SENIOR9
28.1.2021
Kategorie: Společnost

Kam se poděla úcta k starým lidem?

Sdílejte článek:

LUPO ANETTA

Lidstvo je v prdeli. Včera jsem shlédl video z Rakouska kde pět policistů za asistence dalších asi pěti zatýkalo starou pani protože neměla respirátor ale jen jakousi šálu nebo límec. Tři policistky se na ni vrhly ve snaze vykroutit ji ruce dozadu a nasadit pouta. No,policisti, spíše bych řekl mléčňáci, policejní děti.

Dnes jsem viděl podobné video z Německa. Opět stejný scénář. Stará babka, odhadem 70-80 let a proti ni opět pět ještě mléčnějších policejních dětí. Prý nedodržela v obchodě rozestup. Zbytečně jim vysvětlovala,že ona vycházela z prodejny a další člověk právě vcházel,tak se ve dveřích potkali příliš blízko sebe. Ne! Nic platné a tak zas došlo na zatýkání zločince. Pouta za zády a už ji odváděli zřejmě hrdí na to jak bravůrně zvládli toto zatýkání.

Každé takové video a není jich málo mně pokaždé neskutečně vytáčí. Systém který toto nejen dovolí ale troufnu si říct, že přímo nařizuje, nejde už nazvat jinak jen systém fašistický. Chtěl bych znát alespoň jeden jediný zasraný důvod k takovému jednání se starými lidmi. Chápal bych to kdyby zatýkali zdravého chlapa-zločince v plné síle, ale starou babku? Čeho se bojí?

Bojí se, že ta babka, která je ráda, že zvládne zajít si na nákup najednou vyskočí, vytáhne na ně nějaké kung fu a všechny je rozseká? Anebo mají strach, že by z ničeho nic nasadila sprint a rychlostí blesku by jim zmizela někde v polích za městem? A co by dělali tito mléčňáci kdyby tak potkali bez roušky nějakého velkého a silného chlapa? To by ho z posranosti raději preventívně zastřelili? Co toto je? Jaká sprostá zdegenerovaná a fašistická generace?

Kam se poděla úcta k starým lidem? Zvláště pak v Německu by tito mléčňáci měli starým líbat ruce za to jak vybudovali Německo srovnané se zemí po válce. Jenže, žel není to jen v Německu či Rakousku. Vidíme to už i u nás, tu neúctu, bezohlednost a pohrdání starými lidmi. Taky máme své horlivé policisty mléčňáky kteří jsou schopni člověka smykat po zemi v převaze pět na jednoho až si někdy myslím, že tento policejní dorost je snad schopen takto jednat i v případě, že by šlo o jejich vlastní pra či pra pra rodiče. Jakým právem si pak tento systém vůbec dovoluje kritizovat Rusko když tam policie umravní několik vandalstvíchtivých grázlů pod záminkou, že protestují za Navalného. Tento systém by si měl hlavně pozametat před vlastním prahem a vymést všechno to svinstvo a špínu od svých dveří než začne strkat svůj drzý rypák do druhých zemí.

Jaká nemoc to zachvátila lidstvo? Místo skutečných politiku vidíme všude jen politické prostitutky. Stařecká moudrost, životní zkušenosti a selský rozum jsou zašlapány do hnoje a na výsluní se hřeje jakási debilní zvrhlost. Zrůdy místo toho aby národu pomohly se ho snaží ovládat strachem a ožebračit i samotné žebráky.

Takto nějak nenápadně začínal i Hitler. Máme snad čekat a dívat se jak se dějiny opakují? Budeme se snad každé ráno s obavami dívat do zpráv jestli náhodou neproběhla nějaká ta křišťálová noc?

To v čem žijeme nikdy nemělo a ani nemá nic společné s demokracii, je to jen zvůle několika hajzlů která se mění čím dál víc na novodobý fašismus. Nechci žít ve fašismu,vy snad ano?

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 5 175,00 Kč
Vybráno 14.78%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 939 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,80 out of 5)
Loading...
politicon.cz
109 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.