jourovaeu
29.3.2020
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Jourová a její svatý boj proti fake news

Sdílejte článek:

RUDOLF MLÁDEK

MLADEKRKomisařka Evropské komise Jourová pošle miliony eur nezávislým médiím. „Bez nich se dezinformacím neubráníme“, říká Jourová. „Demokracie nemůže fungovat bez svobodných a nezávislých médií. Novináři by měli být schopní pracovat a psát beze strachu. Vyloučíme fake news ze strany Ruska a Číny, jejichž cílem je pomocí vedení informační války podkopávat evropskou demokracii. Jsme znepokojeni i tím, kolik dezinformací šíří i samotní Evropané. Někteří z nich to dělají kvůli zisku, další jsou jen užitečnými idioty,“ uzavřela Jourová (1). Inu zeptáme se, proč si asi ta „správná“ média na sebe svou „pravdou“ nevydělají, že? Ale k výrokům komisařky:

  • „Demokracie nemůže fungovat bez svobodných a nezávislých médií.“

Nejvíce a velmi tvrdě tuto pravdu prosazoval Lee Kuan Yew, který je právem nazýván „otcem Singapuru“. Lee Kuan Yew neváhal média usvědčené ze lži dokonce uzavírat. To, že by ale nějaká média Lee Kuan Yew platil nepřipadalo v úvahu. Nikdo tam nefinancoval ta “správná“ média. Tuto politiku dělal v minulosti Sovětský svaz se svým programem trvalého vývozu revoluce. Jourová pro změnu má asi trvalý vývoz EU-demokracie, která ale paradoxně sama přiznává svůj demokratický deficit, který Sovětský svaz měl nulový. A pak že se EU tomu SSSR nepodobá.

  • „Vyloučíme fake news ze strany Ruska a Číny“

Vojenský kontingent 122 ruských generálů, plukovníků, a dalších lékařů-důstojníků a specialistů na bakteriologické zbraně vedený generálmajorem Sergejem Kikotem, odborníkem na antrax a zástupcem štábu Radiační, chemické a bakteriologické obrany ruské armády na desítkách nákladních armádních vozidlech s ruskými vlajkami a s materiální pomocí uvítal po příletu ruského vojenského kontingentu do Itálie ministr zahraničí Luigi di Mayo. „Chci vám poděkovat jménem Italské republiky za to, že jste přijeli, a za vše, co jste dnes přinesli. Vždy budeme vděčni Rusku za solidaritu a přátelství, které se projevilo,“ řekl italský ministr. Tak tohle fake new ať si Jourová klidně řeší. (2)

  • „Další jsou jen užitečnými idioty“

Nelítostně platí, že i ve dnech krize se Evropská unie úkorně se drží svých dogmat a lží. Včera schválených 30 miliard pro Českou republiku navíc jako pomoc proti pandemii totiž vůbec není „navíc“, jak uvádí v médiích přímo citovaný premiér Babiš. Jsou to dávno připravené peníze, jenom se mohou čerpat za uvolněných pravidel a bez původně povinné spoluúčasti státu. To je sice také dobré, ale není to „navíc“(!). Takže ta správná, Jourovou resp. EU podporovaná placená média napsala „navíc, a ta „prolhaná“ to uvedla na pravou míru.

Zastaralost koloniálního a sovětského myšlení, jak je Jourová a partička v EU předvádí, není v dějinách lidí ničím novým. Co je novým poznáním je fakt, že v době, kdy se zoufale shání roušky respirátory, dezinfekce , plicní ventilátory a jiné pomůcky, tak Jourová řeší dezinformace a platí všelijaké plátky, ačkoliv největším výrobcem fake news je samotná EU. Pamatujete v roce 2015 ty EU vítající přicházející lékaře a fyziky? Pamatujete na EU propagaci náboženství lásky a míru? Pamatujete na ty betony oplocené vánoční trhy přejmenované na zimní a se zákazem koled? Propaganda je v EU „first“. To se pak té Jourové cizí peníze snadno utrácejí.

Musíme my Evropané nejen porazit pandemii, ale především získat zpět demokracii a novou vizi pro integraci Evropy. Jinak výrony sovětských komisařek z EU budeme mít na talíři každý den. A kdo to proboha má číst, natož podle toho žít.

 

 

Zdroj:
(1)https://hlidacipes.org/evropska-komise-posle-miliony-eur-nezavislym-mediim-bez-nich-se-dezinformacim-neubranime-rika-jourova/
(2)https://echo24.cz/a/SbcE9/z-ruska-s-laskou-putin-chytre-vysadil-v-italii-misto-civilistu-stovku-vysokych-dustojniku-a-armadnich-lekaru

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2020: *****

Vladimír Pospíšil 800,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jiří Sika 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Marie Kouklíková 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Jan Dočekal 500,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 12 721,00 Kč
Vybráno 36.34%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 329 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 4,63 out of 5)
Loading...
loading...
29 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.