VYLET
31.5.2018
Kategorie: Kultura a tipy

Kam na výlety? Vhodný tip se vždycky hodí…

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

Jak naložit s volným časem? Každý má své představy. Někdo si rád poslechne příjemnou hudbu, zajde si do hospůdky, na koncert či do kina a mnozí rádi jezdí/chodí na výlety. Patříte do poslední jmenované skupiny, ale často nevíte, kam se vydat? Máme pro vás web, který se vám stane velkou inspirací.

Cestování po Čechách a Slovensku

Cestování je koníčkem mnohých lidí. Stále častěji navštěvují exotické, drahé a velmi vzdálené destinace. Proč ne, určitě to je obohacující, ale nemusíte zrovna uletět tisíce kilometrů, abyste si užili příjemné koupání, žasli nad úchvatnými památkami, nebo se prošli dechberoucí přírodou. Skvosty ukrývá i Česká republika a Slovensko. A že těch výletních cílů, které zato stojí, je opravdu hodně. Najděte si i vy cestu kudy z nudy.

Když nevíte, kam se vydat

Možná se teprve chystáte začít chodit na výlety, třeba už chodíte delší dobu. V obou případech se vám může stát, že prostě nevíte, kam na výlet. A možná byste se rádi o daném místu dozvěděli více – ne teoretické informace, ale praktické postřehy výletníků a turistů. 

Hledáte i vy tipy na výlet? Pak je přímo pro vás web Tipykamnavylet.cz, zaměřený na české a slovenské výletní cíle. Sdružuje partu výletníků a turistů, kteří si cestují po České republice a Slovensku, prožívají nové zážitky a sdílí je. Máte zrovna hluboko do kapsy? Nevadí. Dozvíte se i o mnohých bezplatných výletech. Jde zkrátka o tipy od lidí pro lidi.

A co vás ještě na uvedeném webu čeká? Je na něm více než 2 500 originálně zpracovaných tipů a přehledná mapa výletů. Určitě oceníte také e-mailové upozornění, díky němuž se dozvíte o nových možnostech cest ve vašem kraji. Nové informace se také dozvíte na facebookové stránce. Web je responzivním pro zobrazení na chytrých telefonech.

Jste nadšeným cestovatelem? Pak buďte na webu aktivní a přivydělejte si psaním o vašich cestách, které jste po ČR a SR podnikli.

Užívejte si plnými doušky výlety po naší vlasti. Zjistíte, kolik krás nabízí.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 5 676,08 Kč
Vybráno 16.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
politicon-banner

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.