terc
1.3.2017
Kategorie: Společnost

Již žádné černé terče!

Sdílejte článek:

LUMÍR NĚMEC

To, že se z různými nesmysly v poslední době roztrhl pytel, zaregistroval asi každý. Těhotné ženě je nevhodné říkat těhotná žena, ale měla by se nově nazvat těhotným člověkem. Básnička o mamince vytváří genderový stereotyp a v Německu odstranili ze zvonkohry písničku o lišce a vráně, protože tato štvavá píseň nabádala k násilí na zvířatech. Ale nekončíme a jedeme dál, další perla tentokrát nepřichází z evropských  luhů a hájů, ale ze zámoří.

Jedna organizace, předpokládám neziskovka, přišla s výzkumem, že obětí přestřelek se stávají třikrát častěji mladí černoši než běloši. Jeden by si myslel, že to bude způsobeno tím, kdo daný trestný čin páchá a má tu smůlu, že mu to zkrátka nevyšlo a schytal to, bez ohledu na barvu pleti.  Ale ouha. Sešlo se pár moudrých hlav, hluboce se zamyslely nad touto statistikou a došly k následujícímu poznání.

Střelci při tréninku mnohem častěji střílí do černých terčů než do bílých, při střelbě do černých terčů jsou rychlejší, než při střelbě do bílých, a zásah v černém terči jim činí větší potěšení než zásah v bílém terči.  Takže suma sumárum je příčinou toho, že na ulici je zabito více černochů, než bělochů, špatná barva terče. Ne, to není vtip, a do Apríla je ještě daleko.

Výsledkem tohoto objevného výzkumu je petice, která při tréninku střelby vybízí ke změně barvy terče tak, aby se střelec při přestřelce primárně nezaměřoval na agresivní černochy.  Když změníme barvu terče, tak střelec nepůjde primárně po černé, ale bude hledat v mířidlech i zlé hochy jiné barvy pleti.

Zakážeme černé, ale musíme zakázat i bílé, žluté, červené, hnědé a mnoho dalších odstínů. Dalším logickým krokem bude obecně zakázat terče ve tvaru postavy a nahradit je terči jiných tvarů. Navrhuji čtverec nebo trojúhelník. Kruh bych rozhodně nedoporučoval, může připomínat lidskou hlavu a výsledkem by mohlo být, že při přestřelce by mohl být útočník smrtelně zraněn výstřelem do hlavy. Rovněž bych zakázal střelbu na střed terče, protože střelec bude cítit potěšení, když při tréningu zasáhne střed kruhu a tedy může být nezdravě motivován k zásahu člověka doprostřed čela a nikoliv třeba do nohy. Barvu terče navrhuji zelenou. Ta bude při zásahu v reálné situaci upřednostňovat jedince zelené barvy pleti, tudíž nejvíce obětí přestřelek bude z řad ufonů, přičemž případná smrt Alzáka by podle nejnovějších průzkumů byla pozitivně přijata veřejností bez ohledu na rasu i pohlaví.

ZDROJ: Lumír Němec

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Pavel Klika 222,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Silvia Ambrogini 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vladimír Votřel 1000,- Kč, Anonym 0,01 BTC, Pavel Burget 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Ludmila Kárská 250,- Kč, Zdenka Brancuská 500,- Kč, Karel Zangl 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Teplý 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, MUDr. Iva Neimcová 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Anonym 150,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Hana Hoffmannová 666,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Petr Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč

Celkem za měsíc: 16 471,00 Kč
Vybráno 47.06%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 181 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.