MAFIE
15.5.2017
Kategorie: Společnost

Jestli vám jde o blaho lidí, zameťte si před vlastním prahem!

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

ADAM MIKULÁŠEK

Proč se stále nedaří bojovat proti kmotrům, korupci a spol.? Protože se zapomíná na to, že v první řadě je potřeba zatočit s kmotry ve vlastních řadách.

Pokud si ta která strana napřed nezamete před vlastním prahem, jak jí pak lidi mají věřit, když kritizuje kmotry odjinud, že to skutečně myslí poctivě a nedělá z lidí jen hlupáky??? Nebo že to nedělá jen proto, aby její vlastní kmotři nahradili kmotry od konkurence?

Nebo různí ti „kostlivci ve skříni“, tj. staré nedořešené kauzy, skandály apod. Lze věřit politickému subjektu, který bude křičet, že ten a ten konkurenční politik udělal před 15ti lety to a to, když sám není schopen se postavit čelem k průšvihům, které jeho vlastní politici nadělali před pěti či deseti lety? Obávám se, že ne.

Proto by hlavním ukazatelem pro voliče, a to hlavně pro ty, kteří jsou znechuceni a nevědí, jestli k těm volbám vlastně jít, měla být odvaha té které politické strany k vlastní sebekritice, odvaha si přiznat minulé chyby a veřejně se za ně občanům omluvit, a hlavně… odvaha i bez toho, že to „vyhrabe“ někdo jiný, prohlásit – zjistili jsme, že tenhle náš vlastní politik se dopustil toho či onoho, omlouváme se jako strana za tohoto člověka, sami podáváme trestní oznámení a vylučujeme tohoto lumpa ze svých řad.

Tak, lidičky, poraďte, která partaj má v sobě dostatek statečných politiků nebojících se bojovat proti vlastním zlořádům, ne jen proti těm konkurenčním? To by totiž znamenalo, že takové straně jde skutečně o blaho této země a jejích občanů, nikoli jen ve stylu mafie špinit cizí zloděje, aby zbyl větší kus koláče pro zloděje vlastní.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč

Celkem za měsíc: 3 300,00 Kč
Vybráno 9.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.