apple-691282_1280
14.3.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Kam s počítačem, monitorem a klávesnicí? Na pojízdný stojan!

Sdílejte článek:

Počítač se dnes nachází v každé firmě a téměř v každé domácnosti. Většinou na pracovním stole. Víte ale, že co se jeho umístění týče, máte dnes mnohem více možností?
Kam s počítačem? Většinou na psací nebo ještě lépe k tomu určený pracovní stůl. Nabídka současného trhu je ale mnohem bohatší a nabízí i jiné možnosti. O jaké se jedná?

Nová dimenze PC pracoviště

Často svůj počítač přemísťujete z místa na místo a jeho manuální přenášení se ukazuje jako nepraktické? Pořiďte si stojan na PC s držákem na monitor a PC – Fiber Mounts AX793, jež najdete v nabídce e-shopu drzakyastolky.cz.

vyrp11_1253pracovni_stanice_stojan_na_PC_drzak-monitoru_police_na_klavesnici_Fiber_Mounts_AX793

Mobilní uchycení vašeho počítače

Mobilní a tedy snadno přenosné uchycení vašeho počítače stejně jako monitoru a klávesnice představuje velmi chytré konstrukční řešení, jež se zcela jistě bude vyjímat nejenom v přednáškových sálech, ale i ve firemních kancelářích a domácích pracovnách. Tato moderní PC pracovní stanice totiž na první pohled působí navýsost profesionálním dojmem. S ní vaše PC pracoviště získá zcela novou dimenzi.

PC pracoviště pro všechny

Pojízdné PC pracoviště se skládá z pojízdného stojanu s držákem na PC, držáku na monitor a police na klávesnici a sloužit může naprosto každému bez ohledu na jeho výšku. Veškeré komponenty jsou totiž ergonomické – výšku, náklon i natočení monitoru si nastavíte dle vlastních potřeb. Stejně jako výšku klávesnice, myši a samotného držáku PC. Pracovní PC stanici tak budou moci bez potíží obsluhovat i osoby velmi malého vzrůstu.

Jednoduchý převoz počítačové techniky

Velmi praktická jsou i pojezdová kolečka s aretací, s jejichž pomocí nebude problém počítač bezpečně převážet z místa na místo. Nejenom pořadatelé přednášek a konferencí tak mohou mít o starost míň. Nebudou muset řešit technicky náročný převoz počítačové techniky.Tímto však výčet předností stojanu nekončí. Držák umožňuje až stoosmdesátistupňovou rotaci monitoru do stran, náklon monitoru je pak možný až do patnácti stupňů.

Stabilní stojan s vysokou nosností

Stojan na monitor a PC Fiber Mounts AX793 je samozřejmě pevný a stabilní, na místě proto nejsou ani obavy o bezpečí vaší techniky. Nosnost samotného držáku na PC je osm kilogramů, police na klávesnici i myš unese dva kilogramy a držák monitoru je stavěný až na desetikilogramovou zátěž. Celkovou nosnost stojanu výrobce uvádí dvacet kilogramů.

vyrp12_125355220-1

Nakupujte na drzakyastolky.cz

Stojan na PC Fiber Mounts AX793 si za necelé tři tisíce korun můžete pořídit na e-shopu drzakyastolky.cz, jež je specialistou na držáky všeho druhu. V jeho portfoliu tak spolu s držáky na PC najdete i držáky na televize, notebooky, laptopy, tablety, mobily, ale třeba i klimatizace a reproduktory. Stejně jako další potřeby pro kancelář a domácnost, jako jsou kabely, elektrospotřebiče, lampy a rychlovarné konvice.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 13 455,00 Kč
Vybráno 38.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 259 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (5 votes, average: 2,60 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.