Sedačka
21.2.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Již nemusíte sedací soupravu zakrývat dekou. Poradíme vám jak na ni.

Sdílejte článek:

Mezi lidmi panuje mylná představa, že pokud jejich sedací souprava není viditelně znečištěná, nebo hodně flekatá, není třeba řešit její vyčištění. Jen málokdo si uvědomuje, že sedací souprava s látkovým čalouněním je ve své podstatě obrovská prachovka, která každým posazením se na ni uvolní do prostoru obrovské množství prachu. Zatímco na nábytku a podlaze prach stíráte při pravidelném úklidu, ze sedací soupravy prach jen tak snadno neodstraníte.

Vysávání pomáhá odstranění větších volných nečistot a hrubého prachu. Řešení na odstranění nejen jemného prachu a skvrn, ale také snížení prašnosti v domácnosti a získání původního vzhledu vaší sedací soupravy je hloubkové extrakční čištění, které provádí nejen tepování Vsetín, ale také všechny pobočky profitepovani.cz. Profesionální tepování, nebo chcete-li čištění sedací soupravy, odstraní i velmi jemný prach včetně roztočů a jejich výměšků. Roztoči mohou být spouštěči prachové, odborně nazývané roztočové alergie. Nástřikem kosmetického přípravku s vodou nejen že rozpustíme fleky na potahové látce, ale také zatížíme velmi jemný prach, který se stane těžší a je možné ho odsát vysoce výkonným extraktorem.

Při tepování vycházíme z mnohaletých sdílených zkušeností cca dvaceti poboček firmy TEPUJEM.SK – tedy firmy, která je dlouholetou špičkou v tepování po celé Slovenské republice. Naše firma profitepovani.cz vznikla právě rozšířením pole působnosti na území České republiky za velmi významné podpory zkušené školící firmy a dodavatele profesionální chemie pro čištění nejen sedacích souprav. Pro úspěšné čištění sedacích souprav je nutné si uvědomit, že pokud jsou skvrny čerstvé, je možné je odstranit s velmi vysokou úspěšností. Z tohoto důvodu si naše služby objednávají zákazníci pravidelně každý rok.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2019: *****

František Šmíd 600,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marie Švajdová 200,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč

Celkem za měsíc: 5 472,00 Kč
Vybráno 15.63%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 360 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.