refugeeswelcome-850x550
1.11.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Ještě stále s písní na rtu?

Sdílejte článek:

PAVEL B. REICHL

Poslední dění a to nejen ve Francii, mi a mnoha dalším, dává za pravdu v předvídání budoucích situací. Bohužel…

Není to tak dávno, možná čtyři, pět let, kdy jsem varoval všechny tzv. vítače, že se může jejich bláznivé chování velmi snadno otočit proti nim. Pamatuji se jak až hloupě litovali na nádražích zdravé, silné a nenávistné hochy, jako oběti válek. Dávali jim svačiny, které příchozí házeli nejen do košů, ale všude po zemi okolo sebe. Často to byl až tristní pohled, kdy na první pohled zjevně ne příliš bohatí lidé skláněli své hlavy před junáky ve značkových soupravách s telefony věhlasných značek, kteří již od prvních pohledů těmi lidmi opovrhovali skoro až štítivě.

Pak začaly úřadovat úřady a vyměřily těm strádajícím chudákům nemalé sociální dávky, které zahrnovaly mimo jiné i nabité bankovní karty, telefonní karty a samozřejmě útulná bydlení v prvotřídních hotelech s vybranými lahůdkami, které ovšem opět velmi často končily v koších.

Tehdy jsem o sobě sám chvilku pochyboval, to se musím přiznat a přemýšlel jsem zda to nejsem já kdo se mýlí a ti lidé skutečně nepotřebují naši pomoc.

Pak se začaly plašit kuchyňské nože, dodávky a jiné běžné nástroje, které si vyžádaly mnoho lidských životů. A já si plně uvědomil, že to je jen začátek, že ti chlapci přišli proto, že jim někdo o šílenství mnoha Evropanů musel povědět. Musel jim povědět i to, že namísto pomsty a trestu na ně čeká humorný pohled na vybrané elitáře, kteří se, za přísného dohledu svých ochranek, nechávali fotografovat jak jsou semknutí a jak to všechno společně zvládnou.

Věřím, že to naše návštěvníky muselo neskutečně pobavit.

Já bych jen chtěl připomenout fakt, že ta následující vražedná a brutální úmrtí mají na svých rukách právě tito šílení elitáři, kteří i přes různá varování tyto lidi obětovali jejich zrůdnostem.

Každý, kdo jen trochu logicky uvažuje ví, že jsme opravdu jen na začátku hrozného masakru, který Evropu čeká.

I dnes můžeme vidět neuvěřitelné situace, kdy se islamisté shromažďují před ambasádami a protestují za právo Evropanům řezat hlavy. A v západních jakože humanitních končinách je ještě k tomu stráží policie a to za peníze jejich budoucích obětí. Jiná situace nastala v Rusku, kde byli podobní „demonstranti“ rozprášeni policií a nejvtipnější mi na tom přišlo video na kterém policie donutila tu sebranku po sobě uklidit chodníky.

Je to opravdu velmi zvláštní situace, kdy dnes se člověk může bezpečně cítit právě v Rusku, v tom Rusku o kterém západní politici, tak rádi a často, hovoří jako o nebezpečné zemi. Putin nastavil laťku a přes ni vlak nejede. Rusko je plné menšin a ty se buď přizpůsobují tamním podmínkám a nebo prostě Rusko opouští. Přesně podle zavedeného a generacemi prověřeného modelu o tom jak se má host na návštěvě chovat.

Pořád slyším jak my jsme západ, jak my musíme být západ. Opravdu? I ještě dnes, kdy na tom skvělém západě řežou lidem hlavy v kostele? Kde v kostelech vraždí duchovní?

Budeme se zase omlouvat a pokusíme se někde na náměstí semknout a nebo je prostě a jednoduše pošleme pryč z Evropy? Nepominul snad již válečný důvod jejich příchodu?

Ještě pořád nám zbývá trochu času se postavit situaci čelem a ukázat jim, že ne všichni Evropané jedou na nějakých omamných látkách.

A upřímně, já si myslím, že dnes by těch zpěváčků na nádražích už moc nebylo.

Je to stejná situace jako když mladí lidé jdou do demonstrace proti elektrárně a nechávají si na vrátnici doplnit energii do telefonů… Ano, přesně tu proti které protestují.

Absurdity nás obklopují a pokud ještě chceme žít v normálním světě, budeme prostě muset všechny blázny pozavírat minimálně do blázinců…

Ono jim totiž vážně hrozí, že až nás všechny ta jejich návštěva zlikviduje, že je nebude mít kdo chránit a vypadá to, že francouzský prezident si to již plně uvědomil a snaží se opustit rozjetý vlak.

A jestli se mu to povede jako zbabělci nebo hrdinovi, ukáže již příští rok…

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Vlastimila Čumpelíková 500,- Kč, Anonym 900,- Kč, Roman Martínek 100,- Kč, Libor Heidler 222,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 199,- Kč
Vybráno 43.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 325 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,61 out of 5)
Loading...
35 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)