injekceockovani
20.8.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Jsou vakcíny tak úžasné nebo také nebezpečné?

Sdílejte článek:

VOJTĚCH MACHÁLEK

Světový obchod až do nedávna probíhal podle přesných pravidel. Na světovém trhu mohl uspět jen ten, kdo nabídl skutečně kvalitní výrobek splňující veškerá kriteria v daném oboru. Z reklamní kampaně, které pravidelně doprovází uvedení výrobku na trh, vždy vyplývalo, že výrobce je na svůj výtvor hrdý a plně stojí za jeho kvalitou! A tato naprosto srozumitelná, logická a letitá praxe platila až do loňského roku. Do té doby bylo naprosto nemyslitelné, aby mohl kdokoliv uspět s nedokončeným artiklem!

 Zjevil se Covid, a s ním i zvláštní nabídky farmaceutických společností. Zvláštní tím, že jejich výrobci sami ohlásili, že jejich vakcíny nemají dokončena všechny předepsaná bezpečnostní kriteria a proto se své výrobky neodvažují bez obav nabídnout. A odmítli poskytnout jakoukoliv záruku za jejich použití. Naprosto žádnou záruku! Závěr: na světovém trhu nemají co pohledávat!!

Přesto přichází dosud nevídaný obchodní kotrmelec. Přes letitá pravidla světového obchodu EU vakcíny nakoupí a opatří je svým vlastním povolením k užívání na 2 roky. I když ani omylem nemíní dokončit to, kvůli čemu výrobci odmítají dát záruku. Navíc také nemíní nést na svých bedrech zodpovědnost za nějakou vlastní záruku. To ani omylem. Takže se zbaví veškeré zodpovědnosti jejím dalším přenosem na konečného adresáta, jeho vynuceným podpisem pod nějaký papír, kterému říká Informovaný souhlas!

Ke konečnému adresátu tak přichází něco, co není nic jiného, než nevyzkoušený prototyp. Celý popsaný postup je něco tak obludného, jako by zkušební tovární pilot, před prvním vzletem byl vlastní továrnou upozorněn na to, že ta dává od svého výtvoru ruce pryč, že se zříká jakékoliv záruky v případě nehody či katastrofy. A pokud přesto poletí, tak musí podepsat, že byl o tom všem informován a že to bere na sebe! Jinak je to výborné letadlo, ale sám víš hochu, že nic nebývá úplně dokonalé. Takže nežádoucí problémy se mohou vyskytnout, ale ty je postupně odhalíš!

Takže by bylo dobré, kdybys na další zkušební lety bral na palubu i svou rodinu a dětí. Čím víc lidí, tím víc zkušeností!! Nemusíš, svobodně se rozhodni, ale když to neuděláš, tak můžeš přijít o určité občanské svobody, děti budou mít problémy ve škole, nebo nebude žádná škola. Nebo Tě můžeme také vyhodit!!

 Tato úvaha vypadá  jako pěkná kokotina, ale to co se děje od té doby, co bylo rozhodnuto narvat do lidí prototypovou vakcínu či vakcíny, tak to není nic jiného!

Je to zkušební let nového prototypu s mnoha cestujícími. Jen někteří nastoupili sami a rádi, ostatní za slib výhod a zbytek pod pohrůžkou.

Nejprve bylo vše zabaleno do frází, že po inkasu vakcíny je dotyčný vlastně zachráněn, že mu do budoucna nic nehrozí, že v žádném případě se již nemusí Covidu bát. Ani náznak nějakých pochybností a nekončící chvála Tak nějak vypadala první etapa nabídky vakcín. Druhá etapa byla slibová. Začaly se nabízet t.zv. výhody, které byly kdysi normální součástí života. Vždy to začínalo hospodou, pak teprve kultura a cestování. A ve třetí, současné fázi již jde jen o vyhrožování a strašení. Což je něco, co se politici a media za ten rok a půl naučili dokonale. Aspoň si to tedy myslí.

Je to totiž pořád dokola a v tom jak se snaží strašit, tak se mnohá vyjádření vzájemně potírají.

Náš SÚKL eviduje k dnešnímu dni 104 mrtvých po vakcinaci. Vzpomeňme, že již 10. 6. 2021 další významný státní orgán uvedl, že k tomu datu, se po prvním inkasu vakcín znovu nakazilo 21 774 lidí Covidem a 1003 z nich zemřelo!!!? Nebo pan Dušek nevěděl, co mluví?  

Určitě věděl, ale ne bylo potřebné to nějak rozebírat. Dnes se třeba říká, že odborníci již dříve upozorňovali na to, očkování před nákazou neochrání. Lež jako věž! V současné době tato klauzule slouží jen k trapné omluvě toho, že sliby, kterými nás zahrnovali před začátkem vakcinace, byly jen zbožná přání! Pokud ale mají na mysli ty odborníky, kteří jsou po celou dobu této kampaně proti vakcinaci, tak je to pravda, ti to opravdu říkali. Ti ale do medií nejsou zváni. Ovšem Prymulové,Smejkalové, Maďaři a další propagátoři z řad členů MeSESu vždy mluvili tak, že vakcinace je bezpečí samo, že je naprosto vyloučeno, aby očkovaný dostal Covid, nebo měl nějaký těžký průběh a už vůbec není možné, aby zemřel.

Čas mezitím ukázal, že po první dávce onemocnělo dodnes 23 330 lidí a 4570 po dávce druhé. Dost argumentů, aby si toho všiml každý blbec. Podle ÚZISu a pana Duška je ale vše v pohodě. Ze sta lidí, kteří měli dokončené očkování, a přesto onemocněli Covidem, prý jen 7,7% mělo těžký průběh. Nevím, ale skoro 8 lidí ze sta, že je málo? Navíc to ukončil tím, že vzhledem k proočkovanosti, která je cca 50% je to prý přímo reklama na očkování!!

Ještě doplňme o další data. Znovu ÚZIS. Za červen a červenec bylo testováním zjištěno 11 252 pozitivních.. Fajn, ale 1847 z nich mělo za sebou první dávku a 701 druhou. Výsledek: 22,6% z 11 252 bylo očkovaných! Více než každý čtvrtý!  Přidejme k tomu ještě, že z 515 hospitalizovaných bylo 73 po první dávce a 51 po druhé! Tedy 24% z nich. Zaokrouhleně zase každý čtvrtý!!!

Na JIP bylo ze 120 lidí 14 lidí po první dávce a 13 po dávce druhé! Takže 22.5% pacientů na JIP bylo očkovaných! Ale podle těch páprdů, kteří stále vyhrožují neočkovaným, tam neměli přece vůbec být!! Nezdá se Vám, že tak naprosto jednoznačně padá stále omílaný argument, že vakcinace chrání před hospitalizací, těžkým průběhem a smrtí? Čtyři z nich totiž v červenci zemřeli!!

Pak je jasné, proč naše kompletně očkovaná turistka skončí v Egyptě 14 dní s Covidem, proč třeba neočkovaný lékař údajně nakazí očkované v letadle, proč v Izraeli tvoří drtivou většinu nově nakažených a hospitalizovaných plně naočkovaní lidé!! Vysvětlení se přímo nabízí. Stojí to za h—no!. Spoustě lidí to ubližuje a chce si to jen přiznat! Vidět, přiznat, vést o tom dialog! Dělat vola z každého kdo přijde s jasným argumentem, s jasným odborně podloženým názorem, není dialog.Hledat řešení je nutné!

 Není možné stále mávat rukou nad 20 595 mrtvých po očkování a 2 miliony negativních účinků, které eviduje EudraVigilance. Není možné, ani lidské se spokojit s konstatováním firmy Pfizer, která prohlásila, že 9868 mrtvých ze 20 595, kteří jsou ve zmíněné statistice přisouzeni jejich firmě, je přiměřený počet!! Není možné, aby se dále zesměšňovaly vážné zdravotní problémy lidí po očkování a v případě, že zemřou, aby vždy SÚKL prohlásil, že důvodem smrti byly jeho další vážné nemoci a ty samé nemoci nebyly ani vzpomenuty u toho, kdo zemřel v nemocnici údajně jen a jen na Covid.

Když jasně vidíme nárůst nemocných po dvojím očkování u nás i ve světě, jak to asi dopadne, pokud tu nějaký zločinec prosadí ještě dávku třetí! A nedej Bože ještě k tomu povinné očkování!! Tak jak to dneska navrhuje předseda Ústavního soudu Rychetský!!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč

Celkem za měsíc: 9 450,00 Kč
Vybráno 27.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 006 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
24 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)