WARVALKA
11.4.2017
Kategorie: Společnost

Jsme ještě na cestě do prdele nebo už tam jsme?

Loading...
Sdílejte článek:

LUMÍR NĚMEC

O teroristických útocích slýcháme v poslední době více než často. Stávají se tak „běžnou záležitostí“, že některé televizní stanice jako úvod hlavních zpráv zařazují raději stávku řidičů autobusů, než teroristický útok. A o lidech bojujících proti terorismu nebo alespoň snažících se něco proti tomu svinstvu dělat již neslyšíme téměř nic. A když, tak v negativním pohledu.

V nedělním pořadu České televize 168 hodin proběhla reportáž o chlapovi, který byl v Iráku, a nyní je podezřelý, že se dopustil trestného činu, a to „služby v cizích ozbrojených složkách“. Za to mu v případě odsouzení hrozí víceletý trest odnětí svobody. Člověk by si logicky myslel, že Policie odhalila bojovníka Islámského státu, který se vrátil domů. Opak je ovšem pravdou, tento chlap je podezřelý, že se zúčastnil bojů na straně Kurdů. Tedy na straně těch, kteří již dva roky úspěšne kopou „isisáky“ do zadku a bez nichž by situace v Iráku a Sýrii určitě vypadala jinak.

Je absurdní, že ve stejnou dobu vychází reportáž CNN o mladém muslimovi, který pobýval dva měsíce v Sýrii jako příslušník Islámského státu. Tento muž byl po svém návratu odsouzen pouze na tři roky podmíněně a dlouhou dobu žil ze sociálních dávek. Tento člověk se dál hrdě hlásí k radikálnímu islámu, obdivuje Usámu bin Ládina a schvaluje vraždění příslušníky Islámského státu s tím, že se jedná o válečnou oblast a takové věci se tam tedy dějí. Klidně se volně pohybuje na svobodě a šíří své názory. Směje se, místo aby byl držen „pod dohledem“. Sice tvrdí, že nikoho nezabil, ale lze mu věřit? Asi těžko by se k něčemu podobnému přiznal. Již jenom to, že byl členem teroristické organizace, a aktivně se podílel na její činnosti, je důvod k tomu, aby byl potrestán! A ne odměněn sociálními dávkami a popularitou, které se mu zjevně dostává ze strany médií.

V normální společnosti, která vidí, co se kolem děje a kolik lidí zbytečně umírá na následky teroristických útoků, by každý, kdo pozvednul zbraň proti tomuto zlu, byl chválen, a mělo by mu být poděkováno. A naopak, každý, kdo se podílí na vraždění a terorismu, by měl být potrestán. A to potrestán takovým způsobem, který by jeho další následovníky odradil. To by bylo logické.

Bohužel my již nežijeme v normální společnosti. Logiku nahradila „korektnost“ nebo jak se dnes správně říká servilní předposranosti. Naše společnost se mění a chování některých politických lídrů mi silně připomíná scénu z jednoho historického filmu. Ve něm římský senátor přichází s květinou v ruce k barbarskému bojovníkovi, který právě dobyl Řím, a je velmi překvapen, když ho barbar přesekne mečem na dvě poloviny. Naše společnost degeneruje. Namísto odpovědných vůdců se k moci dostávají podivná individua, od kterých by už snad nikoho nepřekvapilo tvrzení, že nebe je zelené a tráva modrá. Dáváme prostor a moc různým zeleno-marxistickým hlupákům, neúspěšným pornohercům a jiným, jinak nepoužitelným šmejdům, kteří se snaží určovat, co je dobré a co je špatné navzdory zdravému rozumu. Všechny, kteří projevují odlišný názor, se snaží přesvědčit o své pravdě nebo se je snaží umlčet a zničit. Ty, kteří se pokusí s tím něco dělat a bojovat proti zlu, postaví před soud a pošlou do vězení. Naopak ty zlé, kteří se aktivně účastní na zabíjení (byť i pouze formou podpory), přijímají s otevřenou náručí a pečují o ně s bratrskou láskou. „Vždyť on nevěděl, co dělá, máme povinnost se o něj postarat!“ Tak co tohle má být?! Blázinec nebo absurdní komedie? Nebo zlý sen? Ne, to je naše realita. Vlastní slabost a zbabělost maskujeme za humanitu, statečnost odsuzujeme a perzekuujeme. V rámci genderové rovnováhy popíráme po tisíce let zaběhnuté vzory, jako že žena je matka a muž lovec. Jinými slovy, a korektně to už skutečně říci nejde, jsme na cestě do prdele, a jestli se nezačneme bránit, nezasloužíme si nic jiného, než vymřít.

ZDROJ: Lumír Němec

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2020: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Koubský 500,- Kč, Jiří Nováček 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Pavel Janeček 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Tomáš Klikar 1000,- Kč, ing. Jiří Lechner 800,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Josef Malý 250,- Kč, MUDr. Jiří Roh 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Mario Valent 484,78 Kč (20 eur), Karel Kubela 50,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Jurášek 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Zuzana Karlová 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Richard Kovaříček 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Jiří Novák 200,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Nezn. dárce 0,01 BTC, Eduard Ezer 500,- Kč, ing. Ivan Svoboda 500,- Kč


Celkem za měsíc: 18 770,78 Kč
Vybráno 53.62%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 46 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 4,84 out of 5)
Loading...
loading...
Loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.