ALLAHISLAM
20.2.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Jsem nácek a rasista?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

TOMÁŠ HAAS

Tak nevím. Muslimové mně nikdy nevadili, i když jsem žil v zemích a ve městech, kde jich bylo hodně a i když jsem s některými pracoval, i když jsem měl muslimské sousedy, se kterými jsem měl korektní a přátelské vztahy. Nechci ale změnit charakter České republiky, nechci, aby se z ní stal islámský stát. 

Nechci, aby měli muslimové nadstandardní výhody, nechci, aby se měnily naše zákony, jídelníčky v naši školách a rozhodně nechci aby u nás platilo právo Šaría, jako je tomu již v Británii a v Kanadě. V Ontariu konkrétně je v záležitostech rodinných soudů mezi muslimy uplatňováno právo Šaría a rozhoduje nikoliv ontarijský soudce, ale imám. Žena se sice “může odvolat” k Provinčnímu soudu v případě, že nesouhlasí s rozsudkem ale během více než deseti let platnosti této úpravy se to, pokud vím, ještě nestalo. Asi uhodnete proč.

Jistě můžete pochopit, co znamená mít v jedné zemi dva právní systémy, a to ani nemluvím o tom, že jeden z nich je importem ze sedmého století.

Ale to přesně muslimové chtějí tam, kde jich je dostatečné množství. A západní státy a vlády jim ustupují.

A není to jen právo, je to i vše ostatní, školství, kultura oblékání, jídelníčky, vztah k menšinám a ženám, a to, jak je s nimi zacházeno. Jsou to naše tradice a zvyky, které jsou ohroženy. Skutečně ohroženy, viz opouštění těchto tradic v západní Evropě – aby se jimi muslimové necítili “uráženi”. Ano, bojím se, že stejně jako v Holandsku i zde bude zakázán “ten černý vzadu” na Tři krále, a než slavit “Dva krále”, raději zakážeme tu pro muslimy “ponižující” tradici úplně. A stejně tak všechny jiné křesťanské tradice, kterých u nás, přestože nejsme příliš pobožní, přežívá hodně, a staly se součástí naší kultury.

Nechci problémy, které mají západoevropská města s muslimskými přistěhovalci. Nechci hořící auta, nechci násilí v ulicích, nechci, aby v našich městech vznikaly “no go” zóny, nechci, aby vznikala a rostla rasová nenávist na obou stranách. To jsou produkty politiky “multukulturalismu” ve všech zemích, bez výjimky, které se muslimské vlně otevřely.

Nepovažuji to za “kulturní obohacení”, ale za kulturní ohrožení.

Muslimové mně nevadí. Dokonce ani tady, když jich není tolik, aby ti fanatici mezi nimi začali chtít zásadně ovlivňovat naše životy. I to se bohužel s jistotou stává tam, kde je jich dostatečný počet.

Nemám nic proti kontrolované a co nejvíc bezpečné imigraci a asylu. Ale dobře víme, že to není tento případ, EU se v oblasti imigrace a asylu úplně vzdala dodržování vlastních právních předpisů a smluv a chce dokonce trestat země, které je chtějí dodržovat.

O tom, jaká bude forma našeho spolužití, nerozhodují ti umírnění a pokojní muslimové. Budou o tom rozhodovat ti nejfanatičtější a nejmilitantnější, ti nejhlasitější z nich. I to je částí muslimské kultury a viděli jsme to ve všech zemích Arabského jara, i zemích Západu. 

Je toho moc co nechci. 

Hlavně nechci nic od muslimů, respektuji jejich kulturu, jejich tradice a dokonce i jejich náboženství.
Tam, kde jsou doma. Ne zde.

Ale nemyslím, že bychom se podle nich měli řídit my.

Dělá to ze mne nacistu, který by chtěl někoho plynovat?

Autor: Tomáš Haas

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Jakub Malinovský 111,11 Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Miroslav Meder 300,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 5 611,11 Kč
Vybráno 16.03%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
109 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.