, co zrovna propaguje zdravotnictví. Nevěří na žádné zázračné samospasitelné prostředky, které se během let vyskytly, jako třeba echinacea, hlíva ústřičná, žeň-šeng, sauna, šlehání se březovými proutky, nebo cokoliv jiného. Každé jídlo v restauraci, pokud už v restauraci jí, si musí přisolit, protože většina z nás je dnes na neslané dietě, což škodí na srdce. A schody vyběhne líp než leckterý dvacetiletý. Ovšem – jak píšu, to jen tak na okraj.

Takže ty ostatní, přídavné nemoci, jsou ta skutečná příčina, proč staří lidé umírají údajně na koronavirus mnohem snadněji, než ti mladí. Ale ten problém se starými je ještě jiný. Kvůli statistikám, které jsou dnes ze všech stran hlásány do světa, jsou ti starší stigmatizováni. Každý se jich málem bojí. A když se mluví o COVIDu a o jiných nemocech, každý okamžitě má na mysli ty staré. Článek ZDE.

Skutečné důvody pro celosvětovou paniku

Ten skutečný důvod za rozšířením koronavirové paniky je pouze jeden a to je ovládat nás, zotročit nás, zredukovat nás na nic neznamenající špetku prachu na cestě velikášských plánů těchto manipulátorů. Ale zamyslete se, proč nás chtějí ovládat? Odpověď je jednoduchá: kdybychom prohlédli a pochopili o co ve skutečnosti jde, tak bychom vládli my jim.

Všichni ti tam nahoře jsou bývalí otroci, kteří byli celá staletí vychovávání k tomu, aby poctivě sloužili svým pánům a my jsme byli ti mocní, kteří vládli. O tomto existují historické důkazy, které ale není možno z nedostatku prostoru uvádět. Ale protože tito otroci se mezi sebou smluvili, tak vzniklo tajné, neviditelné spiknutí a pak nám začali pomalu zatajovat důležité informace, schovávat před námi důležité spisy, jakmile se dostali jen trochu k moci, začali měnit historii, navykládali nám to či ono a my, ve své důvěřivosti, jsme jim věřili. Byli jsme celá staletí oslepováni jejich prohnanou propagandou, chlácholeni jejich skrytými rádci a podváděni pomocí jejich triků a zákeřností.

A teď se pouze bojí, že prohlédneme kdo doopravdy jsme a že se budeme dožadovat svých práv. Samozřejmě, když uděláte otroka pánem, je to krutý pán, nemilosrdný a nesmlouvavý. Takže pokud se nám toto nepodaří pochopit, tak to, co nás čeká je víc než hrozné.

Současný terorismus

Musíme si rovněž uvědomit, že každý „teroristický“ čin proti lidem nebo proti národu sloužil vždy jako záminka k dalšímu omezení občanské svobody. Veškerá lidská práva pak ustupují do pozadí a zůstávají pouze povinnosti, zákazy a příkazy, stejně jako ve válce. A kdo jsou ti teroristé? No my to nejsme v žádném případě. Kdybychom my byli ti teroristé, tak by Bill Gates, Soros a mnoho jim podobných už dávno nebyli mezi živými. Ti skuteční teroristé jsou ti, kteří na teroristickém činu získávají. Kdo získává na teroristickém činu se zavedením povinné karantény a zastavení ekonomické činnosti po celém světě? No přece ti, kteří nás chtějí ovládnout za každou cenu, i kdyby nás měli ekonomicky, společensky, psychicky a zdravotně zadupat do prachu.

Proto také zkoušejí vylidnit planetu, protože chtějí, aby nás bylo míň než jich. Bojí se nás. Bojí se naší převahy. A informovaná převaha je ještě mnohem nebezpečnější. Z toho důvodu ona propaganda, která demonizuje staré lidi je opět za stejným účelem: mnozí starší toho hodně ví, mají široké znalosti, jsou správně objektivní, dovedou vést, dovedou učit. A to je velmi nebezpečné.

Možná si vzpomínáte tu pohádku o čínském císaři, který kázal vyhubit všechny staré lidi. Pak se ale dostavila přírodní pohroma a nikdo nevěděl jak s ní zacházet. Jistý mladík své rodiče utratit nenechal, ale skrýval je. Šel za nimi a oni mu poradili co proti té pohromě udělat. Mladík to řekl císaři a všecko se vyřešilo. Pak přišlo něco jiného a opět, mladíkovi jeho staří rodiče poradili jak s tím zacházet. Nakonec se císař o nich dověděl a zamyslel se; litoval, že nechal všechny staré vyhubit a od té doby mohli žít volně.

Ti, kteří v této televizí prosáklé době ještě přemýšlejí. už toto všecko začínají chápat. Po celém světě dochází k protestům proti tomu, jak je s námi zacházeno. To nejsou jen Žluté vesty; takových potyček je celosvětově hojně. To, že nejsou v mediích podchyceny, je něco zcela jiného. Na příklad, když se v roce 1990 Amerika rozhodla napadnout Irák, protestovaly před Bílým domem statisíce lidí. V tisku a v TV o tom nebyla ani zmínka. Ale možná kvůli tomu a kvůli podobným akcím nastavěli kolem dokola Bílého domu cementové bariéry, takže přístup k němu autem či jiným vozidlem, včetně tanku, je nemožný.

Je jisté, že se blíží obrovská, nevídaná, celosvětová ekonomická krize, jaká tady ještě nikdy nebyla. Ta krize se blížila už před koronou, ale protože tehdy by za ni byli viněni opravdu ti, kteří ji způsobili, byli by souzeni, vězněni a mnozí také po právu popraveni, tak muselo přijít něco, co odvede pozornost jinam. A to byl COVID-19.

Nebezpečí je v tom, že psychicky oslabená a často hladovějící populace začne brzy volat po lepším řešení a po lepším vedení. Přesto, že se mohli nakrásně poučit, jak moc jednotlivé národy utrpěly tím, že se Evropa sjednotila pod jednu nevolenou vládu, budou rádi souhlasit i s celosvětovým diktátorstvím. Politická paměť je velmi krátká.

A budou souhlasit třeba i s válkou. Postupem času bude odhalen nějaký zločinný element, který to údajně všecko způsobil (i když se nakonec ukáže, že to nebyla pravda) a tomu se vyhlásí válka. Rozhořčený zbytek světa se s nadšením přidá a máme tady 3. světovou válku, vysněnou všemi mezinárodními finančníky a nadnárodními podnikateli. Na lidských životech jim v jejich chamtivosti nezáleží, jejich děti do války v žádném případě nepůjdou. A tak naši mladí muži a mnohdy i děvčata půjdou utrácet své drahocenné životy za bandu starých, zvrhlých příživníků. Pod záminkou patriotismu je naženou zabíjet jeden druhého kvůli vlastnímu zisku a obohacení.

 

ZDROJE:

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč

Celkem za měsíc: 15 750,00 Kč
Vybráno 45.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 580 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 4,25 out of 5)
Loading...
25 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)