svitici-penny-board-worker-lumy-22-23-w800-nowatermark
17.3.2018
Kategorie: Kultura a tipy

Ještě nejezdíte na penny boardu?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

Ještě jste neslyšeli o oblíbeném penny boardu? Nevadí. Vsadíme se, že už jste ho stoprocentně viděli. Pennyboardy jsou dnes totiž k vidění téměř všude. No schválně, zkuste se rozhlédnout. Potkat je můžete v parku, ve městě, v obchodním centru, na ulici i cyklostezce. Jezdí na nich kluci i holky, zvládne to totiž každý. S jejich pomocí si můžete zkrátit cestu do školy, na brigádu i za zábavou. My vám dnes ukážeme, proč jsou pennyboardy tak skvělé a jak vybrat ten nejlepší.

Co je penny board?

Stručně a jasně. Jedná se o barevnou, často dokonce pestrobarevnou, napodobeninu klasického skateboardu. Mezi jeho největší přednosti patří nízká hmotnost a kompaktní rozměry, takže si své městské vozítko můžete nosit kamkoliv s sebou, aniž byste se příliš nadřeli. Je skvělým náhradníkem městských koloběžek. Chcete si penny board koupit, ale bojíte se, že budete muset rozbít prasátko s úsporami? Buďte bez obav. Jsou velmi levné, takže na ně v pohodě ušetříte z kapesného i z brigády.

Pro koho je vhodný?

Pennyboard je vhodný pro všechny, kteří si chtějí pravidelné cestování po městě udělat zábavnější a rychlejší. Jsou krátké, vyrobené z lehkého plastu a v mnoha barevných kombinacích, takže vybrat si může i ten nejbláznivější uživatel. Svůj pennyboard si můžete sestavit dle vlastních představ, a chlubit se tak velmi originálním kouskem. Pro jedince, kteří chtějí být na ulici k nepřehlédnutí, je skvělou volbou penny board se svítícími kolečky. Pokud chcete, aby se za vámi ohlédl opravdu každý, kupte si penny board svítící vyrobený ze světélkujícího materiálu. Hodí se především v pozdních večerních hodinách a při snížené viditelnosti. Kromě designové funkce plní i účel bezpečnostní, takže není co řešit. Doufáme, že pro vás byl článek užitečný. Budeme jenom rádi, pokud i vy rozšíříte řady nadšených pennyboarďáků.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 400,00 Kč
Vybráno 6.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.