horror-766261_960_720
26.7.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Jsem psychicky nemocný, jsem muslim, omluvte mě

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MARTIN KAVKA 26|07|2016

V posledních pár týdnech se nám Evropa mění na bojiště známé zatím jen z oblastí Blízkého východu. Na tom asi není nic divného vzhledem k množství příchozích z této oblasti.

Pamatujete si na to, když do Evropy začal proud uprchlíků ze zemí jako je Sýrie, Afghánistán, Irák a dalších? Bylo nám řečeno, že se jedná o lidi prchající před válkou. Inženýry, lékaře, jaderné fyziky, chemiky atd. A najednou Německo hlásí, že z celkového množství dokázalo zaměstnat necelých šedesát osob. Proč? Protože nemají vzdělání, nechtějí se vzdělávat a to ani v řeči hostitelské země. Místo těch tichých, vděčných a pokorných máme najednou ne tiché, ne pokorné a ne vděčné.

To, na co mnozí upozorňovali, se stalo skutečností. Za poslední víkend byly jen v Německu spáchány čtyři hrůzné činy ve jménu islámu. Pravda, pátek byl netradiční, nejprve se nevědělo o pachateli, pak byli tři, pak to byl obdivovatel Breivika, pak milý chlapec, potom samotář bez kamarádů a léčil se na psychiatrii. Jak se jásalo, že to s islámem nemělo nic společného, ale šlo o obdivovatele Breivika a masových vrahů. No, nakonec se ukázalo, že kamarády měl, ale muslimka, která doznala, že křičel Alláhu Akbar zmizela z médií, nehodila se. Za to se hodil Hussain, který náhodou projížděl kolem a nic takového neslyšel.

To mi dodalo klidu. Ovšem pak muslim zavraždil těhotnou Polku a zranil další dva lidi. V pohodě, byl zamilovaný, to se stává. Jenže za pár hodin na to další muslim chtěl zpestřit lidem noční zážitky a tak se odbouchl s batůžkem plným trhaviny a kovových předmětů před nočním klubem. A zase všichni byli psychicky nemocní, policie je znala. Jako vždy. Kolorit. Byli nemocní, byli policii známí. Nevím, jsem zmaten, ale vždy se opakuje stejný scénář po útocích muslimů. Jednalo se o osamělého jedince, islám nevyznával, byl známý policii a psychicky nemocen. Jako by tato nemoc a nutkání vraždit postihovala jen muslimy.

Pokud někdo podpálí ubytovnu pro migranty, tak je rasista, xenofob, nacista a nedejbože křesťan. Když vraždí muslim, tak to nic s islámem nemá, je nemocný a frustrovaný, byl znám policii, protože předtím měl několik násilných deliktů.

Nemám porozumění pro lidi co pálí ubytovny, co napadají uprchlíky a jak se píše v Bibli; Pamatujte, že sami jste byli cizinci v cizí zemi. Jenomže tady je to. To co se píše v Bibli je o Izraelitech v zemi Egyptské, kde se přizpůsobili zákonům a poměrům dané země. Tohle ovšem migranti z BV nedělají. Naopak vnášejí sem svoje zvyky a tradice a chtějí, aby naše země se přizpůsobily jim. A mnozí je v tom podporují.

V Německu byli odsouzeni manželé za protiimigantské řeči. Jako jeden z důvodů bylo uvedeno, že na FB profilu mají německou vlajku a to značí, že jsou nacionalisté a pravičáci. Zato tureckou vlajkou se v Německu a Rakousku mávat může a je to podle stejných hrdost na svoji kulturu.

Nepřipadá Vám to zvrácené?

ZDROJ: Martin Kavka
martin-kavka
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 5 676,08 Kč
Vybráno 16.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
78 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.