rackete2
16.7.2019
Kategorie: Společnost

Kapitánka Sea-Watch 3 Racketeová se mi jeví jako neskutečně hloupá

Sdílejte článek:

ZBYŠEK HLINKA

Soudím samozřejmě pouze z výroků, které jsem se dočetl na našich webech o jejích prohlášeních poskytnutých bulváru. Připouštím tedy možnost, že se jedná o výroky překroucené, ale….

V článku Za krizi v Africe jsou zodpovědní Evropané, tvrdí kapitánka Sea-Watch 3 se v souvislosti s uprchlíky v Libyi píše:

„Musíme ty lidi odtamtud dostat,“ řekla německému bulvárnímu listu Bild Racketeová. „Musíme jim okamžitě pomoci v bezpečném přeplutí do Evropy,“ dodala.

Dejme si tento výrok do souvislosti s dalšími jejími výroky:

V libyjských uprchlických táborech podle 31leté kapitánky panují podmínky podobné těm v nacistických koncentračních táborech, libyjská pobřežní stráž se podle ní podílí na obchodování s lidmi.

Že by jí nedocházelo, že čím více lidí bude vozit do Evropy, tím více lidí se v naději na lenoráj bude hrnout do těch táborů? Tedy že vlastně přímo (sic!!!) podporuje obchodování s lidmi? Že čím víc lidí bude do Libye přicházet, tím víc jich v těch táborech bude trpět? Pochopila vůbec princip přímé úměry? Mám vážnou obavu, že není schopna domyslet důsledky svého konání. Pokud snad je, pak je vědomým pašerákem a pustě lže.

Kromě přijímání uprchlíků by měla Evropa podle německé kapitánky více úsilí vynakládat také na boj proti klimatickým změnám, aby tak zabránila problémům, které podle ní Afričany k útěku ze svých zemí nutí. „Emise oxidu uhličitého musíme dostat na nulu,“ řekla.

Ehm – co dodat k takové nehorázné hlouposti? Pojem fyzika jí nejspíš neříká vůbec nic. Pak je ale s podivem, jak může řídit loď. Pokud chce mít nulovou uhlíkovou stopu, nezbyde jí, než si pořídit plachetnici. Protože s naftovým motorem ta její kocábka zanechává nemalou uhlíkovou stopu. I když, k výrobě plachetnice jsou zapotřebí kovové nástroje, při jejichž výrobě se také uvolňuje CO2. Tedy se dostává do pasti, kterou si sama nastražila – nemá šanci vyrobit ani plachetnici, pokud chce opravdu nulové emise.

Co s takovou nebezpečnou osobou? Nejlépe zabránit jí v možnosti dále pašovat lidi do doby, než se dovzdělá a než se jí rozsvítí v té její kedlubně…

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslava Kováříková 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč

Celkem za měsíc: 4 736,00 Kč
Vybráno 13.53%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 234 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
29 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.