KANIBAL

Kanibalismus – nový level multikulturalismu

Sdílejte článek:

MICHAL BRAND

Magazín Newsweek otevírá Overtonovo okno pro další etapu multikulturalismu, tentokrát konkrétně pro eko-psychopatickou odnož multikulturalismu. Newsweek přichází s článkem na téma kanibalismu. Pokud jste již po jídle a nejíte k obědu jiné lidi, můžete si uvedený článek přečíst zde.

V článku vědec mengelovského typu jménem Jared Piazza vysvětluje, že kanibalismus je zcela běžný u zvířat, zatímco lidé tedy mají nějaké psychické bloky. Lidské maso se sice pro výživu v zásadě hodí bezvadně, ale lidé mají psychické bloky jíst lidské maso. Nicméně dále Piazza uvádí, že když na to přijde, může se to rychle změnit. Jako příklad uvádí, že lidé v márnicích a v pohřebnictví manipulují s mrtvými lidskými těly, což se většině lidí příčí, ale pracovníci márnic se přizpůsobili perfektně. Takže tedy zřejmě to podle Piazzy bude v poho – lidé si časem zvyknou jíst lidské maso. Piazza si jen trochu povzdychává, že zatím to tedy není potřeba, i když řada lidí navrhuje, že lidské mrtvoly by se měly sníst a nepohřbít. Zřejmě to navrhují lidé z nějaké nové části multikulti hnutí, které se objevilo „na vyspělém Západě“.

Tak nám časem nejspíše přibudou i „Canibal Pride Parade“. Na podporu tohoto pochodu hrdosti tolerantních kanibalů Piráti na radnici Prahy vystrčí z okna na oštěpu napíchnutou uzenou hlavu pravicového extremisty, který proti kanibalismu zcela xenofobně brojil hned v několika příspěvcích na facebooku. Neziskové organizace „Člověk v tísni“, „Člověk v kastrůlku“ a „Máma už je mrtvá, sníme si ji k večeři, v.o.p.“ budou docházet na základní školy (časem i do škol mateřských), aby dětem vysvětlily, jak je dobré jíst ostatní lidi, jak si správně uvařit spolužáka nebo spolužačku k obědu, případně proč je pro jejich vlastní dobro nechat se sníst.

Začínající propaganda kanibalismu zřejmě jde paralelně v nepřímé spolupráci s tlakem na zákaz hovězího masa (z „ekologických“ důvodů). Koneckonců, až se podaří neo-marxistickým tyranům dosáhnout zákazu hovězího masa z „ekologických“ důvodů (zákazu vepřového pak aby nebyli uraženi čímkoli vždy uražení muslimové), tak už přesně dle úvah Overtonova okna od pana Piazzy bude lidské maso alternativou. Jiné maso bude pouze pro neo-marxistickou elitu. A Piazza pak jistě v nějakém článku zkonstatuje, že teď už tedy lidé jsou okolnostmi přivedeni k tomu jíst jiné lidi a že se opravdu báječně přizpůsobili a zvykli si na to. Většina. Až na nějaké bělošské pravicové extrémisty. ;-)

Další propagovanou náhražkou masa pak jistě bude i nadále sója. Sója je pro neo-marxistickou tyranii přitažlivá tím, že výrazně zvyšuje v těle člověka hladinu ženských hormonů. V míře, která mění mentalitu a chování člověka. Zejména u mužů sója ve větším množství vychyluje hormonální rovnováhu tak výrazně, že z Chlapů dělá ufňukané, ukňourané, podřízené a ochotně se podřizující slabochy. Americká alternativa už pro tyhle zoufalce popíjející sojové „mléko“ a pojídající sojové „maso“ má jméno – Soy Boys. Takže vynucenou nařízenou změnou jídelníčku bude společnost zbavena těch, kteří by se mohli (A MĚLI, SAKRA!!!) postavit na odpor proti tyranii neo-marxistické destrukce a multikulturalistického šílenství.

Trochu o Soy Boys:

Několik snímků Soy boys:

Mainstream media ale samozřejmě považují termín Soy Boys za pravicový extrémistický hoax. Myslím, že jak sója, tak celá řada látek v potravě, vyrábí Soy Boys. Jinak nelze vysvětlit neoddiskutovatelné slabošství a zbabělost až příliš mnoha mužů na Západě, jejich zbabělost dokonce i bránit sebe nebo svoje ženy/přítelkyně (viz proslulé události v Kolíně nad Rýnem, kde ani mladí němci nedokázali a nechtěli bránit svoje přítelkyně, ženy a dcery, viz neschopnost Němců nebo Švédů bránit na ulicích nebo na koupalištích svoje ženy, dcery nebo přítelkyně proti obtěžování ze strany milých, hodných, tolerantních a všestranně kulturně obohacujících muslimských okupantů, eh, migrantů, eh, uprchlíků). Ale projdi si sám různé zdroje informací na téma ženských hormonů v potravinách a vlivu potravin na chemickou „kastraci“ mužů, milá čtenářko a milý čtenáři. Máš vlastní mozek, zapoj ho, potrénuj.

Takže časem bude propagován jídelníček alá „řízek z mrtvé sousedky se sojovými placičkami na sladko“. Mladí svazáci zorganizují „Čtvrtky za rozčtvrcení na pekáč“, protože budou opět v čele destrukce fungující a vysoce humánní západní společnosti založené na morálce, svobodě, pracovitosti, podnikavosti a tvůrčí přínosné invenci.

Mladí svazáci se k tomu báječně hodí se svými nulovými znalostmi, se svojí leností cokoli opravdu řešit nebo dělat vlastními silami. Mimochodem, z pohledu teorie neomarxismu a neomarxistického plánu rozvratu a zničení prosperující a vysoce humánní západní společnosti jsou mladí, nevzdělaní, hloupí a vzdělání neschopní svazáci ideální a patří do neomarxisty vybrané kategorie „nezaměstnatelní“, což má být dle neomarxismu jedna z hlavních součástí „předvoje“ nové „skvělé“ společnosti.

K tomu ta nezřízená chuť mladých svazáků poroučet a nařizovat všem ostatním, co ti ostatní mají a musí ihned. A ta svazácká touha dosáhnout bezpracného uznání násobně převyšující marginální schopnosti těchto lidí. Navíc k tomu přidejte jejich absenci jakéhokoli kritického myšlení, protože kritické samostatné myšlení je to poslední, co dnes školy učí. Jediné, co školy učí je prázdně žvanit stejná hesla, jako všichni ostatní – „globální oteplení“, „CO2, bububu“, „migrace je právo“, „homosexualita je super, hetero je fuj“, „pohlaví je jen sociální konstrukt“, „rasy neexistují“, „geny jsou pravicově extrémistická rasistická pavěda“, „manželství je svazek kohokoli s kýmkoli nebo s čímkoli“, „někdo musí okamžitě zařídit“ apod.

Generace hloupých rozmazlených a rozcapených fracků – smutné, co jsme i my jako národ nechali ze svých vlastních dětí udělat za pouhých 30 let.

Za tohle by měli milionchvilkaři demonstrovat – za kvalitní, náročné školy. Za rozšíření a podporu technických oborů. Páteční záškoláci by měli požadovat více výuky přírodních věd, chemie, fyziky, matematiky, aby mohli řešit problémy – včetně problémů životního prostředí (těch skutečných problémů životního prostředí, ne těch vylhaných za peníze z dotací) a problémů spojených s výzkumem nových, efektivnějších technologií.

Ale to je jen sen – jim přeci nejde o řešení, ale o nastolení tyranie, destrukci všeho, co je na naší judeo-křesťanské civilizaci pozitivní a co nezpochybnitelně přineslo její úspěch. Úspěch, který ve všech parametrech převyšuje jakoukoli jinou civilizaci, jakoukoli jinou kulturu. A k rozvratu a destrukci naší civilizace, k nastolení neo-marxisty vysněné a všemi směry a odnožemi multikulturalismu nastolované totality, k tomu se hodí vše – kupení nesplnitelných a zcela zbytečných a absurdních požadavků na nulové emise CO2 stejně dobře, jako se k nastolování tyranie hodí

  • zákazy hovězího masa,

  • propagace kanibalismu,

  • úsilí o znevážení a rozvrat rodiny,

  • propagace a maximální podpora homosexuality (ať již skutečné nebo té „módní“),

  • snahy o legitimizaci pedofilie,

  • tolerance a tedy nepřímá podpora muslimského násilí na ženách (i v Evropě statisíce dívek se zmrzačenými pohlavními orgány brutální a krutou ženskou obřízkou, která nemá nic společného s obřízkou mužskou; tolerance a tedy nepřímá podpora muslimských znásilňovacích gangů s desítkami možná stovkami tisíc obětí jen v Británii; žehlení prsou mladým dívkám https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/velka-britanie-zehleni-prsou-mlade-divky-afrika-kamerun.A190130_171107_zahranicni_kha atd atd atd.),

  • válka proti bílým mužům a proti bílé rase vůbec (paradoxně organizovaná a propagovaná bělošskou „elitou“ moci).

Časem budeme mít zřejmě i kanibalismus jako báječné ekologické a multikulturní obohacení. Vlastně vám to bude připadat normální. Protože právě tak funguje Overtonovo okno – nejdřív se něco nadhodí, ale pro jistotu označí jako „nesmysl, vyloučené“ („lidé mají morální zábrany“), později se to stane prosazovanou věcí („ale ty morální zábrany mají zcela zbytečně, navíc nejíst lidské maso je neekologické, snížila by se uhlíková stopa“…“jezte lidské maso“, „jíst lidské maso je lidské právo“), následně vynucovanou (OSN přijme globální kanibalský pakt „Snězte bělochy“, EU vydá směrnici, kolik lidského masa musí občané jednotlivých zemí EU povinně sníst každý rok a na řeznictví s lidským masem budou obzvlášť velké dotace… )a nakonec pak vlastně věcí jakoby přijatou i většinou populace, která se smíří.

Už otevírají Overtonovo okno i v otázce kanibalismu.

Stejné to bylo s debilizací školství (inkluze), eko-šílenstvím (od řepky až po zákaz uhelných a jaderných elektráren), homosexualismem („manželství“ homosexuálů, adopce dětí). Vrchol zvrhlosti, úchylnosti a anti-civilizačního destrukčního směřování multikulturalismu/neomarxismu se ještě nedávno zdálo být postupné připravování veřejnosti na akceptování pedofilie. Viz články v MSM na témata, jak jsou pedofilové hodní lidé, kteří mají moc rádi děti – viz například článek v deníku SME, vlastněném skupinou Penta – na webu jako „Aj pedofil má právo na život bez predsudkov a odsudzovania, v tištěné podobě pak „Pedofili nie sú zločinci“ (viz otisk obrazovky níže – zajímavé je, že Yahoo v náhledu archivu ještě má uvedené obrázky deníku SME, ale odkaz na obrázky novin už nefunguje – Yahoo ZATÍM nechává jen náhled, zbytek „demokraticky“ zcenzuroval a vymazal z archivu. Svoboda informací. Po neo-soudružsku.)

Pozn.: V otázce pedofilie je legalizace zatím v etapě přípravné palby, mapování terénu, průzkum bojem, nazvěme to jakkoli; z pohledu Overtonova okna někde mezi fází 1 a 2. Těžko soudit, zda počínající legalizace pedofilie nějak souvisí s přizpůsobením se evropských zemí nově dováženým „kulturním“ „hodnotám“ v rámci kulturního obohacení muslimskými migranty. Pokud ano, bude v EU pohlavní styk legalizován pro sex s dívkami starší 9 let. Samozřejmě to nesouvisí s ničím. A s tamtím už vůbec ne.

Tak jako tak, pokusné balonky v otázce legitimizace a legalizace kanibalismu, to je už zase další level multikulturalismu. Bahno, které se ještě před časem zdálo naprosto absurdní a nepředstavitelné.

Už se „těším“ na propagandu oslavující kanibalismus.

Tomáš Klus se veřejně přizná, že jednou jedl hovězí guláš, ale slíbí, že už bude jíst jen sóju a řízky z lidí (samozřejmě smažené na bio palmovém oleji). Jeho žena mu v melodramatickém veřejném prohlášení odpustí, že jedl hovězí guláš, a sama přestane kupovat čokolády Milka, protože v reklamě na Milku jsou krávy a krávy vypouští skleníkové plyny, což je fuj. Možná nám pak kromě fotky svého zadku zveřejní i fotku ….ehm, svého předku. Samo že s vysvětlením, že se její dcera učí fotit a zrovna ji vyfotila, když si teprve navlékala spoďáry nebo tak něco. Zcela zbytečná pak bude otázka „madam, můžete mi prosím ukázat váš croissant“, jak zpívají Kabáti. A samozřejmě to bude bio eko croissant.

Mádl natočí video „sežer bábu s dědkem, stejně volí blbé strany“.

Aňa proletářka Geislerová navrhne, že by se mělo jezdit po venkově a vysvětlovat tam těm hloupým lidem, že sníst souseda je zdravé, moderní, kultivované a ekologické, protože ti chudáci na venkově nemají ty správné informace (jako má Ańa) a jen proto odmítají jíst lidské maso, což je od nich buranské. (A může za to Zeman, Klaus, Putin a alternativní weby.)

Sadistický vrah Hojer bude rehabilitován a letiště Ruzyně bude znovu přejmenováno. Tentokrát na „Letiště Ladislava Hojera a Václava Havla“.

Myslíte si, že si dělám legraci?

Hahahaha! Počkejte za pár let – však on vás smích přejde.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Šmrha 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Soňa Holcová 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč

Celkem za měsíc: 13 147,00 Kč
Vybráno 37.56%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 862 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
35 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.