jerm
19.4.2019
Kategorie: Humor

Jermane, hoď ho do stroje! Nový politický thriller

Sdílejte článek:

STRACH.CZ

„Budete mít miminko,“ oznámil gynekolog své pacientce Jaroslavě Jermanové. Dojatá hejtmanka se snaží potlačit slzy dojetí. Právě tuto chvíli si vybírá poslanec Kalousek. Odsunuje plentu, za kterou se už týden ukrýval a mohutným hlasem zvolá: „Kde je zaparkované služební auto?“ Paní Jermanová padá do mdlob, gynekolog zuří, zatímco Kalousek se ďábelsky směje a spokojeně odchází zpět za plentu.

O šest měsíců později se na porodním sále opakuje podobná situace. Porod paní Jermanové provází komplikace. Její manžel, který je porodu přítomen, si omotal stetoskop kolem krku a hrozí udušení. Jermanová má číslo na Andreje. Ten doporučuje manžela okamžitě odvézt na Krym. Porodník naopak navrhuje manžela intubovat a vložit do inkubátoru. Jermanová trvá na přítomnosti všech primářů v nemocnici. Místo primářů ovšem přichází poslanec Kalousek. Odhání sestřičky, Jermanovou zkušeně odrodí a jejího manžela intubuje rozehřátou kulmou. Šokovaná hejtmanka poté dostává k účtu i seznam mimořádných prémií pracovníkům středočeského kraje a Kalousek chce vědět, za co to dostali.

Zatím poslední incident se stal u Jermanů v ložnici během nočního aktivního plánování dalšího dítěte. Zatímco hejtmanka hlasitě vzdychá nad námitkami opozice, její manžel křičí, že už brzy bude jaro. V tom se otevírají dvířka od skříně, odkud vychází poslanec Kalousek. Sundává si 3D brýle, dojídá popcorn a hejtmance Jermanové oznamuje, že na ni podal trestní oznámení. Zájem o jaro rychle klesá.

Všechny tyto tři incidenty popsala hejtmanka Jermanová ve svém prohlášení, které už mezitím stačilo zdomácnět na všech serverech zabývajícími se konspiračními teoriemi. Vedle Yettiho či výbuchu mimozemské kosmické lodi nad Tunguzskou vypadá tato teorie sice krajně nevěrohodně, ale většina paranoiků si ji pro svou bezelstnost zamilovala. „Během posledního roku jsem se já a moje rodina staly oběťmi řízeného obtěžování a nátlaku ze strany poslance Kalouska. Tyto kauzy byly téměř chirurgicky načasovány na moje kritická období, což si vysvětluji ztrátou kondiciogramu, který mi někdo loni ukradl,“ vysvětluje Jermanová ve svém prohlášení. Proti tomuto nařčení Kalousek namítl, že každý den pan Jermanové ve funkci hejtmanky je kritický, takže se lze jen těžko netrefit.

Jaroslava Jermanová se v prohlášení věnovala i kauzám, na které Kalousek upozorňoval. „Kauza zneužívání služebního auta je naprosto vycucaná z prstu. Ano, můj manžel sice celoročně používal služební Superb k cestám do svého kadeřnického salónu, ale jde pouze o dva kilometry a auto potom stálo celý den před salónem. Takže pan Kalousek by se měl omluvit. To samé platí i o takzvaných problematických smlouvách. Například já s těmito smlouvami problém nemám. Středočeský kraj zase jednou řádně a užitečně vyplatil pět miliónů. Komu a za co je bohužel tajné.“

Ostatní politici se k této kauze vyjadřují spíše opatrněji. Komunisti sice mají pro papalášské výhody pochopení, ale v tomto případě by zřejmě nepovolili. „Samozřejmě bychom počkali, až skončí všechny kritické dny paní Jermanové a teprve potom bychom ji citlivě oddělili od rodiny a popravili,“ zavzpomínal na staré dobré časy poslanec Grospič. Za ODS se stihl vyjádřit Václav Klaus mladší, než mu předseda Fiala odnesl mikrofon: „Jako poslanec ODS mě ANO vůbec nezajímá. Volte SPD!“ Podle poslance Roznera z SPD jde o klasický pseudostalking, podle Faltýnka je Jermanová normální hysterka. Hejtmanky se tak zastal pouze Foldyna, který vychválil její ostrý jazyk.

Celá situace se nakonec vysvětlila příchodem tří pracovníků Výpočetního střediska JIH do Sněmovny, kteří se hejtmance Jermanové i poslanci Kalouskovi omluvili za chybně dodané kondiciogramy. Ty měly původně patřit Zimolovi a Haškovi. Příčinou byla pochopitelně chybná elektronka E13 z podniku Katoda Olomóc, patřící holdingu Agrofert. Jako omluvu za toto nedopatření si manžel paní Jemarmanové převzal osmiválcový automobil Tatra zkušebně vybaven pertinaxovým karburátorem a radiální cirkulací oleje. „Tak hodně štěstí s tím pertinaxem,“ popřál Kalousek rodině Jermanů a pohodlně se usadil na zadní sedadlo.

ZDROJ: strach.cz


 


Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 17 966,00 Kč
Vybráno 51.33%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 820 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 4,27 out of 5)
Loading...
3 komentářů