statprasata
4.2.2019
Kategorie: Společnost

K čertu s nimi!

Sdílejte článek:

KV

Myslím, že politická situace dospěla do stádia, kdy budou úspěšní politici, kteří hovnu budou říkat hovno a pitomce a prudily pošlou do prdele, aniž by se báli, že se to někoho dotkne.

Na některé bezskrupulózní svině a hovada, jejichž sítě se rozlézají po státních strukturách, bohužel neplatí ani slušnost, ani nevyhraněnost. Obojí je totiž těmi, kdo dnes chodí k volbám, považováno spíš za slabost.

My jsme se totiž, přátelé, pozvolna dostali do předválečné společenské psychózy, kdy i normální lidi začínají blbnout a vyhlížejí někoho, kdo silnou rukou zamete s problémy skutečnými i umělými. Všimli jste si, jak zblbli i lidi, kteří před třemi, pěti, deseti lety byli úplně v pohodě? Buď je zajímá, co si urvat z eráru (vyšší důchody, víc peněz do školství, zdravotnictví, vyšší dávky, vyšší dotace, vyšší investice DoTohoCoZrovnaJáChci), nebo jak někomu pořádně zatnout tipec (bohatým, uprchlíkům, muslimům….).

To co nikde, bohužel, nezní, je volání po tom, aby si každý hleděl hlavně svého. Aby stát vrátil naprosto drtivou většinu agendy zpátky lidem, ať ti se zařídí, jak chtějí. A, samozřejmě, aby jim nechal peníze, které jim bere.

Chápe dnes vůbec někdo, jak strašně stagnujeme? Jak bychom mohli mít naplněnější život, kdyby nebylo státu? O kolik bychom mohli být bohatší?

Pokud bychom nemuseli vyrobit 4 cihly na to, abychom si jednu mohli koupit, chápete, že bychom si třeba doma nemuseli malovat, protože by to dělal někdo, kdo se specializuje na malování bytů, baví ho to, umí to, zatímco my bychom si dělali svoji práci? Dnes, když jsem pekař, musím vydělat 4 tisíce na to, abych si koupil službu za tisícovku. A malířská firma, pokud chce její zaměstnanec vydělat tisícovku na můj chleba, mi musí naúčtovat 4 tisíce. Skončí to tak, že já raději nebudu péct rohlíky a budu se trápit s malováním o dovolené, zatímco malíř půjde dřív z práce, aby si upekl svůj chleba.

Celý tenhle systém je blbě.

Pojďte, pošleme stát do prdele, necháme ho jen zajišťovat bezpečí, justici, elementární veřejnou správu a to, aby nikdo nemusel umírat hlady, a budeme se mít jak prasata v žitě. A do prdele pošleme i všechny ty, co nám tvrdí, jak o nás stát musí pečovat. Protože, přátelé, VŠECHNO stát dělá stejně kvalitně, rychle a levně, jako rekonstrukci D1. Jako železnici. Jako poštu. Jen o tom nevíte.

Stát je špatný sluha a zlý pán. Vždycky. Je to systémová chyba. Z hovna bič neupleteš, stát nebude dobře sloužit a nebude nikdy vlídným pánem, vždycky se do jeho struktur dostane mix sviní a neschopných. Tak jako dnes. Nejen u nás. Všude.

 

Autor: Kapitalistická vysílačka 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 13 455,00 Kč
Vybráno 38.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 589 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,82 out of 5)
Loading...
politicon.cz
18 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.