dialogo-iglesia-islam
19.11.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Jsou Češi xenofobové? Rozhodně ne!

Sdílejte článek:

JIŘÍ KOBZA

Máme imigranty z řecké občanské války v roce 1948, perfektně integrovaní.

Máme imigranty z balkánských válek, dtto.

Máme desítky tisíc imigrantů z Vietnamu a Číny, hledí si svého, mluví česky, jejich děti chodí do českých škol a dokonce v rodinách mluví česky.

Když se ale podíváme na západ od našich hranic, co vidíme?

  • Tři generace tureckých gastarbeiterů, kteří dosud neumí německy
  • Vidíme islámské menšiny, které si vytrucovaly arabské školky a školy, kde se vyučuje arabsky totální a nepřátelský islám bez dozoru místních úřadů
  • Vidíme bezmoc francouzských úřadů proti tlaku severoafrických imigrantů, kteří zneužili všech svobod demokracie, aby násilím islamizovali Francii
  • Vidíme tam i hořící a znesvěcené katedrály, zavražděné a šikanované kněze
  • Vidíme, že v Británii na začátku století útočili teroristé, 3. generace pákistánských imigrantů
  • Vidíme, že v Bataclanu útočili nejenom imigranti, ale i místní radikalizovaní muslimové
  • Vidíme, že ve Vídni útočil terorista, který se v Rakousku narodil

Mám tedy několik otázek:

Jakou roli v radikalizaci muslimů hraje to, že respektováním jejich kulturních požadavků (arabské školky, školy, madrasy, mešity, respektování dětských nevěst, mnohoženství atd. jak vidíme např. v Německu) jim umožňujeme vytváření paralelních společenství, kde k radikalizaci nově narozených muslimů, vychovaných se všemi benefity západní společnosti, už moc nechybí?

Proč tato radikalizace neprobíhá v jiných společenstvích z jiných kultur (Vietnam, Čína)?

Pro mne závěr je jasný:

Evropa udělala tragickou chybu v tom, že ustupovala agresivní ideologii islámu. Že zneužitím vymožeností demokracie umožnila vznik paralelního světa muslimů přímo ve svém srdci. Dá se to ale napravit? Zatím ano!

Je na čase se probudit a začít bránit to, co z Evropy zbylo! Je nezbytné zásadně změnit přístup k imigraci z islámských zemí a zejména k integraci imigrantů.

Jak dál u nás v ČR?

Opustit lunatické představy šílenců ve vedení EU o možné integraci nepřátelských ideologií do západní kultury a uvědomit si, že tato integrace možná není.

Není možné, aby si invazivní kultury zneužitím demokratických hodnot vybudovaly svoji vlastní ideologickou i taktickou základnu formou islámských kulturních center, madras, islámských spolků a na konec muslimských čtvrtí (no-go zon) budovaly základny, které slouží jako centra pro budoucí indoktrinaci a radikalizaci mladých mužů, narozených na západě. Ty jsou hlavní podmínkou pro útoky teroristů.

Nepřipustit vznik uzavřených muslimských komunit.

Tvrdě trestat dětské sňatky.

Trestat mnohoženství.

Nepřipustit uplatnění zákonů šaríji.

Nepřipustit vznik arabsko jazyčných školek a škol. Naopak trvat na tom, že děti imigrantů musí podléhat českým zákonům (nikoliv těm šílenostem EU).

Potřebujeme úplně nový přístup ne k migraci, ale k dosud zcestné ideologii integrace! Nepouštět do Evropy nikoho, koho zde doopravdy nechceme! Vyhnat všechny, kteří nás přichází ovládnout anebo vysát!

Pokud to neuděláme, budou naše děti ve velikém maléru!

  • Jiří Kobza, fb
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Anonym poštou 222,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Petr Čermák 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ludmila Kárská 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 19 121,00 Kč
Vybráno 54.63%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 487 times, 7 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,64 out of 5)
Loading...
politicon.cz
92 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.