babisnebe
6.12.2019
Kategorie: Politika

Ještě furt milujete Babiše?

Sdílejte článek:

DAVID VLK

Ani nevíte, jak strašně mi činí potíže napsat slušný blog o současné politické situaci v naší zemi.Jsem obyčejný lidový člověk a tak se mi na jazyk derou samé mastné nadávky. V posledních dnech se naplno projevilo, kam až došla Babišova snaha ovládnout tenhle stát.

Státní správa je plná jeho poskoků a pucfleků, kteří svého pána hájí a budou hájit do poslední krve. Moc dobře vědí, že pokud padne, padnou s ním. To co předvádí například ministryně Dostálová, je pod lidskou důstojnost. Pevně doufám, že si uvědomují, že za své jednání jednou ponesou zodpovědnost.

Neustále se od lidí z ANO dozvídáme, že vyhodnocení čerpání dotací Agrofertem jako jedna obrovská levárna, je útok na celou Českou republiku.

Ne není!! Není to žádný útok a už vůbec ne na naši zemi. Je to prostě jen reakce na podvodné jednání, reakce na konání proti pravidlům, kdy úředníci Evropské unie dělají svou práci a hájí zájmy daňových poplatníků Evropské unie. Tedy i nás všech občanů České republiky.

Rozdíl mezi prací těchto profesionálů a Babišový pucfleků je markantní a tristní .

Když poslouchám pana premiéra v poslední době, mám pocit, že poslouchám někoho, kdo je absolutně mimo realitu, někoho kdo žije ve světě svých bezedných, sobeckých potřeb, tužeb a požadavků. Někoho, kdo není schopen ctít ani zákony, ani obecně uznávaná pravidla morálky a slušného chování. Někoho, kdo by v žádném případě neměl vést tuhle zemi.

Všichni si jistě vzpomínáme kvůli čemu padla Nečasova vláda? Ano bylo to pár blbých kabelek a šmuků a Standa Gross kdysi padl kvůli pár tísícům z igelitových tašek. Je možné aby nám dnes vládl člověk, který spáchal podvodné jednání za půl miliardy korun???

Vím, že někteří z Vás považovali kdysi pan premiéra za člověka, který přinese pozitivní změnu. Za člověka, který bojuje s korupcí a zamete s politickými kmotry.

Přátelé přiznejte si to, mýlili jste se!!! Mýlit se je lidské a může se to stát každému. Dobrovolně setrvávat v omylu a ještě si v tom rochnit, je ale už projev obyčejné lidské blbosti!!

A to se okecat nijak nedá.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Rudolf Roedlind 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč

Celkem za měsíc: 3 600,00 Kč
Vybráno 10.28%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 362 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 3,12 out of 5)
Loading...
politicon.cz
110 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.