danepenize
9.6.2021
Kategorie: Ekonomika

Kam zmizí majetek většiny z nás?

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝNebudete nic vlastnit a budete za to šťastní. Tento často opakovaný výrok propagátora Velkého resetu Klause Schwaba musí zvonit v uších každému člověku, který ve svém životu něco kdy budoval. Přirozeností člověka je pracovat, být za to odměňován podle schopností, znalostí a umění. Bohužel už ani toto nemá platit.

V některých státech se začíná experimentovat s jistým příjmem, který by měl dostávat každý, tedy i ten, jehož pracovní morálka je nulová. Bylo by velmi zajímavé pátrat po tom, kde by státy chtěly brát prostředky na nesmyslné výdaje s takovými příjmy, kdyby se nechtělo pracovat nikomu. Vzhledem k tomu, že většina peněz, se kterými zdravý stát hospodaří, pochází z daní pracujících, kdo by je tedy odváděl? Nesmíme opomenout, že nemocná ekonomika stojí také na půjčkách a úvěrech, což vidíme v České republice už déle. Navíc víme, že právě ti, kteří mají nejvyšší zisky, žádné daně neplatí. Nedávné zjištění amerických investigativních novinářů, kteří provedli sondu do finančních úřadů, je alarmující. Multimiliardáři v řadě let odvedli méně než nejprostší dělník v detroitské automobilce. Bezos, Musk, Soros a plno dalších mají propracovaný systém nadací, neziskových organizací a únikových cest. Ze svých pro normální smrtelníky těžko představitelných zisků poté financují zločinecké organizace typu OSN, WHO, Black Lives Matter, Antifu, a zároveň korumpují politiky sloužící jejich zájmům.

Proslulým se stalo předání majetku manželů Gatesových vlastním nadacím. Tento na první pohled bohulibý a obdivuhodný čin byl opět pouze mediálním divadlem pro lidi a únikem před berním úřadem. Je známo, že právě přes nadace je prohnáno obrovské množství peněz, které se vrací v mnohonásobném navýšení zpět. Pokud Vás fascinují částky vložené Billem Gatesem do zdravotnictví, pak právě covid ukázal, jak dobře investoval. Vynechme to, že celá ta ,,pandemie“ je jeho dalším podvodem na lidstvo, ostatně použil stejnou fintu, jako u Windows. Ty je třeba stále aktualizovat, starší verze jsou jednou za čas vypnuty a díky nekompaktibilnímu hardwaru a software jste nuceni nakoupit nové počítače, tiskárny a další příslušenství, také programy. A za vše krvavě platíte právě Gatesovi, potažmo Microsoftu. U vakcín je to podobné. Ty inovativní mRNA se budou vyvíjet a bude třeba je aplikovat v novém módu pravidelně a po určité době. Gates si tak zajišťuje solidní příjmy na další roky, a to k nim dodá jistě další příslušenství. Třeba skenery, které budou zjišťovat, jak jste poslušní. A časem přibudou další zařízení, pomocí nichž budete pod totální kontrolou. Vše bude označeno nápisem Made in Gates, případně jiným se stejným významem. U počítačů to tak funguje, jedinou komplikací bylo narození Steva Jobse, to Gatesu trochu naštvalo.

Teď jsme na řadě s předáváním majetku my, ovšem nikoliv svým nadacím, ale státu a dále těm nejmajetnějším. Za posledních 12 měsíců absolutní většina nejbohatších navýšila svá konta. Došlo k většímu přesunu peněz než za 2.světové války. Opět k těm nejmocnějším. Likvidace střední třídy nabrala na obrátkách a s nekončící pandemií pokračuje. Státní pokladny jsou doplňovány úvěry, které bude třeba nějak splácet Majitelé bank patří do skupiny mnohonásobných miliardářů, je tedy jasné, kam plynou všechny úroky. Státy musí peníze někde sehnat, takže se budou hledat zdroje. Šetření se dotkne všech mimo politiků a horních deseti tisíc. Zvednou se už tak vysoké daně, jenže pokud dosáhnou únosného stropu, k němuž už se dávno nebezpečně přiblížily, nebude to stačit. Lidé totiž šetřit umí, takže omezí výdaje za věci, které dosud považovali za běžné a budou počítat každou vydanou korunu. Jestli dojde k tomu, že budeme díky drahé elektřině svítit svíčkami, čerpadla nahradíme vědrem na kladce a sekačky kosou a srpem, to nevíme, ale plno lidí už místo rododendronů sází na zahrádkách brambory a jinou zeleninu. Takže kam povedou další kroky nenasytných státních úředníků?

Na řadě jsou stávající majetky. Lidé si u nás za posledních třicet let postavili domy, nakoupili k nim pozemky, ve městech se stali vlastníky bytů. Rok 1948 a období kolektivizace u nás je pro evropské levicové strany tvořené neomarxisty inspirací. Jen s tím rozdílem, že v době restitucí se část majetků po 40ti letech plundrování vrátila potomkům původních maiitelů. To už by se tentokrát nestalo. Zestátněné domy, byty, pozemky, firmy a živnosti by se časem staly majetkem nikoliv státu, ale bohatých korporací vlastněných právě těmi nejbohatšími. A z nás budou opět jen vazalové, kteří nic nemají. Státy tak zalepí díry po svém špatném hospodaření v době, o jejíž vznik se postarali ti, kteří nyní čekají na plody své práce. Další období loupeží schovávají za krásné ideály. Green Deal, Great Reset, tedy ekologii, vzájemnou solidaritu, svobodu bez vazeb na majetek. To vše jsou jen líbivé kecy, hlavním smyslem těchto ideologií je nás okrást. A covid je aktivátor spuštění akce.

Až Váš dům bude součástí Gates Reality & Home Corporation, bude pozdě se ptát, jak je to možné. Důvodem je Vaše lenost a neochota bojovat sami za sebe. Velký reset je tady, a pokud k moci pustíme levici či u ní necháme již zkorumpovaného Babiše, spláčeme brzy nad výdělkem. Jen pro připomenutí, o zdaňování nemovitostí a práce v mnohem vyšším měřítku hovoří především Piráti a ANO. A pod pirátskou vlajkou je i pražské vedení, které ve svém volebním období extrémně navýšilo státní nájmy v Praze. Takže už Vám to otvírá oči, nebo jen doufáte, že budete šťastní, až Vám vše seberou? Říkají tomu sdílení čehokoliv, ve skutečnosti oni to své sdílet nikdy nebudou. Mimochodem, ti, kteří jsou připraveni a pracují s informacemi, vyvádí své majetky do zahraničí. A mimo Evropskou unii. Někteří prodali nemovitosti tady a připravují se na odchod z České republiky. I to je varovaním.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč

Celkem za měsíc: 10 394,- Kč
Vybráno 29.69%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 862 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (41 votes, average: 4,71 out of 5)
Loading...
104 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)