JOUROVACENZ
30.5.2021
Kategorie: Společnost

Kam až zajde chystaná cenzura internetu, kterou zavádí Sorosovy loutky?

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Musím říct, že nejskloňovanějším jménem českého politika na všech možných evropských alternativách je v poslední době jméno Věry Jourové (ANO). A vždy jde v závěsu za tímto jménem i jméno Soros. Náhoda? Samozřejmě ne. V souvislosti s nastupující cenzurou, jejíž je právě tato zástupkyně ČR v EK symbolem, nyní na všech alternativách bijí na poplach.

 

Nikdo totiž neví, jak daleko až cenzura hodlá zajít. V souvislosti s tím doporučuji všem, kdo umí anglicky, si poslechnout přednášku Sorose. Na ní hovoří ke svým poplatným ovečkám z Evropské komise právě na ono ožehavé téma cenzury. A jak všichni víme, právě jemu jsou trnem v oku pravdivé informace o tom, co zvládá dělat multikulturalismus v západoevropských zemích. Právě jeho neziskovky patří k hlavním sponzorům muslimské invaze do Evropy. A jsou to právě evropské politické loutky, kdo jeho instrukce dlouhodobě bezezbytku plní.

Je zřejmé, že tlak EU na zpřísnění nenávistných projevů je dlouhodobým cílem George Sorose a jeho Nadace otevřené společnosti (Sorosova OSF je největší sponzor promigračních neziskovek v celé EU). Téměř před deseti lety pronesl projev o potřebě regulovat nenávistné projevy a jeho vliv v Bruselu je velký.

Evropská unie se chystá rozšířit svůj seznam potenciálních verbálních trestných činů a zahrnout nenávistné projevy šířené na různých internetových platformách, ale to, co EU ve skutečnosti definuje jako nenávistné projevy, by mohlo vést především ke kriminalizaci prohlášení kritických k masové muslimské invazi, islámu a multikulturalismu.

Komisař EU pro spravedlnost Didier Reynders tento týden oznámil, že Komise brzy předloží návrh na standardizaci právních předpisů o obtěžování a nenávisti na internetu v celém bloku. Až dosud byly tyto záležitosti v kompetenci jednotlivých států.

Jak komise uvedla v loňském roce, zákon by měl stanovit sankce za všechny údajně nenávistné zprávy na webu, a to nejen za ty, které podporují terorismus, ale také za prohlášení týkající se rasy, náboženství nebo sexuální orientace.

Chápete tedy, že to znamená konec kritiky rasistické organizace BLM, nenávistné islámské ideologie, invaze islámských teroristů do Evropy a zvyšující se kriminality v souvislosti právě se zmíněnou invazí?

Brusel také snaží kontrolovat velké internetové společnosti, jako jsou Facebook, Twitter a Google. Již v roce 2018 se tyto společnosti zavázaly bojovat proti xenofobnímu obsahu a dezinformacím, což se podle kritiků rovná masové cenzuře. Tyto společnosti nyní zaměstnávají celé armády zaměstnanců, kteří mažou příspěvky označené jako nevhodné 24 hodin denně. Ovšem už nyní je vidět, že cenzurují jen jednostranně, jen oni určují co je povolené a co ne…

Nyní má být podle Jourové stanovena jednotná šablona, podle níž se bude v celé EU postupovat jednotně. Takže zkritizujete u nás třeba vítačskou politiku německých Zelených (kteří už budou v té době vládnout), pro Švédy genocidní politiku švédské vlády či ochotu současné italské vlády vpouštět denně stovky až tisíce džihádistů do Evropy? Pak můžete být zažalováni přímo těmito vládami či jejich zástupci…

Nikdo neví, kam až cenzura zajde, zatím se zdá, že docela daleko. Nelze tak než doufat, že se najde alespoň jedna země, která tyto šílené plány zastaví. Jinak by to znamenalo prakticky absolutní likvidaci alternativních médií v EU a tím i všech opozičních hlasů…

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Stanislava Urbancová 300,- Kč, Jana Nováková 500,- Kč, Jan Dočekal 500,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč

Celkem za měsíc: 15 115,- Kč
Vybráno 43.18%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 982 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
29 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)