18.8.2015
Kategorie: Společnost

Jsem heterosexuál, chodím do práce a nikde nepochoduju. Nejsem divnej?

Sdílejte článek:

DAVID VLK 18|08|2015

Někdy přestávám rozumět tomu co je vlastně normální? Nedávno jsem se probudil v noci u telky a na jednom programu tam nějaká paní z USA jedla sádrokarton. Na dalším se vlnily tisíce zmalovaných duhových exhibicionistů v Praze.

Pak jsem to přepnul na ČT 24 a tam se zase jásalo, že EU konečně může půjčit dalších 2241 miliard korun zemi, která jí neumí splatit ty šílené miliardy, které si půjčila dříve a je bankrot a pak se objevila Angela Merkelová a sdělila lidstvu, že už si teda všimla, že Evropa může mít nějaký problém s uprchlíky. No jo oni se ti uprchlíci moc nepromenují po VIP klimatizovaných prostorách, jako Angela. Raději jsem to vypnul, protože jsem začínal o lidstvu a jeho kdysi zdravém  rozumu získávat  určité pochyby a šel spát. Kdoví co bych se ještě dozvěděl a pak nemohl už vůbec usnout.

Ráno jsem se probudil a šel do práce na sedm. To je asi taky divný, protože já pracuji, nejsem v odborech, ani žádné politické straně. Navíc nemám žádnou exekuci a nečerpal jsem nikdy žádné sociální dávky. A kruci když tak o tom přemýšlím ještě jsem spokojeně ženatej a mám tři děcka. A nikdo z těch děcek není gambler ani feťák a ten nejstarší chodí normálně do práce. A když tak o tom přemýšlím ani nikdo z naší rodiny nejí sádrokarton. Pravda jeden strejda z naší rodiny, byl kdysi dávno teta, ale bereme to všichni jak to je a strejda nikde nepochoduje a ani nedemonstruje svoji chirurgicky získanou mužnost. Je to prostě dětmi velmi oblíbený strýček a hotovo.

STREDNITRIDA

Mě vlastně nevadí, že někdo jí sádrokarton anebo dává přednost stejnému pohlaví a je trochu jinej. Jen mi vadí, že nám šedivým, obyčejným lidem to pořád musí někdo cpát před nos na odiv a  jako ti trochu jiní se asi máme cítit My!

Já vím, My ženatí heteráci, co chodíme do práce a peníze strkáme do děcek místo barevných oblečků a zábavy v ulicí evropských velkoměsta, jsme strašně nudní a zastaralí, prostě asi velmi málo sexy. A taky je to nuda, že u nás nejde natočit 1146 pokračování kontroverzního seriálu “Výměna manželek,” protože jediný konflikt je u nás, kam se pojede na dovču a z toho skandál neuděláte. A taky je asi divný, že se divíme, že naše vlády sedí na zadku a nechávají bez mrknutí oka upalovat věšet a střílet v Africe tisíce lidí, jejichž příbuzní se pak buď utopí  ve Středozemním moři, nebo se rozhodnou, že budou žít u nás doma v Evropě. A tak jsem z toho zmatenej, co je vlastně dnes normální a na které straně je ten zdravý rozum.

Nějak mi, ale ten můj ne-sexy zastaralý mozek pořád avizuje, že těmi úplně nejnormálnějšími lidmi jsou pořád ještě lidé jako já. Nebo se mýlím???

ZDROJ: David Vlk

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč

Celkem za měsíc: 13 628,00 Kč
Vybráno 38.93%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 97 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz