minikonik_koda_australia_5.1
19.11.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Jenom ty mě, můj poníčku, jenom ty mě pěkně nes…

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

ADAM MIKULÁŠEK

Před několika dny médii proběhla zpráva, že syrský migrant se v Německu na dětské farmě sexuálně ukájel na poníkovi. Pro mě jen další důkaz, k čemu vede přílišná důvěřivost úřadů k migrantům bez papírů. 

Ačkoliv jsem silným odpůrcem islamizace Evropy a netajím se tím, jsem přesvědčen, že v drtivé většině samotných muslimských zemí by tohle dotyčnému neprošlo ani náhodou, už proto, že incident se odehrál na veřejnosti, nota bene na dětské farmě, což je úplně něco jiného, než když si někdo „užije“ třeba s vlastní kozou v soukromí vlastního dvorku. (Syrský migrant v Německu pohlavně zneužil poníka na dětské farmě)

Proto chci znovu poukázat na to, že za mnoha podobnými zvrhlostmi, jež někteří migranti ne jen v Německu provádějí, je až přehnané uplatňování naivistické a extrémně důvěřivé „presumpce neviny“. Tzn., přijde nějaký migrant, klidně i hovořící syrskou verzí Arabštiny, bez papírů a prohlásí o sobě, že utíká před pronásledováním ze strany „zlého a diktátorského Asadova režimu“. Multikulturně indoktrinovaní naivkové mu uvěří, a dokud se výslovně neprokáže opak, tak je s ním nakládáno jako se skutečným uprchlíkem, na nějž se vztahuje tzv. ženevská úmluva o uprchlících, z pravidla je mu hlavně umožněn volný pohyb po hostitelské zemi, a je-li tato země součástí schengenského prostoru, což tak v 99ti procentech případů bývá…, tak má takovýto imigrant vlastně volný pohyb po většině Evropy.

Jenže…, co když je to úplně jinak? Co když sice opravdu uprchl před „Asadovým režimem“, ale z úplně jiných důvodů. Třeba se ve své vlasti dopustil znásilnění, rodina oběti se bránila (Asadova Sýrie přeci jen není Jemen či Saudská Arábie…)…, a dotyčnému tak hrozil soud a dlouholetý kriminál. Nebo co když se někde na veřejnosti obnažoval? To také není věc, která by byla zrovna v souladu s islámem, a to ani s tím saudsko-arabským – něco jiného je tolerance k domácímu násilí vůči vlastní manželce/manželkám a k vynucování si na nich „manželské povinnosti…“, než třeba masturbace v parku či znásilňování malých kluků na koupališti.

Nebo to může být džihádista, který bojoval proti Asadovi v řadách nějaké islamistické bojůvky, lhostejno, zda IS, An Nusrá nebo v nějaké jiné podobné organizaci. Mohl pašovat drogy, mohl někoho zavraždit…, to samozřejmě nikdo neví. Protože i kdyby se nakrásně dotyčné úřady spojily s Damaškem ve snaze ověřit si, jak to s oním žadatelem o azyl vlastně je, což samozřejmě neudělají, neb Asad je „diktátor, se kterým se nemluví…“, tak by se patrně mnoho nedověděly, příslušný migrant totiž nepochybně do Evropy doputoval pod falešnou identitou, jediná šance by tak byly otisky prstů, pokud by je měla k dispozici i syrská strana.

A poněvadž i mezi imigranty z blízkého východu jsou rozšířené chytré telefony a používání sociálních sítí, je jen otázka času, kdy se informace o důvěřivosti západoevropských zemí vůči „uprchlíkům“ rozšíří po celém arabském, a obecně muslimském světě, což jen přesvědčí další „uprchlíky“ před zaslouženým kriminálem, aby sbalili svých pět švestek, chytrý telefon, nějaká ta eura na cestu… a vydali se co by váleční nebo političtí uprchlíci do nějaké té „země zaslíbené“, ať už do Německa, Švédska či do Velké Británie.

Ovšem pak se ale není co divit, že narůstají incidenty typu hromadných znásilňování v několika ne jen německých velkoměstech o Silvestru 2015, znásilňování žen, mužů, dětí i zvířat, fyzických napadání křesťanů či homosexuálů v uprchlických ubytovnách, či dokonce vraždění a teroristické útoky.

Hlasatelé „tolerance až za hrob“ se pak diví vzrůstajícímu pocitu mnoha lidí, že za tyto zrůdnosti může paušálně islám. Osobně jsem přesvědčen, že islám je na vině jen z části (např. pověstné vraždy ze cti, nevraživost k nemuslimům, odmítání podat ruku cizí ženě či fyzické napadání homosexuálů… a samozřejmě džihád, islamizmus a nábožensky motivovaný terorizmus…), ale stejnou měrou je na vině přehnaná benevolence, s jakou Německo a další země k migrantům s nejasnou identitou přistupovaly, čímž nepřímo podnítily mnoho „kriminálních uprchlíků“ k cestě právě do západní Evropy, kde pak ve svých zločinných rejdech pokračovali a pokračují.

A tohle naznačují i někteří odvážlivci z kořeny právě v oněch muslimských zemích, z nichž se v současnosti nejvíce migruje do Evropy.

Ale samozřejmě, za všechno mohou „předsudky“, „islamofobie“, „šíření nenávisti“, „rasizmus“ a blablablablabla, naivní a přecitlivěle důvěřivecký přístup multikulturních režimů v mnoha západoevropských zemích, jenž tyto různými nátlakovými prostředky vnucují i nám…, ten samozřejmě „za nic nemůže“, protože „Oni to přece mysleli tak dobře!“.

Autor: Adam Mikulášek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 400,00 Kč
Vybráno 6.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
37 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.