ovcacek
13.9.2018
Kategorie: Společnost

Jiří Ovčáček nikdy nepřestane udivovat

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 2,93 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MARTIN BRAUN

I když, mnozí se možná zamyslí, jestli v jeho případě je vůbec možno se čemukoliv divit. Já si pro jistotu následující informaci musel přečíst několikrát, abych uvěřil, že nesním.

Tak tedy, mluvčí presidenta České republiky podepsal přestupní lístek  z Církve československé husitské, přešel do římskokatolické církve. No, církve nejsou fotbal ani hokej a tak peníze v tom přestupu asi nebudou. Stejně tak je ale těžké uvěřit, že se jedná o duchovní záležitost pana mluvčího, respektive člověk obeznámený s děním kolem českého Laurela a Hardyho, tedy kolem Ovčáčka a Zemana jen sotva uvěří, že druhý jmenovaný opustí svůj léta budovaný prostor manipulací a klamu, a začne se řídit desaterem. Tedy, netuším jestli to nebyla jeho povinnost i u Husitů, nicméně možná to tam tak přísně neberou. Co já mohu vědět?

Takže pan Ovčáček podstoupil biřmování a co bude dále? Budou se s Milošem teď každé ráno poctivě modlit, nebo než půjde do práce tak si odříká Otčenáš a s chorálem na rtech odejde do služby?

Jistě je to jeho věc a já jsem ten poslední, kdo by chtěl kádrovat kohokoliv víru a přesvědčení. Pouze si kladu otázku, jak bude moci s čistým svědomím vykonávat Jiří Ovčáček svou práci u vědomí, jaký je vztah jeho šéfa například k církevním restitucím. V tom se bude, podle mého názoru lámat chleba jeho skutečné víry.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč

Celkem za měsíc: 3 300,00 Kč
Vybráno 9.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 6 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
18 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.