ekomobil
25.6.2019
Kategorie: Společnost

Kam až vede ekošílenství?

Sdílejte článek:

J3K

Strašidlo uhlíkové stopy a nebezpečných skleníkových plynů se stalo v očích šílenců nositelem pokroku. Zdá se, že začal boj o to, kdo vymyslí a uvede do provozu větší hovadinu. Jestliže dosud udivovala strmá kariéra švédské autistky Grety vidící v ovzduší vyšší koncentrace CO2 a uvažované na nominaci potřebné k získání Nobelovy ceny, máme tu dalšího hlupáka, kterým se stává irský předseda vlády. Začal totiž razit novou myšlenku, po jejímž naplnění se v Irsku přestanou soukromníkům prodávat automobily, přičemž dojde také k zákazu spalovacích motorů. Zároveň je v plánu ukončit výrobu elektřiny v elektrárnách pracujících na principu hoření fosilních paliv a jejich náhrada těmi, kterým se říká ekologické, a pracují s obnovitelnými zdroji. To znamená, že Irsko bude z vesmíru vypadat jako letiště se zaparkovanými vrtulníky a riziko, že se celá země vznese, tak nabere na vážnosti.

Aby toho nebylo málo, ten samý premiér prosazuje rychlé navýšení populace o 1 milion obyvatel, a to importem migrantů. Ti budou umístěni do stávajících měst tak, aby se zvýšila hustota počtu obyvatel ve velkých aglomeracích. Irům bude následně vysvětleno, že je to pro jejich dobro a měli by si rychle zvyknout, neboť je to moderní a progresivní. Při prosazování tohoto plánu dochází k naprosté ignoraci následujících skutečností.

Zákaz prodeje vozidel soukromým osobám je nejen omezující, ale zároveň krokem o stovky let zpět směrem ke středověku. Skleníkové plyny a CO2 nejsou zdaleka tak významným činitelem při změnách životního prostředí, jako devastující zemědělská a hospodářská politika Evropské unie
Zvýšení hustoty obyvatel žijících ve městech je krokem proti stávajícímu trendu ve snaze udělat i města ekologičtější. Zvýší se tím množství odpadů, dále zkomplikuje dopravní obslužnost, naroste potřeba nákladného zásobování měst a dojde ke ztrátě komfortu.

Další míchání ras přinese velké problémy v soužití a z Irů se v Irsku stane brzy menšina. Pokud by se skutečně podařilo prosadit tuto ideu, je pravděpodobné, že Irové postupně začnou opouštět vlastní zemi.

Je s podivem, že mohli Irové zvolit za předsedu vlády takovéhoto ideologa. Je sice známé, že obyvatelé této části Ostrovů poměrně dost konzumují alkohol, ale zároveň vždy měli pověst hrdého a svobodného národa. Nyní jim jsou utahovány šrouby a záštitou je ekologie a migrace. Jde o další důkaz toho, že lidstvo zblbnulo a evropská populace se postupně řítí k zániku v té podobě, která jí dosud dávala náskok před většinou ostatních. Evropa pod vedením politiků z řad liberálních demokratů a různých forem Zelených s okořeněním dalších levicových radikálů a neomarxistů spěje ke své zkáze. Tam, kde bylo auto či motocykl znakem občanské svobody, nastupují zákony a nařízení vedoucí k postupné likvidaci automobilového průmyslu. I přes řadu vědeckých a ekonomických studií hovořících o minimálním vlivu člověka na klimatické změny na planetě se politici chytili teorie o sebezatracení, pokud neuděláme přítrž znečišťování ovzduší pocházející od aut se spalovacím motorem. Přitom klimatická krize je výmyslem chorých mozků, kterých řada sedí na radnicích nejen v Evropě, ale bohužel už i u nás. Existuje mnoho možností, jak dále žít s našimi automobily, přitom lze eliminovat jejich výfukové plyny výsadbou zeleně, což platí především o městech. Bohužel místo této činnosti se betonuje, dláždí a neuváženě staví.

Potřeba a cena elektřiny s přicházejícími elektromobily se zmnohonásobí. Otázkou zůstává, dokáže li jí lidstvo vůbec tolik vyrobit, zvláště tehdy, když odstaví jaderné a na fosilní paliva fungující elektrárny. Je velmi pravděpodobné, že nikoliv, což opět naruší komfort a pohodlí, na které jsme si zvykli. Demagogie v podání ekoaktivistů a s nimi spřízněných politiků vizionářů je natolik zjevná, že každý aspoň trochu logicky myslící člověk musí pochybovat o duševním zdraví propagátorů tohoto směru. Evropané se po 2.světové válce a překonání jejích následků měli velmi dobře. Po roce 1989 jsme se k nim přidali i my, jenže uplynulo pár let a opět se řítíme do pěkného průšvihu. Militatní skupiny mladých už ničí SUV, vznikají zóny, kam smí jen vybraná vozidla, dochází k represi většiny řidičů a ještě je nám tvrzeno, že je to pro náš blahobyt. Pokud by měla být z nějakého důvodu plná Letenská pláň, pak tedy proto, abychom se postavili proti snahám vrátit nás o století zpět. Irsko je jednou z prvních vlaštovek, ale podobné plány mají v Holandsku, Švédsku i Německu. Pojďme tedy pozorovat degeneraci určitých národů pěkně z dálky a rozhodně se k nim nepřipojujme. Jednou tak budeme nositeli tradic, pokroku a hlavně…zůstaneme sami sebou, tedy Evropany v Evropě. Je totiž otázkou času, kdy budeme zemí zaslíbenou pro myslící elity ze Západu. Tedy pokud vše ustojíme, tím jsou myšlené i demonstrace vzniklé na základech liberálního eurouvažování. Copak si opravdu necháme vládnout blázny?

Autor: J3.K

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslava Kováříková 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Petr Zavadil 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Libuše Urubková 400,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Jiří Sika 163,56 Kč, Josef Šlajchrt 300,- Kč

Celkem za měsíc: 6 999,56 Kč
Vybráno 19.99%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 920 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
33 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.