jermanova
15.2.2016
Kategorie: Společnost

Jermanová: Nelhala jsem, jen jsem změnila názor!

Sdílejte článek:

COM 15|02|2016

V nedělních OVM se celkem slušně znemožnila první místopředsedkyně Poslanecké sněmovny a místopředsedkyně hnutí ANO Jaroslava Jermanová, když předvedla ve svých zmatených výkladech jak skutečně funguje naplňování předvolebních ideálů a slibů neburešpartaje. 

V plné kráse odhalila “kvality” lidských zdrojů ANOfertu a ukázala, že, stejně jako její guru, je většina svědků Babišových jen trapná parta politických “byznysmenů”, kteří ucítili šanci jak pod praporem očištění společnosti od zlodějů, korupce a karuselových obchodů urvat kousky z erárního koláče.

Zajímavá pro voliče ANO jistě byla zvláště pasáž o EET, kdy anosoudružka Jermanová tvrdila, že dnes nemá pochybnosti. Jenže před volbami v roce 2013 měla jiný názor. Tehdy například registrační poklady považovala za velkou zátěž pro podnikatele. “Nelhala jsem, jen jsem změnila názor,” filozofovala Jaruš. 

Je to stejná paní, co pro schválení EET znásilnila jednací řád sněmovny a tatáž paní, co před několika málo lety tvrdila, že registrační pokladny nikam nevedou. Jermanová v Otázkách Václava Moravce totiž také přiznala, že při hlasování skutečně došlo k porušení jednacího řádu sněmovny. Podle jejích slov to ale bylo v pořádku. Argumentem pro Jermanovou byly obstrukce opozice. „Jednací řád přežil svoji dobu a má mnoho děr, které lze využít a zneužít, a v současné době je zneužíván,“ uvedla Jermanová, která považuje stávající jednací řád za nevhodný. Kolik stálo její “prozření”? Znásilní svobodu, znásilní zákony, znásilní celou demokracii. Co ještě budou muset komunisti s estebáky znásilnit, aby je někdo poslal k čertu?

Na sociální síti se jí dostalo poměrně drsného hodnocení: “Tuto dámu si pamatuju ještě z dob, kdy byla členkou ODS. A už tehdy mi přišla notně nablblá, téměř neschopná sesmolit souvislou větu. Dokonce si pamatuju, jak za mnou jednou na sněmu přišla, požádat o podporu a zdůvodňovala to tím, že “my, ženy, přece musíme držet spolu proti těm chlapům”. Na to jsem jí odpověděla, že jestli je to její jediný program, tak je to docela smutný!

Jak je vidět, po jejím vstupu do politiky v dresu ANO se u ní nic podstatného nezměnilo, spíše naopak. Takový matroš Babišovi docela přeju. Myslím, že člověk, který se dokáže obklopit lidmi jako Stropnický, Komárek, Telička nebo Jermanová, zase nebude tak schopný manažer. A blíží se doba, kdy se ukáže, že to není ani schopný politik!”

Pochopí snad tedy konečně voliči Andreje Babiše a jeho politické divize firmy Agrofert, jak si s nimi “někdo” doslova vytírá zadnici?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 12 078,00 Kč
Vybráno 34.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 137 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.