jourovaeu
29.3.2020
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Jourová a její svatý boj proti fake news

Sdílejte článek:

RUDOLF MLÁDEK

MLADEKRKomisařka Evropské komise Jourová pošle miliony eur nezávislým médiím. „Bez nich se dezinformacím neubráníme“, říká Jourová. „Demokracie nemůže fungovat bez svobodných a nezávislých médií. Novináři by měli být schopní pracovat a psát beze strachu. Vyloučíme fake news ze strany Ruska a Číny, jejichž cílem je pomocí vedení informační války podkopávat evropskou demokracii. Jsme znepokojeni i tím, kolik dezinformací šíří i samotní Evropané. Někteří z nich to dělají kvůli zisku, další jsou jen užitečnými idioty,“ uzavřela Jourová (1). Inu zeptáme se, proč si asi ta „správná“ média na sebe svou „pravdou“ nevydělají, že? Ale k výrokům komisařky:

  • „Demokracie nemůže fungovat bez svobodných a nezávislých médií.“

Nejvíce a velmi tvrdě tuto pravdu prosazoval Lee Kuan Yew, který je právem nazýván „otcem Singapuru“. Lee Kuan Yew neváhal média usvědčené ze lži dokonce uzavírat. To, že by ale nějaká média Lee Kuan Yew platil nepřipadalo v úvahu. Nikdo tam nefinancoval ta “správná“ média. Tuto politiku dělal v minulosti Sovětský svaz se svým programem trvalého vývozu revoluce. Jourová pro změnu má asi trvalý vývoz EU-demokracie, která ale paradoxně sama přiznává svůj demokratický deficit, který Sovětský svaz měl nulový. A pak že se EU tomu SSSR nepodobá.

  • „Vyloučíme fake news ze strany Ruska a Číny“

Vojenský kontingent 122 ruských generálů, plukovníků, a dalších lékařů-důstojníků a specialistů na bakteriologické zbraně vedený generálmajorem Sergejem Kikotem, odborníkem na antrax a zástupcem štábu Radiační, chemické a bakteriologické obrany ruské armády na desítkách nákladních armádních vozidlech s ruskými vlajkami a s materiální pomocí uvítal po příletu ruského vojenského kontingentu do Itálie ministr zahraničí Luigi di Mayo. „Chci vám poděkovat jménem Italské republiky za to, že jste přijeli, a za vše, co jste dnes přinesli. Vždy budeme vděčni Rusku za solidaritu a přátelství, které se projevilo,“ řekl italský ministr. Tak tohle fake new ať si Jourová klidně řeší. (2)

  • „Další jsou jen užitečnými idioty“

Nelítostně platí, že i ve dnech krize se Evropská unie úkorně se drží svých dogmat a lží. Včera schválených 30 miliard pro Českou republiku navíc jako pomoc proti pandemii totiž vůbec není „navíc“, jak uvádí v médiích přímo citovaný premiér Babiš. Jsou to dávno připravené peníze, jenom se mohou čerpat za uvolněných pravidel a bez původně povinné spoluúčasti státu. To je sice také dobré, ale není to „navíc“(!). Takže ta správná, Jourovou resp. EU podporovaná placená média napsala „navíc, a ta „prolhaná“ to uvedla na pravou míru.

Zastaralost koloniálního a sovětského myšlení, jak je Jourová a partička v EU předvádí, není v dějinách lidí ničím novým. Co je novým poznáním je fakt, že v době, kdy se zoufale shání roušky respirátory, dezinfekce , plicní ventilátory a jiné pomůcky, tak Jourová řeší dezinformace a platí všelijaké plátky, ačkoliv největším výrobcem fake news je samotná EU. Pamatujete v roce 2015 ty EU vítající přicházející lékaře a fyziky? Pamatujete na EU propagaci náboženství lásky a míru? Pamatujete na ty betony oplocené vánoční trhy přejmenované na zimní a se zákazem koled? Propaganda je v EU „first“. To se pak té Jourové cizí peníze snadno utrácejí.

Musíme my Evropané nejen porazit pandemii, ale především získat zpět demokracii a novou vizi pro integraci Evropy. Jinak výrony sovětských komisařek z EU budeme mít na talíři každý den. A kdo to proboha má číst, natož podle toho žít.

 

 

Zdroj:
(1)https://hlidacipes.org/evropska-komise-posle-miliony-eur-nezavislym-mediim-bez-nich-se-dezinformacim-neubranime-rika-jourova/
(2)https://echo24.cz/a/SbcE9/z-ruska-s-laskou-putin-chytre-vysadil-v-italii-misto-civilistu-stovku-vysokych-dustojniku-a-armadnich-lekaru

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 8 728,00 Kč
Vybráno 24.93%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 394 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 4,63 out of 5)
Loading...
politicon.cz
29 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.