2739797-img-vlada-krize-policie-andrej-babis-bohuslav-sobotka-tuhy-v2
24.6.2016
Kategorie: Humor

K výročí Velké protikorupční revoluce

Sdílejte článek:

MILOŠ ZBRÁNEK 23|06|2016

(z hlášení školního rozhlasu)

Milí studenti!

Na dnešní den připadá 10. Výročí vyvrcholení Velké protikorupční revoluce. Pojďme si připomenout, co se tehdy v památném roce 2016 v Tramtárii přihodilo. Již několik let předtím se spojily Síly dobra a zahájily velké protikorupční tažení, proti úplatným politikům, jejich přisluhovačům, podplácejícím kmotrům a jejich advokátům. Odvážně rozkrývaly nitky Sil zla a rostl počet akcí, při nichž uvízli a byli zatčeni rozliční pomahači kmotrů.

Kmotry samotné se uvěznit nepodařilo, až na jednoho, který autem srazil Vietnamku, ale jejich pomahači končili ve vězení a podařilo se rozmetat vládu, rozvědku, kontrarozvědku a armádní velení. Spravedlivé zatýkání se nevyhnulo ani samotné policii. V Tramtárii existovaly dva útvary elitních policistů. Prvním byl UPŠ (Útvar policejní šlechty) a druhým UPU (Úplně průměrný útvar). V roce 2016 začalo docházet i na úplatné policisty. Detektivové UPŠ realizovali zatčení 56 detektivů UPU, detektivové UPU 37 zatčení detektivů UPŠ, v 14 případech se zatkli najednou vzájemně a 20 detektivů z obou útvarů spáchalo sebevraždu. Při odhalovaní zkorumpovaných policistů s policisty chvályhodně spolupracovali protikorupční aktivisté a albánská mafie.

Asi po půl roce si policejní president všiml, že se mu ztrácí detektivové. Po krátkém intenzivním pátrání zjistil, že všichni jsou v Ostravě, ve vazební věznici. Nejspíše naveden Silami zla, rozhodl se učinit z obou úvarů jeden, pod jednotným velením, aby se v zápalu boje vzájemně nevyhubili. Ráno po snídani vypracoval reorganizaci, kterou odpoledne schválil ministr. To byl jasný protiútok proti protikorupci. Cílem bylo odstavit z funkce velitele UPŠ plukovníka Rytíře. Na obranu tohoto čestného a nebojácného šlechtice, který se nebál zasáhnout i na Úřadu vlády, ačkoli nevěděl proč tak činí, se postavili postupně Vysoký prokurátor Boblig z provinčního velkoměsta, ministr spravedlnosti Marabu a hlavně velkopodnikatel a ministr financí ing. Kobliha (krycí jméno Buchta). Síly dobra se postavily silám zla. Na stranu sil zla se postavil především Zrádce Zrádců, který byl ve funkci ministra vnitra. Kobliha usoudil, že za vším stojí jeho předchůdce ve funkci a největší opoziční prudič ing. Padák.

„Je třeba zabít Padáka“, řekl prý bezpečnostní agentuře firmy Holding a.s., když jí vyslal do Bechyně, aby Padáka zajistila. Bohužel nevěděl, že stejný záměr pojal UPŠ. Tak se na místě střetly oddíly, které se vzájemně považovaly za Padákovu ochranku a spustily proti sobě palbu. Ing. Padák, popíjející šťávu ve svém oblíbeném bechyňském baru, zaslechl lomoz a zmatku využil k útěku. První akce Sil dobra skončila blamáží.

Do akce vstoupil i prokurátor Boblig. Zdůraznil, že jen plukovník Rytíř je osobou, která zaručuje, že ze spisů nebudou unikat informace. Vždyť v jím vedeném případě přísně tajné causy zneužití rozvědky Tramtárie přetiskly intimní telefonickou komunikaci premiéra a jeho milenky jen nejčtenější deníky patřící do koncernu Holding a přenos z nočního zatýkání milenky premiéra odvysílala pouze veřejnoprávní televize! Usoudil, že osnovatelem odvolání plk. Rytíře je sám policejní president a vydal se proto se svým náměstkem na policejní presidium, aby jej podrobil výslechu.

Mezitím došlo k pokusu o opětovné zatčení milenky bývalého premiéra. Po tom prvním byla totiž za přispění Sil zla propuštěna a od té doby se tři roky drze bránila u soudu, takže doposud běhala po svobodě. Zatýkající policisté UPŠ však akci správně nenačasovali. Milenka, zřejmě varována ing. Padákem, je očekávala, a když vstoupili do jejího bytu, začala je divoce mlátit po hlavách 80 nezdaněnými kabelkami. Strážmistr Řepka utrpěl těžký otřes mozku a praporčice Olejná těžký otok mozku. Oba byli neprodleně povýšeni do hodnosti poručíka a dnes učí na policejní akademii.

To se již na poslední akci zmohly i Síly zla. Oddíl UPU zaútočil na budovu policejního presidia, kde právě prováděl výslech policejního presidenta prokurátor Boblig a jeho náměstek. Prokurátorovi se podařilo včas zmizet, jeho náměstek se však stal obětí policejního odstřelovače. O poručíku Antonínu Špelcovi z UPU se tradovalo, že na 500 metrů trefí komára mezi oči. Náměstek neměl žádnou šanci. Sám Špelec svůj výkon komentoval tak, že to byla jeho nejlepší trefa od dob starého Mrázka. Jinak byla ale tato akce labutí písní Sil zla. Ve výslechové místnosti policejního presidia nalezli bezvládné tělo policejního presidenta. „Je úplně tuhej, už nejmíň dvě hodiny“, konstatoval přivolaný koroner.

Síly dobra zvítězily a byly nastoleny tolik potřebné reformy. Vláda Trámtárie zfůzovala s představenstvem Holdingu, parlament s dozorčí radou. Nadále již nebyly voleny občany, ale akcionáři, což přineslo úspory v nákladech na volby, neboť akcionář byl jen jeden – ing. Kobliha. Ten byl také presidentem republiky, předsedou představenstva, premiérem, guvernérem národní banky a arcibiskupem pražským.

Zrušen byl antimonopolní úřad, neboť vyšlo najevo, že monopol je nejefektivnější způsob svobodného podnikání.

Zrádce Zrádců již nebyl ministrem, ale řadovým chovancem nápravného ústavu. Konečně se podařilo odsoudit i milenku bývalého premiéra. Dostala 8 let natvrdo za zneužití postavení předsedy vlády.

Jen Padákovi se podařilo uniknout. Prchnul do Bavorska, vydávajíc se za súdánského uprchlíka. Imigračním úředníkům napovídal, že je súdánský chemický inženýr a posledních 6 let byl v Súdánu ministrem financí. S ohledem na stav té země mu to všichni uvěřili.

Milí studenti! Od těch dob v Tramtárii o korupci již nikdo nikdy neslyšel. Ve vlastním zájmu.

Konec hlášení.

ZBRANEK

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 17 966,00 Kč
Vybráno 51.33%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 88 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (9 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...