MIGREU2
25.7.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

“Jsou to vetřelci, nikoli uprchlíci,” říká italský generál

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Jsem velmi ráda, že konečně někdo fundovaný řekl naplno to, co zde říkám už dlouho a co vadí některým z vás. Do Evropy nejdou žádní uprchlíci, ale vetřelci, jejichž úmyslem je náš kontinent převzít a islamizovat. Možná jste si sami všimli, že jsem výraz “vetřelci” používala poslední dobou poněkud méně (i když jsem od něj zcela neupustila). Bylo to na žádost některých čtenářů, kteří mi psali, že tyto výrazy nepůsobí věrohodně a podobné články pak nemohou sdílet.

 

130520 BertoliniPodle mne jsou podobní čtenáři postiženi infekcí politické korektnosti, proto odmítají akceptovat, když nazývám věci pravými jmény. Zatímco nejen mainstreamu, ale i jiným alternativcům se akceptuje užívání slova “uprchlík”, což je zcela nepatřičné slovo (asi jako používat výraz “hodný pán” pro masového vraha), mne slovo “vetřelci” či “invazisté” mnozí čtenáři akceptovat nechtěli, proto jsem jeho užívání poněkud omezila, i když v zahraničí (třeba právě v Itálii) se na alternativních webech běžně používá. Nyní jsem ráda, že mi člověk fundovaný, navíc z invazí nejvíce zatížené země, dává za pravdu…

“Jediný způsob, jak zastavit tuto invazi, je námořní blokáda. Nejprve však potřebujeme povědomí: jsou to vetřelci, nikoli “uprchlíci”. Italové to vědí, vláda to ví také, ale vláda chce invazi využít k vyprovokování “druhé vlny” a lpění na vlastní parlamentní menšině,” prohlásil Marco Bertolini.

Marco Bertolini, bývalý velitel COI, vrchní pracovní skupiny napříč jednotkami, v rozhovoru vysvětluje, co dělat s tím, co nazývá “invazí” a ne “imigrací”:

Generále, jaká je situace v Itálii?

“Itálie je v centru Středozemního moře a ve Středomoří musíme být silní, politicky, ekonomicky, kulturně a  také vojensky. Naše země však nechce používat násilí. V této oblasti se střetávají zájmy jiných velmi silných zemí, což jsou klasická železná plavidla, a pokud se prezentujeme jako hliněná nádoba, protože máme porézní hranice, protože absorbujeme každého, kdo přijde, protože jsme pasivní k politickým a vojenským iniciativám druhých, draze za to zaplatíme.”

Kde myslíte, že skončíme, když budeme pokračovat touto cestou?

“Pokud budeme takhle pokračovat, zmizíme. Lidé používají termín suverenita, jako by to bylo rouhání, a zapomínají, že je to hodnota, ke které armáda, ale i ministři přísahali.”

Myslíte si, že by linie navržená východní Evropou něco změnila?

“Jistě, imigrace by mohla být méně pasivní. Problém musí být vyřešen v Africe, ale nemůžeme čekat roky. Jak můžeme snížit průtok? Nemůžeme postavit zeď uprostřed Středozemního moře, ale nemůžeme ani podporovat neziskovky.”

Když už mluvíme o neziskovkách, co si myslíte o jejich práci?

“Musí přestat vetřelce přijímat a přivážet k nám, musíme je pasivně snášet, protože tu zůstanou. Nyní je tu dokonce téměř trajektová doprava, což rozhodně není v našem zájmu.”

Co se s tím dá udělat?

“Debata v Itálii o tom, co s tímto jevem dělat, se zaměřuje na to, jak ho absorbovat a distribuovat, místo toho by se měla zaměřit na to, jak ho zastavit.”

Myslíte, že za tou invazí je plán?

“Existují politici, kteří říkají, že potřebujeme migranty, protože už nemáme děti. Ale zapomínají říci, že důvody, proč už nemáme děti, spočívají v rozhodnutích, která učinili sami, protože rodina byla zničena, existovala politika proti porodnosti, ponižující opatření pro přirozenou rodinu ve prospěch sterilní rodiny, která pro nás nejsou dobrá. Potřebujeme mladé lidi, ale nemůžeme je dovážet a nemůžeme nahradit Italy získanými občany, kteří dostanou pas.”

“Netřeba dodávat, že za Salviniho se všechno změnilo. Vylodění ilegálů se snížilo z průměrných více než sto tisíc na něco přes tři tisíce. Přístavy byly neziskovkám uzavřeny. Opakovaně byli odmítnuti v Libyi. Změnil se však především příběh: nyní již nemluvíme o tom, jak přemístit ilegály, ale jak je nenechat přijít.

I když stále existují někteří, dokonce i ve vládě, kteří trvají na této cestě ke zkáze. Ale my vyhrajeme.”
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 11 094,- Kč
Vybráno 31.69%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 228 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (39 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
40 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)