girl12
29.12.2016
Kategorie: Humor

Jsem pohledný muž

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 4,54 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

TOMÁŠ FLAŠKA

Nádherný mail mi přistál ve schránce. Dojal mě až k slzám. To přeci potěší každé mužské ego. Na to je nutno reagovat.

Předmět: Jsem pohledný muž

Zdravim! Jak je vas den? Me jmeno je Viktoriya.
Jsem 29 let. Jsem svobodna zena. Nemam zadne deti. Mam vysokoskolske vzdelani.
Chci najit nekoho, s kym budeme rozumet navzajem a sdilet nazory.
Chci se setkat verny, spolehlivy, pecovani muze, vest zdravy zivotni styl.
Z tohoto duleziteho doma a pohodli, ocenit vrele vztahy a vzajemne porozumeni. Pripraveno pro rodinu. Nebudu hrat hry. Chci najit seriozni muz, ktery take nebude hrat se mnou.
Muzete mi psat na mou e-mailovou adresu. Pockam na Vaseho dopisu.
Nejlepsi preje Viktoriya.

Zdravím Viktorie.

Já být opravdu muž, nevím jestli pohledný, ale rozhodně já nebýt dívka. Je mi trochu víc, než asi v tvá představa. A i děti mám, ale již odrostlé. Mám hodná žena. Mám diplom z vysokej školy, i dobrou práci. Neremcám a já nehledat nová protějšek. Se svou ženou si rozumět, hodně sportovat, zdravě žít. My oba.

Tvůj mail mě potěšil, na Vánoce si máme všichni dělat radost. Já se cítit polichocen. Ale tvá nabídka musím odmítnout. Já už jedna rodina mám, plná vřelý vztah a porozumění. A všichni se těšíme na Vánoce. My krásné Vánoce a totéž já přát i Tobě.

My doma s naší ženou si nehrát hry. My vzájemně pečliví a ohleduplní. Já být ten nejvyšší, vy to tam u vás asi zovútě načalstvo, a rozhoduji o takových důležitých věcech jako je třeba tvá nabídka, Viktorie. Má žena má pak na starosti ostatní druhotnou agendu, jako dovolené, větší rodinné investice a podobné.

Ty radši nečekat na můj dopis, ani na dopis jiného, kterého ty se určitě snažíš taky nějak podvést. Ty se na mě nezlobit, ale já upřímný. Příště ty bys asi chtěl peníze na cestu. Ty, Valerie, být totiž asi pravděpodobně muž. Ty asi odněkud na východ od nás. Tam máte zřejmě Dědu Mráze. Toho my nechcem. Ani Santa Klause. A už vůbec ne nějaký půlměsíc. My máme Ježíška. Vím, nemáte to tam lehké. Ale to není důvod zkusit někoho klamat. Zkus dělat něco smyslného, ale hlavně poctivého. Třeba se ti povede dát si pod stromeček dar nejhezčí a začít pořádný život.

Krásné svátky přeje Tomáš.

bloger_558

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Jakub Malinovský 111,11 Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Miroslav Meder 300,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Pavel Šebek 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Tomáš Foldyna 754,35 Kč (30,- euro), Petr Čermák 100,- Kč

Celkem za měsíc: 6 965,46 Kč
Vybráno 19.90%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
5 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.