15.9.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

Kapitulace před islámisty v přímém přenosu

Sdílejte článek:

TOMÁŠ FLAŠKA 15|09|2015

Po útoku šestadvacetiletého Maročana nožem ve vlaku mezi Paříží a Amsterdamem prohlásil francouzský poslanec Pietrasanta, že riziko nebude nikdy nulové. To má pravdu. Ale také by nemuselo být tak vysoké, jak dnes je. Francouzský premiér Valls k tomu prohlásil, že potenciálně nebezpečných teroristů sledují francouzské tajné služby přes tři tisíce.

Takže se dnes a denně dozvídáme, jak je nutné dát větší pravomoci bezpečnostním složkám, jak je dobré a nezbytné aby byla kamera na každém rohu, jak smí stát nahlížet na naše bankovní konta, jak je potřebné umožnit státním orgánům sledovat mobilní telefony a elektronickou komunikaci a to vše v zájmu naší bezpečnosti jako ochrana před terorismem.

isis-21

A nakonec se dozvíme, že to vše stejně vlastně úplně nepomůže. Velké štěstí v podobě vojáků na dovolené zabránilo ještě většímu neštěstí. Terorista měl u sebe slušný arzenál a z rychlovlaku jedoucího 350 km/hod se vyskakuje opravdu dost těžko. Cestující by byli prostě jen ty pověstné sedící kachny na odstřel.

Jsme obráni o naše soukromí a o naši svobodu. Jsme už v rámci mezináboženské tolerance obíráni i o naše staleté zvyklosti a jistoty. A výsledek toho všeho? Že holt s tím terorem musíme žít. Něco mi říká, že nastoupená cesta je prostě špatně.

Není spíš potřeba se ptát proč to ti teroristé dělají, kde čerpají inspiraci a odůvodnění pro své činy? A po zodpovězení těchto základních otázek pak příslušné ideologie postavit na roveň fašismu a podle toho s nimi a jejich vyznavači i zacházet? 

ZDROJ: Tomáš Flaška

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Tomáš Foldyna 751,44 Kč (30 eur), Jan Slába 200,- Kč, František Kašpárek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 5 456,44 Kč
Vybráno 15.43%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 12 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
9 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.