MAFIE
15.5.2017
Kategorie: Společnost

Jestli vám jde o blaho lidí, zameťte si před vlastním prahem!

Sdílejte článek:

ADAM MIKULÁŠEK

Proč se stále nedaří bojovat proti kmotrům, korupci a spol.? Protože se zapomíná na to, že v první řadě je potřeba zatočit s kmotry ve vlastních řadách.

Pokud si ta která strana napřed nezamete před vlastním prahem, jak jí pak lidi mají věřit, když kritizuje kmotry odjinud, že to skutečně myslí poctivě a nedělá z lidí jen hlupáky??? Nebo že to nedělá jen proto, aby její vlastní kmotři nahradili kmotry od konkurence?

Nebo různí ti „kostlivci ve skříni“, tj. staré nedořešené kauzy, skandály apod. Lze věřit politickému subjektu, který bude křičet, že ten a ten konkurenční politik udělal před 15ti lety to a to, když sám není schopen se postavit čelem k průšvihům, které jeho vlastní politici nadělali před pěti či deseti lety? Obávám se, že ne.

Proto by hlavním ukazatelem pro voliče, a to hlavně pro ty, kteří jsou znechuceni a nevědí, jestli k těm volbám vlastně jít, měla být odvaha té které politické strany k vlastní sebekritice, odvaha si přiznat minulé chyby a veřejně se za ně občanům omluvit, a hlavně… odvaha i bez toho, že to „vyhrabe“ někdo jiný, prohlásit – zjistili jsme, že tenhle náš vlastní politik se dopustil toho či onoho, omlouváme se jako strana za tohoto člověka, sami podáváme trestní oznámení a vylučujeme tohoto lumpa ze svých řad.

Tak, lidičky, poraďte, která partaj má v sobě dostatek statečných politiků nebojících se bojovat proti vlastním zlořádům, ne jen proti těm konkurenčním? To by totiž znamenalo, že takové straně jde skutečně o blaho této země a jejích občanů, nikoli jen ve stylu mafie špinit cizí zloděje, aby zbyl větší kus koláče pro zloděje vlastní.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč

Celkem za měsíc: 11 594,- Kč
Vybráno 33.12%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 50 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...