jermanova
15.2.2016
Kategorie: Společnost

Jermanová: Nelhala jsem, jen jsem změnila názor!

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

COM 15|02|2016

V nedělních OVM se celkem slušně znemožnila první místopředsedkyně Poslanecké sněmovny a místopředsedkyně hnutí ANO Jaroslava Jermanová, když předvedla ve svých zmatených výkladech jak skutečně funguje naplňování předvolebních ideálů a slibů neburešpartaje. 

V plné kráse odhalila “kvality” lidských zdrojů ANOfertu a ukázala, že, stejně jako její guru, je většina svědků Babišových jen trapná parta politických “byznysmenů”, kteří ucítili šanci jak pod praporem očištění společnosti od zlodějů, korupce a karuselových obchodů urvat kousky z erárního koláče.

Zajímavá pro voliče ANO jistě byla zvláště pasáž o EET, kdy anosoudružka Jermanová tvrdila, že dnes nemá pochybnosti. Jenže před volbami v roce 2013 měla jiný názor. Tehdy například registrační poklady považovala za velkou zátěž pro podnikatele. “Nelhala jsem, jen jsem změnila názor,” filozofovala Jaruš. 

Je to stejná paní, co pro schválení EET znásilnila jednací řád sněmovny a tatáž paní, co před několika málo lety tvrdila, že registrační pokladny nikam nevedou. Jermanová v Otázkách Václava Moravce totiž také přiznala, že při hlasování skutečně došlo k porušení jednacího řádu sněmovny. Podle jejích slov to ale bylo v pořádku. Argumentem pro Jermanovou byly obstrukce opozice. „Jednací řád přežil svoji dobu a má mnoho děr, které lze využít a zneužít, a v současné době je zneužíván,“ uvedla Jermanová, která považuje stávající jednací řád za nevhodný. Kolik stálo její “prozření”? Znásilní svobodu, znásilní zákony, znásilní celou demokracii. Co ještě budou muset komunisti s estebáky znásilnit, aby je někdo poslal k čertu?

Na sociální síti se jí dostalo poměrně drsného hodnocení: “Tuto dámu si pamatuju ještě z dob, kdy byla členkou ODS. A už tehdy mi přišla notně nablblá, téměř neschopná sesmolit souvislou větu. Dokonce si pamatuju, jak za mnou jednou na sněmu přišla, požádat o podporu a zdůvodňovala to tím, že “my, ženy, přece musíme držet spolu proti těm chlapům”. Na to jsem jí odpověděla, že jestli je to její jediný program, tak je to docela smutný!

Jak je vidět, po jejím vstupu do politiky v dresu ANO se u ní nic podstatného nezměnilo, spíše naopak. Takový matroš Babišovi docela přeju. Myslím, že člověk, který se dokáže obklopit lidmi jako Stropnický, Komárek, Telička nebo Jermanová, zase nebude tak schopný manažer. A blíží se doba, kdy se ukáže, že to není ani schopný politik!”

Pochopí snad tedy konečně voliči Andreje Babiše a jeho politické divize firmy Agrofert, jak si s nimi “někdo” doslova vytírá zadnici?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Tomáš Foldyna 1006,20 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 9 039,20 Kč
Vybráno 25.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
15 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.