gulas
5.7.2016
Kategorie: Politika

Kalousek, Sobotka, Babiš aneb nestravitelný český politický guláš

Sdílejte článek:

PAVEL B. REICHL 05|07|2016

Jistě jste už také zaznamenali v posledních dnech smělé volební plány našich politických stran. Těch co jsou právě u koryt a i těch co by se tam rády zase vrátily. Přiznám se bez mučení, že pokaždé když se napříč politickým spektrem hrabu v těch nesmyslných slibech, je mi do smíchu. Směji se nad lidskou hloupostí.

Jak jinak si vyložit skutečnost, že se v popředí neustále dokola drží ty samé strany a ti samí politici? Pardon, málem bych zapomněl na kobliháře. Ti jsou relativně čerstvým zbožím na politické scéně naší země.

Napadá mne jak je možné, že jim voliči neustále baští ty jejich kecy a sliby. Cožpak jsou voliči skutečně lidé bez názoru a je jim úplně jedno, kdo s nimi bude po následující volební období zase zametat? Cožpak porce guláše a malá desítka stojí za ty roky bezmoci a přihlížení nabubřelosti politických kmotrů? Vážně někomu může chutnat kobliha zadara, která má příchuť ne po marmeládě, kterou je skromně naplněna, ale po dotacích a řepce?

Ukradené děti bezvýznamné paní Michalákové a prohlášení člověka, který je sice premiérem naší země, ale rozhodně není mým premiérem, už ve mně zlomily poslední zbytky zdrženlivosti. Pokud by tomu chcípákovi někdo ukradl deset tisíc korun, tak by ho dostal na léta do kriminálu. Tady ovšem nejde o ty dementní peníze, ale o lidské tvory. O děti, které byly ukradeny a postupem času zmanipulovány tak, aby se jejich návrat k mámě jevil jako nemožný.

Falešná korektnost toho zubatého tvora musí zákonitě vyvolat v každém rodiči zvracení. Co je to za člověka, který namísto toho, aby hájil zájmy a chránil občany své země, strká hlavu do zadků všech možných zahraničních institucí? Tohle jeho prohlášení o respektování norské loupeže, byla alespoň pro mne poslední kapka. Pokud Bohuslav Sobotka představuje ČSSD, pak je prostě tato strana již více nevolitelná a s prominutím naprosto každý, kdo by jim dal svůj hlas, je pro mne od teď, debil…

A to raději nepíši o těch dalších z tohoto spolku. Jejich kmotrovské praktiky, které používají a využívají jen proto, že právě v tuto chvíli mohou, jsou tak zvrácené, že prostě musí nutně vyrážet slušným lidem doslova dech. Strana, která naprosto ignoruje rozhodnutí českého soudu a neplní své závazky podle soudního nařízení nemá právo, ústy současného premiéra, vzkazovat lidem, že soudní rozhodnutí se musí respektovat. Jejich praktiky a řešení problémů již dávno v mnohém předčily praktiky bolševické a myslím, že i ten nejkovanější komunista se musí otřásat hnusem.

Dalším výtečníkem je pan Kalousek. Jeho strana, která se se může dostat ke korytu jen v případě, že vybuchne atomovka a zůstanou naživu jen Kalousek a další tři voliči TOP09, nám prezentuje chování řeznických psů. Jejich útoky na obyčejné občany a politiky typu Okamura a nebo Konvička, mi silně připomínají komunistické procesy z let nedávných. Ostatně plamenné a srdcervoucí projevy soudružky Langšádlové směrem k uprchlíkům, jsou již pověstné. Jejich honosné pohrdání vším co se jim právě nelíbí, je jejich cesta do pekla, ale zatím se tváří, že vše jde podle plánu. No uvidíme. Každopádně není vyloučeno, že politický cestovatel Kalousek se může zanedlouho objevit v nějaké jiné a nové straně, která to opět bude s touto zemí myslet upřímně.

Na závěr jsem si nechal pana Babiše. Přiznám se, že mi byl zpočátku velmi sympatický a jako spousta dalších jsem mu i já zbaštil pekáč buchet i s tím pekáčem. E.E.T a regulace hazardu, včetně různých elektronických databází mi prostě a zkrátka připomínají svazky STB.

Připočtu-li všem těmto mnou jmenovaným „politikům“ i jejich nechuť ponechat rozhodnutí nás občanů o dalším vývoji naší země v podobě referend a jejich neobolševické vyjadřování společně s hlavami zastrčenými hluboko v zadnicích bolševiků z EU, jsou pro mne oni a jejich politické strany, prakticky zombíky.

Pokud chceme skutečně něco v naší nádherné zemi změnit, budeme se muset rozhodnout o prioritách. Budeme muset odmítnout jejich předvolební guláše a koblihy, ale budeme se muset rozhodnout podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Ať to stojí, co to stojí.

Protože pokud budeme volit podle slibů těch, kteří nám lžou a nechtějí jednat podle našich představ a potřeb, budou z nás skutečně za pár let chodící mrtvoly.

Nikoho k ničemu nenavádím a ani nenutím, rozhodnout se musí každý sám. Já jen vím, že pokud chceme i za deset či dvacet let být doma ve své milované zemi a nehrbit se před druhými, budeme muset všichni jako jeden, dát šanci novým lídrům. Třeba i těm, kteří jsou dnes označováni za rasisty a xenofoby. Jistě mi rozumíte, že? Protože každý kdo od současných politiků dostal tyto nálepky, může být nejen zachráncem nás, ale především našich dětí.

A to za trochu času k přemýšlení stojí, nebo ne?

ZDROJ: Pavel B. Reichl

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 100,00 Kč
Vybráno 17.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 92 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,92 out of 5)
Loading...